РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Корпоративні рішення для роботи з фото- й відеоконтентом

Високоякісний фото- та відеоконтент є важливим комунікаційним інструментом, який відіграє ключову роль у підвищенні пізнаваності бренду та поширенні в правильний спосіб бачення компанії серед клієнтів. Компанія Canon надає широкий асортимент камер, відеорішень, об’єктивів для трансляції, рішень для потокових трансляцій та робочих процесів, які пропонують економічні й ефективні за часом способи оволодіння візуальним маркетингом.
Корпоративні рішення для фото- та відеозйомки

Корпоративні рішення для роботи з фото- й відеоконтентом

Презентуйте свій бізнес красиво

Від публікацій для соціальних мереж до щорічних звітів і корпоративних комунікаційних матеріалів — створення високоякісних зображень і відео ресурсами компанії допомагає знизити витрати й дозволяє контролювати та підтримувати високі стандарти. Це є обов’язковою вимогою формування відповідного корпоративного іміджу й поширення бачення компаній у правильний спосіб. Наші професійні дзеркальні камери, легкі бездзеркальні камери та відеосистеми створюють приголомшливий контент, пропонують традиційні можливості підключення і можуть використовуватися з об’єктивами для досягнення неймовірної якості зображення. Читайте далі й дізнайтеся про те, чому саме в Canon ви знайдете рішення для свого бізнесу — імідж вашої компанії в надійних руках.

 • Простий у створенні високоякісний контент

  Простий у створенні високоякісний контент

  Створюйте та з легкістю діліться зображеннями й відео для свого веб-сайту, внутрішнього відділу зв’язків із громадськістю або соціальних мереж, які відображаються з точними кольорами, мають чудову різкість і відмінно виглядають на екрані завдяки нашим сенсорам високої роздільної здатності.

 • Гібридне рішення для фото- та відеознімання

  Гібридне рішення для фото- та відеознімання

  Стабільна та високоякісна робота й виняткова продуктивність камер з інтуїтивно зрозумілим керуванням, а також підтримка записування і потокового передавання вмісту, щоб ви могли ділитися своїми досягненнями з усім світом.

 • Відмінна надійність

  Відмінна надійність

  Canon має чудову репутацію компанії, яка створює рішення для стабільної і високоефективної роботи. Заряджайте камери від адаптера змінного струму або акумулятора та насолоджуйтеся довгими роками роботи завдяки легендарній довговічності Canon.

 • Підключення з легким керуванням

  Підключення з легким керуванням

  Насолоджуйтеся безперебійним керуванням камерою за допомогою сумісного комплекту розроблення програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом через USB з точною синхронізацією.

ОБРОБКА

Рішення для будь-яких потреб

Корпоративний контент має безліч форм, як-от фотографії та відео, а також усе частіше транслюється як потоковий вміст. Відповідне обладнання є важливим фактором, тому ми пропонуємо низку камер для втілення будь-яких можливостей і досягнення будь-яких цілей.
Камери й об’єктиви Canon для створення високоякісного контенту

Камери й об’єктиви Canon для створення високоякісного контенту

Відзначений нагородами асортимент камер та об’єктивів із високою роздільною здатністю від Canon забезпечує високоточне передавання кольорів і чіткість результатів знімання.


 • Знайдіть свою камеру серед бездзеркальних камер, цифрових дзеркальних камер та відеокамер
 • Легкі об’єктиви, що забезпечують надзвичайну чіткість
 • Простота підключення до зовнішніх пристроїв

Знімки, відео та інше

Компанія Canon представила першу повнокадрову цифрову дзеркальну камеру для зйомки відео у форматі Full HD, і з тих часів ми створили ряд кіно- та відеокамер, які тепер підтримують роздільну здатність до 8K.


 • Система змінних об’єктивів, камер і аксесуарів Canon EOS є однією з найширших у світі
 • Лінійка камер для знімання кіно, відео, трансляції потокового відео та фотозйомки за ціною, яка відповідає вашому бюджету
 • Швидко й легко міняйте об’єктиви на сумісних камерах

Знімки, відео та інше
Надійність, доступна будь-якому бюджету

Надійність, доступна будь-якому бюджету

Ми розуміємо, що простої в роботі коштують грошей, а камери Canon довели свою надійність і працюватимуть у важких умовах.


 • Система EOS відома легендарною довговічністю і надійністю
 • Оригінальні акумулятори Canon створені для довготривалої роботи
 • Відмінне післяпродажне обслуговування, послуга позичання обладнання, експрес-обслуговування та ремонту

Підключення та обмін за секунди

Зйомка якісного контенту — це лише перший етап безперебійного робочого процесу, і його передавання також важливе, тому наші камери мають приголомшливі можливості підключення, а також підтримують програми й спеціально розроблене програмне забезпечення, призначені допомогти вам отримувати більше на всіх платформах, на яких ви працюєте.


 • Варіанти підключення через Wi-Fi, USB та Bluetooth підтримуються всіма продуктами серії EOS
 • Широка підтримка карт пам’яті SD для зручності та швидкості
 • Вибрані моделі підтримують подвійні спарені гнізда для карт пам’яті

Підключення та обмін за секунди

Готові допомогти вашому бізнесу

Дізнайтеся, у яких чисельних галузях промисловості, бізнесу та торгівлі наші камери можуть покращити продуктивність і ефективність бізнесу.

 • Туризм

  Туризм

  Використовуйте обладнання Canon для створення привабливого та реалістичного веб-контенту для реклами місць і житла.

 • Спортивні клуби

  Спортивні клуби

  Подаруйте вболівальникам можливість отримати уявлення про повсякденне життя вашого клубу та зміцніть почуття лояльність серед них.

 • Торгівля

  Торгівля

  Використовуйте ключову продукцію Canon для того, щоб швидко й легко робити регулярні публікації в соціальних мережах.

 • Культові споруди

  Культові споруди

  Транслюйте події в прямому ефірі для своєї аудиторії за допомогою PTZ-камер і контролерів Canon.

Чому Canon?

Canon займає передові позиції в галузі обробки зображень уже більше 80 років. Завдяки широкому асортименту продуктів і рішень ми є постачальником номер один цифрової продукції в галузі візуалізації для приватних споживачів, корпоративних клієнтів і промислових компаній, починаючи від програм SDK для комерційних, державних і медичних установ до професійних камер, відеокамер і об’єктивів із неперевершеним рівнем підтримки та сервісного обслуговування.

 • Камери з високою роздільною здатністю

  Камери з високою роздільною здатністю

 • Відмінний асортимент об’єктивів

  Відмінний асортимент об’єктивів

 • Індивідуальні програмні рішення

  Індивідуальні програмні рішення

Пов’язані рішення

 • alt text

  РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  3D фотограмметрія

  3D-фотограмметрія — це процес вимірювання на основі фотографій, який дозволяє швидко та легко сканувати, редагувати й відтворювати фізичні об’єкти.

 • GettyImages-1187651037

  РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  Фотобудка

  Це універсальний інструмент знімання, який пропонує швидкий і простий спосіб зйомки портретів для різноманітних подій та функціональних потреб. Просто прийміть позу, натисніть кнопку та за лічені секунди отримайте знімок.

 • Inspection SDK Fashion

  РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  Комерційна фото- та відеозйомка

  Дізнайтеся, як індустрія моди, у якій швидкість виготовлення та презентування контенту має ключове значення для того, щоб виділятися на переповненому ринку, щодня створює тисячі реалістичних фотографій продуктів.

 • Inspection SDK Canon Developer programme

  РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  Canon Developer Programme

  Остання версія сайту підтримки Canon має багато корисної інформації для розробників програмного забезпечення, як для бізнес рішень, так і для рішень з обробки зображень.

 • Подібна продукція

  • Inspection EOS R5

   РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

   Об’єктиви Canon EOS серії R

   Повнокадрові бездзеркальні камери Canon пропонують сучасний спосіб робити зображення високої роздільної здатності — чіткі та насичені.

  • EOS R System

   РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

   Об’єктиви Canon

   Об’єктиви Canon відомі у всьому світі своєю чіткістю, довговічністю та універсальністю — вони безперебійно працюють із вибраною камерою Canon.

  • Inspection Speedlite EL-1

   РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

   Додаткове обладнання Canon

   Від адаптерів змінного струму та систем спалаху до спеціалізованих фільтрів і навіть роботизованої головки камери — у Canon ви знайдете аксесуар, потрібний вам.

  БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

  Потрібна додаткова інформація?

  Якщо ви хочете детальніше ознайомитися з бізнес-рішеннями Canon, перейдіть за посиланням, введіть потрібну інформацію і з вами зв’яжеться член нашої спеціальної команди сегменту корпоративних рішень для професійної обробки зображень.