Більше швидкості

Знімки динамічних сцен

Події життя змінюються досить швидко, тому вам знадобиться швидка камера, щоб закарбувати ці неповторні моменти.
Дві танцівниці фламенко в традиційному одязі позують надворі з піднятими руками.

Саме тому ми створили камеру EOS R10 для зйомки зі швидкістю до 15 кадр/с з використанням механічного затвора і до 23 кадр/с1 з використанням електронного затвора2 — і все це одночасно з відстеженням автофокусування та автоекспозицією. Це робить EOS R10 ідеальним варіантом для зйомки динамічних подій, будь то авіашоу, регата або вистава у театрі.

Перейдіть у режим серійної зйомки у форматі RAW і ви зможете знімати зі швидкістю до 30 кадр/с з обрізанням 75%3. Результати зберігаються у вигляді одного відеофайлу, що допомагає впорядкувати кадри, окремі кадри можна витягти та зберегти у форматі RAW, JPEG або HEIF. Увімкнувши функцію попередньої зйомки, можна отримувати зображення за 0,5 секунди до початку зйомки, тому ви завжди можете бути впевнені в тому, що не пропустите потрібний момент.

Canon EOS R10: серійна зйомка у форматі RAW

Швидка реакція

В основі камери EOS R10 лежить процесор DIGIC X, що забезпечує високу продуктивність. Камера вмикається за долю секунди — вона готова до роботи, щойно ви побачите, що потрібний момент ось-ось настане. Елементи керування реагують швидко, і їх легко знайти, поки ви дивитеся у видошукач. Що стосується видошукача, під час безперервної зйомки він передає зображення із мінімальною затримкою та з незначним затемненням.

Canon EOS R10: процесор Digic X

Процесор Digic X

 1. Швидкість серійної зйомки може змінюватися залежно від різних умов (детальніше див. в технічних характеристиках).
 2. Можуть лунати звуки, окрім звука затвора (звук діафрагми, приводу фокусування, звук електроніки тощо).
 3. Рекомендується використовувати карти пам’яті UHS-II, а також дотримуватися наступних правил
  * Під час серійної зйомки у форматі RAW використовуйте SD-карту класу швидкості 10 або вище.
  * При використанні карти з низькою швидкістю запису та за низького рівня заряду акумулятора зроблені знімки можуть бути записані неправильно.
  * Можлива кількість знімків залежить від зображення.
  * Під час серійної зйомки у форматі RAW під час спрацьовування спалаху інших камер, а також під час зйомки під флуоресцентним світлом або з іншими джерелами мерехтливого світла на зроблених знімках можуть з’являтися світлі та темні смуги.

Схожі статті

 • ПЕРЕВАГИ

  Спробуйте новий автофокус

  Ми використовували технологію автофокусування на базі глибокого навчання та тисячі реальних знімків, щоб навчити Canon EOS R10 розпізнавати людей, тварин та транспортні засоби, зберігаючи високоточне фокусування під час їх переміщення у кадрі.

 • ПЕРЕВАГИ

  Це ваша історія, розкажіть її так, як вам хочеться

  Знімайте неймовірні відео на камеру, на яку ви зазвичай робите приголомшливі фото. EOS R10 — це потужний засіб для створення контенту, що дозволяє вам розповісти свою історію за допомогою знімків та відеороликів.

 • ПЕРЕВАГИ

  Побачив. Знімай.

  Незалежно від того, чи ви переходите на нову камеру зі смартфона або дзеркального фотоапарата, Canon EOS R10 допоможе вам швидко освоїтися і почати знімати із творчим підходом так, як ніколи раніше.

 • ПЕРЕВАГИ

  Камера з надзвичайно широкими можливостями підключення

  Якість EOS поєднується із зручністю смартфона — ідеальне поєднання для тих, хто любить знімати контент для соціальних мереж, редагувати на ходу або керувати камерою дистанційно. Незалежно від того, чи ви блогер, інфлюенсер або просто любите ділитися знімками з друзями та сім’єю, публікувати їх в Інтернеті ще ніколи не було так просто.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.