Canon EOS R10

Бездзеркальні камери

Canon EOS R10

Камера настільки універсальна, що може впоратися з будь-яким завданням. Це найкраща супутниця в подорожах. Ідеальне гібридне рішення для створення контенту. Ваш засіб творчого самовираження.

Технічні характеристики

 • Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II

  Автофокус, що розпізнає та відслідковує людей, тварин і транспортні засоби в режимах фото- та відеозйомки

 • Безперервна зйомка зі швидкістю 15 кадр/с1

  Механічний затвор для надзвичайно високої швидкості та якості зйомки

 • 4K/30p

  Високоякісне відео із надлишковою вибіркою на основі даних 6K

 • Фокусування за низького рівня освітленості до –4EV2

  Точне фокусування за умов низької освітленості

 • Знімки із чутливістю ISO до 32 000 та відео до 12 800

  Збільшене значення ISO до 51 200 для фотозйомки та 25 600 для відеозйомки

 • 4K/60p3

  Для більш згладжених відео

 • EVF на 2,36 млн точок

  З можливістю вибору частоти оновлення 60/120 кадр/с4

 • Безперервна зйомка зі швидкістю 23 кадр/с5

  Електронний затвор для ще більшої швидкості та безшумної зйомки6

 • Процесор DIGIC X

  Чуйне управління й мінімальне запізнювання EVF

 • image.canon

  Пряме підключення через Wi-Fi для завантаження даних у хмарні сервіси

 • Сенсорний екран із змінним кутом огляду з діагоналлю 7,5 см і 1,04 млн точок

  Погляньте на об’єкт зйомки під іншим кутом

 • Потокова передача відео у YouTube

  Пряма трансляція на ваш канал YouTube7

ПРЕДСТАВЛЯЄМО EOS R10

Відкрийте для себе камеру, яка дає вам більше

Подивіться, як блогер Діана Міллос використовує EOS R10 під час 48-годинної зйомки в Севільї.
Canon EOS R10 стоїть на фундаменті керамічної розписної колони.

Стартова пропозиція з адаптером кріплення Canon EF-EOS R

Ви зможете легко перейти зі своєї цифрової дзеркальної камери завдяки нашій стартовій пропозиції: до комплекту входить адаптер кріплення Canon EF-EOS R. Використовуйте наявні об’єктиви EF та EF-S зі своєї цифрової дзеркальної камери, зберігаючи їхню якість, характеристики й функціональність з новою моделлю EOS R10. За умови наявності лише під час запуску моделей Canon EOS R7 та EOS R10.

Стартова пропозиція з адаптером кріплення Canon EF-EOS R

Короткий огляд EOS R10

 • Більше різкості

  EOS R10 оснащена нашою знаменитою системою фокусування Dual Pixel CMOS AF II, запрограмованої з використанням технології глибокого навчання на базі ШІ для поліпшеного розпізнавання об’єктів.

 • Більше швидкості

  Реагуйте інстинктивно, закарбовуючи мінливі моменти за допомогою високошвидкісного серійного режиму – ідеальний варіант для зйомки дикої природи й спорту.

 • Більше універсальності

  Чи то знімаєте ви фото, відео або те й інше відразу, камера EOS R10 завжди забезпечує чудову якість зображення.

 • Більше простоти й зручності

  З моменту, як ви візьмете в руки EOS R10, ви відчуєте зв’язок із цією камерою, як ніби вона є продовженням вашого творчого "я".

 • Більше можливостей для підключення

  EOS R10 підключається до смартфону по бездротовому каналу, тому ви можете ділитися результатами своєї творчості з друзями й підписниками.

 • Галерея зразків

  Подивіться, на що здатна камера EOS R10.

 • Більше різкості

  EOS R10 оснащена нашою знаменитою системою фокусування Dual Pixel CMOS AF II, запрограмованої з використанням технології глибокого навчання на базі ШІ для поліпшеного розпізнавання об’єктів. Вона швидка, точна й неймовірно чутлива за слабкого освітлення – навіть у ситуаціях, коли світить лише місяць.

  Canon EOS R10: новий вид автофокусу

  Випробування нового виду автофокусу

  EOS R10 може розпізнавати людей, транспортні засоби й тварин – котів, собак і птахів – відстежуючи їхнє переміщення в будь-якій точці кадру8. Навіть об’єкти, які рухаються швидко, виходять дуже чіткими.

  Під час зйомки людей EOS R10 в першу чергу звертає увагу на очі об’єкта – "вікно в душу". Якщо їх не видно, то замість них відслідковується обличчя. А якщо об’єкт на мить відвертається, наступною на черзі йде голова, а потім тіло.

  Більше швидкості

  Реагуйте інстинктивно, закарбовуючи мінливі моменти за допомогою високошвидкісного серійного режиму – ідеальний варіант для зйомки дикої природи й спорту. EOS R10 може робити безперервні серії зображень у форматах RAW, JPEG або HEIF зі швидкістю до 15 кадрів1 на секунду (або 23 кадри на секунду5 за використання електронного затвора камери). При цьому камера відстежує об’єкт зйомки по всьому кадру, постійно коригуючи фокус та експозицію залежно від змін у сцені.

  Зйомка моментів, що тривають частки секунди

  Зйомка моментів, що тривають частки секунди

  У режимі серійної зйомки RAW фотографії можна робити зі швидкістю до 30 кадрів на секунду з 75-відсотковим кадруванням, при цьому зображення зберігаються в одному відеофайлі для акуратного та зручного впорядкування. Потім окремі зображення можна завантажувати, обробляти й редагувати за допомогою безкоштовного програмного забезпечення Digital Photo Professional (DPP). Коли в меню камери ввімкнена функція попередньої зйомки, модель EOS R10 починає знімати за 0,5 секунди до натискання кнопки, тож ви завжди зможете зловити той чарівний ідеальний момент.

  Швидкість і чутливість

  Камера також швидко реагує на ваші команди, що дає вам величезну перевагу, коли потрібно закарбувати вирішальний момент. Процесор DIGIC X забезпечує швидке реагування й мінімальне запізнювання або затемнення видошукача, тож ви завжди відчуватимете зв’язок з об’єктом зйомки.

  Canon EOS R10: процесор Digic X

  Більше універсальності

  Чи то знімаєте ви фото, відео або те й інше відразу, камера EOS R10 завжди забезпечує чудову якість зображення. Вона також є портативною, адже її вага становить лише 429 г9, тому ви завжди зможете взяти її з собою.

 • Повний контроль

  Фотографи можуть вибрати формат файлів JPEG або HEIF, а також створювати RAW-файли для максимальної гнучкості в процесі постпродукції. Наша технологія Dual Pixel RAW дозволяє навіть покращувати зображення шляхом мікрокорекції різкості й боке, а також зменшення відблисків.

 • Ідеальний баланс

  24,2-мегапіксельна матриця забезпечує ідеальний баланс між деталізацією, швидкістю й характеристиками за умов низької освітленості. Максимальна чутливість ISO 32000 (з можливістю розширення до ISO 51 200) дозволяє отримати більше деталей і зменшити шум під час зйомки в темряві. Також є вбудований спалах, що забезпечує додаткове світло, коли це необхідно.

 • Canon EOS R10 – сюжетні режими панорамної зйомки

  У EOS R10 включені сюжетні режими панорамної зйомки, що покращує результати під час роботи з використанням відповідних методів.

  Світло, камера, мотор!

  4K, що перевершує очікування

  4K, що перевершує очікування

  EOS R10 створює неймовірні відеозаписи в форматі 4K, що чудово виглядають на дисплеях UHD і дозволяють виконувати кадрування без втрати якості під час монтажу у формат Full HD. Оператор може вибрати режим 4K/60p3, що забезпечує плавне відтворення рухомих об’єктів та ефекти сповільненої зйомки, або приголомшливу надлишкову дискретизацію в режимі 4K/30p на основі вихідних даних у форматі 6K з 24,2-мегапіксельної матриці. Результати такі неймовірні, що ви не повірите, доки не побачите самі.

  Неймовірно плавний рух

  Під час зйомки в режимі Full HD частота кадрів може становити до 120 на секунду, що дозволяє фіксувати рух об’єктів з іще більшою деталізацією10. А при зйомці сцен повільного руху можливість створення в камері приголомшливих покадрових відео у форматах 4K та Full HD додатково розширює ваш творчий арсенал.

  Неймовірно плавний рух

  Більше простоти й зручності

  З моменту, як ви візьмете в руки EOS R10, ви відчуєте зв’язок із цією камерою, як ніби вона є продовженням вашого творчого "я". Кнопки й циферблати інстинктивно лягають під пальці, а електронний видошукач камери забезпечує чіткий і точний погляд на світ.

 • Допоміжний оптичний видошукач

  Є навіть режим допоміжного оптичного видошукача для тих, хто переходить з камер з оптичним видошукачем, таких як цифрові дзеркальні моделі.

 • Електронний видошукач

  Електронний видошукач EOS R10 із роздільною здатністю 2,36 млн. точок показує, як саме виглядатиме знімок – від глибини різкості до балансу білого й стилю фотографії. Він зручний, простий у використанні та гнучко налаштовується, дозволяючи бачити лише ту інформацію, що вам потрібна.

 • Сенсорний екран зі змінним кутом огляду

  Електронний видошукач доповнюється великим сенсорним екраном зі змінним кутом огляду з діагоналлю 7,5 см і роздільною здатністю 1,04 млн точок, який дозволяє підбирати досконалу композицію та знімати згори або знизу, щоб поглянути на об’єкт зйомки під іншим кутом.

 • APS-C приходить в систему EOS R

 • Новітня технологія, яка доступна вже сьогодні

  EOS R10 є частиною системи EOS R – лінійки камер, об’єктивів та аксесуарів, розроблених з нуля для створення чудових знімків і відео, як сьогодні, так і в майбутньому. Швидше й ширше (54 мм) кріплення об’єктива дозволяє досягти вищих рівнів продуктивності, що відкриває нові творчі горизонти.

 • Інтеграція та розширення

  Однак завдяки трійці адаптерів для кріплення об’єктивів ви також можете використовувати свої наявні об’єктиви EF та EF-S . Вони забезпечують доступ до розширених функцій, як-то налаштовних елементів керування і змінних нейтральних світлофільтрів.

 • APS-C та повнокадрові камери

  Перевага технології APS-C

  Оскільки модель EOS R10 побудована на основі матриці розміру APS-C, її об’єктиви забезпечують в 1,6 рази більшу зону охоплення порівняно з еквівалентними фокусними відстанями на повнокадрових камерах. Ви зможете наблизитися майже впритул до свого об’єкта, щоб заповнити ним весь кадр під час зйомки дикої природи або динамічних подій.

  Вчіться й розвивайтеся в процесі зйомки

  Для тих, хто лише починає працювати із системою EOS або навіть фотографувати – інтерфейс користувача з підказками допоможе вам розвинути свої навички, а також навчить вас, як працює ваша камера. Коли ви будете готові до самостійної зйомки, звичайний інтерфейс камери буде таким інтуїтивно зрозумілим і зручним, що ви навіть забудете про його існування.

  Вчіться й розвивайтеся в процесі зйомки

  "МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ, ЯК КАМЕРА ПОКАЗАЛА СЕБЕ. ВОНА ДУЖЕ, ДУЖЕ ШВИДКА, А АВТОФОКУС ПРОСТО ПРИГОЛОМШЛИВИЙ".

  Більше можливостей для підключення

  EOS R10 підключається до смартфону по бездротовому каналу, тому ви можете ділитися результатами своєї творчості з друзями й підписниками. Публікуйте знімки в соціальних мережах, надсилайте відео друзям і завантажуйте фото в хмарні сховища, щоб вони були готові до моменту, коли ви повернетеся додому.

  Можливості підключення Canon
  Canon EOS R10: перевага – більше можливостей підключення

  Завжди будьте на зв’язку

  Вбудований модуль Bluetooth із низьким енергоспоживанням забезпечує постійне з’єднання, дозволяючи безперешкодно активувати канал Wi-Fi 2,4 ГГц, коли потрібно передати зображення. Крім того, камерою можна керувати дистанційно з розумного пристрою, на якому встановлено програму Canon Camera Connect: використовувати екран як видошукач, змінювати налаштування та знімати фото й відео. Для зручнішого дистанційного керування також доступний бездротовий Bluetooth-контролер BR-E1.

  Модель EOS R10 також обладнана інтерфейсом USB-C для заряджання в камері та зйомки з підключенням до комп’ютерів Windows і Mac.

 • Будьте авторитетом для своїх підписників

  Відеоблогери й творці контенту можуть використовувати камеру EOS R10 для прямої трансляції відео чудової якості безпосередньо своїм підписникам на YouTube7. Просто підключіть камеру до своєї мережі Wi-Fi – комп’ютер не потрібен. РК-екран зі змінним кутом нахилу можна повертати, щоб забезпечити точний огляд, якщо ви виступаєте з презентацією.

  EOS R10 також підтримує вертикальний формат – ідеальний варіант для зйомки матеріалів для соціальних мереж.

 • Ваша креативність у хмарі

  Наш шлюз image.canon дозволяє розміщувати контент там, де він вам потрібен. Зображення та відео завантажуються без жодних проблем – просто з камери у хмару image.canon через Wi-Fi. Звідси їх можна перенести в довгострокове сховище на інші хмарні платформи або завантажити на комп’ютер Windows чи Mac для редагування.

  Щоб отримати від EOS R10 максимальну якість зображення, спробуйте функції оброблення RAW-файлів у хмарі canon.image11. Для виведення якості зображень на нову висоту застосовується механізм оброблення на базі нейронної мережі12.

 • Компанія Canon прагне до 2050 року досягти нульових викидів CO2 від своєї комерційної діяльності

  Ми досягнемо цієї мети через забезпечення середнього показника покращення в 3 % на рік за індексом скорочення викидів CO2 протягом життєвого циклу кожного виробу. Якщо нам удасться підтримувати цей показник, це означатиме приблизно 50 % скорочення викидів до 2030 року порівняно з рівнями 2008 року. Такий результат відповідає рівню скорочення, передбаченого Паризькою угодою.

  У довгостроковій перспективі ми продовжуватимемо проводити оцінку цільових показників для контролю успішності нашої ініціативи з формування низьковуглецевого суспільства.

  Photographer looking down view finder
  Canon EOS R10: комплектація

  Комплектація

  Все, що вам потрібно для виходу на новий рівень у фото- й відеозйомці.

  • Корпус камери EOS R10

  • Кришка камери R-F-5

  • Ремінець для камери ER-R10

  • Захисний чохол для колодки ER-SC2

  • Зарядний пристрій LC-E17E

  • Акумулятор LP-E17

  • Кришка акумуляторної батареї

  • Кабель змінного струму

  • Комплект із посібником користувача

  Об’єктиви й аксесуари

 • Об’єктиви RF-S

  RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM

  Стандартний об’єктив APS-C для камер серії EOS R ідеально підходить для зйомки повсякденних ситуацій, як-от сімейна зйомка, зйомка сцен із життя, портретів і святкувань.
 • Об’єктиви RF-S

  RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

  Об’єктив APS-C серії EOS R, кут огляду якого варіюється від широкого кута до кута огляду, як у телеоб’єктивів, ідеально підходить для зйомки подорожей, дикої природи, спорту та сцен із життя.
 • Об’єктиви RF

  RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM

  Компактний і легкий надширококутний об’єктив з універсальною фокусною відстанню 10–18 мм ідеально підходить для зйомки подорожей, відеоблогів та пейзажів.
 • Штатив-рукоятка Canon HG-100TBR

  Штатив

  Tripod Grip HG-100TBR

  HG-100TBR – це невеликий, легкий і дуже універсальний штатив-рукоятка з бездротовим дистанційним керуванням.
 • Аксесуари

  Стереомікрофон спрямованої дії DM-E1D

  Для знімання із чистим і чітким цифровим звуком виберіть спрямований стереомікрофон DM-E1D для встановлення на багатофункціональний роз’єм «гарячий башмак», що характеризується надійністю та простотою доступу до налаштувань через РК-екран сумісної камери.
 • Адаптер кріплення EF-EOS R

  Об’єктиви для EOS R

  Mount Adapter EF-EOS R

  За допомогою стандартного адаптера кріплення -EF-EOS R об’єктиви EF й EF-S можна використовувати з камерами EOS R
 • Кільце керування адаптера кріплення EF-EOS R

  Аксесуари EOS

  Control Ring Mount Adapter EF-EOS R

  Кільце керування адаптера кріплення EF-EOS R має таке ж саме кріплення як і EF-EOS R, а також кільце керування об'єктивом.
 • Аксесуари

  Адаптер AD-E1 для багатофункціональної колодки для смартфона AD-P1

  З’єднайте смартфон і камеру за допомогою цього багатофункціонального адаптера та отримайте нові можливості

  • Розроблено для камери EOS R3
  • Підключіть смартфон Andorid до камери
  • Маленький, компактний, легкий
 • Схожі статті

 • ФОТОГРАФІЇ З ПОДОРОЖЕЙ

  10 порад із туристичного фотографування

  Фотограф і блогерка Діана Міллос поділилася найкращими порадами щодо створення дивовижних туристичних фотографій.

 • ФОТОГРАФІЇ З ПОДОРОЖЕЙ

  Тур по Севільї з камерою EOS R10

  Блогер Діана Міллос з’ясовує, чому ця креативна камера — ідеальний супутник у подорожах.

 • НАБОР

  EOS R7 чи EOS R10: яка камера підійде саме вам?

  Дізнайтеся про ключові схожості та відмінності камер нового покоління APS-C у бездзеркальній системі EOS R.

 • ТЕХНОЛОГІЯ

  Прояснення щодо APS-C і повнокадрових камер

  У чому різниця між APS-C і повнокадровими камерами, і яка з них підійде вам?

 • Пов’язана продукція

  • Бездзеркальні камери

   EOS R7

   Досліджуйте дику природу з камерою, яка поєднує неймовірну швидкість і якість зображення в портативному корпусі формату APS-C, призначеному для майбутнього.
  • Бездзеркальні камери

   EOS RP

   Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.
  • Цифрові дзеркальні фотоапарати

   EOS 90D

   Дзеркальна камера, яку оснащено усіма найновішими функціями наближає вас до об’єкту зйомки, дозволяє знімати ще швидше та закарбовувати зображення у неймовірній 32,5 мегапіксельній якості.
  1. Швидкість безперервної зйомки може бути нижчою залежно від об’єкта чи умов зйомки, стану акумулятора, налаштувань камери, використовуваного об’єктива тощо. Подробиці див. в розширеному посібнику користувача. Інформацію про об’єктиви, що підтримують максимальну швидкість безперервної зйомки зі слідкувальним АФ, див. в додатковій інформації про EOS R10 на сайті cam.start.canon.
  2. Під час фотозйомки з об’єктивом f/1.2, центральна точка автофокусування, покадрове автофокусування, за 23 °C (73 °F), ISO 100. За виключенням об’єктивів RF з покриттям для згладжування розфокусування.
  3. У режимі зйомки 4K 60p кадр обрізується до 64 % за горизонталлю.
  4. Максимальна частота кадрів під час автофокусування, натискання кнопки затвора наполовину або безперервної зйомки становить 59,94 кадр./с. Зверніть увагу, що частота кадрів на екрані може бути меншою залежно від об’єктива та умов зйомки.
  5. Швидкість безперервної зйомки може бути нижчою залежно від об’єкта чи умов зйомки налаштувань камери, використовуваного об’єктива тощо. Подробиці див. в розширеному посібнику користувача. Інформацію про об’єктиви, що підтримують максимальну швидкість безперервної зйомки зі слідкувальним АФ, див. в додатковій інформації про EOS R10 на сайті cam.start.canon. Залежно від природи об’єкта або умов зйомки можуть виникати спотворення, пов’язані з роботою ковзного затвора.
  6. Можуть лунати звуки, окрім звука затвора (звук діафрагми, приводу фокусування, звук електроніки тощо).
  7. Служба потокового передавання підтримує лише трансляцію на YouTube. Для використання служби потокового передавання потрібна реєстрація на сайті image.canon. Актуальні вимоги див. на YouTube. Надання служби потокового передавання на YouTube може змінюватися, зупинятися або припинятися без попередження. Canon не несе відповідальності за будь-які послуги, що надаються третіми особами, зокрема прямі трансляції на YouTube.
  8. Застосовується, якщо під час відстеження відображається рамка зони об’єкта, а з камерою використовується сумісний об'єктив, разом із тим активовано автофокусування з повним діапазоном або об’єкт успішно виявлено в іншій зоні. Докладні відомості про підтримувані об’єктиви див. в розділі [Додаткова інформація] для EOS R10 на сайті cam.start.canon.
  9. Разом із карткою пам’яті та акумулятором, згідно з рекомендаціями CIPA.
  10. У режимі відео з високою кадровою частотою звук не записується.
  11. Сервіс буде запущено наприкінці липня 2022 року, потрібно знадобиться мікропрограми камери.
  12. Зображення RAW, зроблені в режимі серійної зйомки RAW, не підлягають додатковому обробленню. Хмарне оброблення зображень RAW є платною послугою. Необхідно придбати тарифний план з пакета Canon Imaging App Service Plans. Докладнішу інформацію див. на веб-сайті https://sas.image.canon/.

   Wi-Fi® є зареєстрованою торговельною маркою.
   Bluetooth® є зареєстрованою торговельною маркою.