ПРОСТОТА

Побачив. Знімай.

Незалежно від того, чи ви переходите на нову камеру зі смартфона або дзеркального фотоапарата, EOS R10 допоможе вам швидко освоїтися і почати знімати із творчим підходом так, як ніколи раніше.
Canon EOS R10: перевага – більше простоти

Технології нового покоління EOS R поєднуються зі зручним дизайном — виграшна комбінація, яка дозволить вам досліджувати світ, куди б ви не вирушили.

Для тих, хто нещодавно почав займатись фотографією або користуватись камерами Canon EOS, передбачено керований інтерфейс користувача. Після його активації ви дізнаєтеся не лише, як користуватися камерою, а й про принципи фотографії. А коли ви будете готові відключити керований інтерфейс користувача, стандартні дисплеї та меню камери виявляться швидкими та інтуїтивно зрозумілими. Дизайн настільки продуманий, що ви навіть забудете про існування елементів керування.

Ваше бачення світу

Електронний видошукач на 2,36 млн точок EOS R10 забезпечує чітке та реалістичне відображення об’єктів довкола і показує, як саме виглядатиме відзняте зображення або відеокліп зі 100-відсотковим покриттям. Він дозволяє попередньо переглянути експозицію, глибину різкості, баланс білого, стиль зображення та багато іншого.

Canon EOS R10: електронний видошукач

Видошукачем зручно користуватися, навіть якщо ви знімаєте цілий день завдяки частоті оновлення 120 кадрів на секунду1, 0,95-кратному збільшенню та точці фокуса, що винесена на 22 мм. Крім того, доступним є також режим енергозбереження 60 кадрів на секунду. Інформацію, що виводиться на дисплей можна налаштувати, тому ви можете залишатися в курсі, не відволікаючись від зйомки. Видошукач також можна налаштувати відповідно до вимог зору: від -3 до +1 м-1 діоптрій.

Canon EOS R10: порівняння OVF Assist

Режим OVF Assist дозволить легше перейти від камер з оптичним видошукачем, таких як цифрові дзеркальні камери. Цей режим імітує роботу оптичного видошукача, використовуючи технологію HDR для виявлення деталей у темних тінях та яскравих відблисках — замість попереднього перегляду ефектів зображення.

Електронний видошукач доповнений великим 7,5-сантиметровим сенсорним екраном із змінним кутом огляду з 1,04 млн точок, який дозволяє підбирати композицію та знімати з різних ракурсів, тримаючи камеру високо або низько, щоб ви могли по-різному поглянути на об’єкт зйомки. Він також чудово підходить для зйомки відео.

Canon EOS R10: сенсорний екран зі змінним кутом нахилу

Сенсор APS-C поєднується з EOS R

Камеру EOS R10 створено на основі сенсору APS-C розміром прибл. 22,3 x 14,9 мм. Завдяки цьому об’єктив підтримує більшу в 1,6 рази зону охоплення порівняно з аналогічною фокусною відстанню на повнокадровій камері. EOS R10 компактніша та легша, що робить її найкращою супутницею в подорожах. Виділяйте віддалені деталі пейзажів та наближайтесь до диких тварин у парку, заповнюючи кадр для отримання максимального ефекту.

Canon EOS R10: порівняння APS-C та повнокадрової камери

Налаштовувані елементи керування саме для вас

Тим, хто перейшов на EOS R10 після дзеркальної камери буде дуже легко звикнути до нової камери. Елементи керування розташовані там, де ви очікуєте їх знайти, а навігація сторінок меню буде вам знайомою — але в той самий час удосконаленою.

Canon EOS R10: користувацькі елементи управління

Він має режими зйомки, що дозволяють миттєво перейти до запрограмованих налаштувань камери, а також до налаштовуваного екрану «Моє меню», на якому можна розмістити найбільш часто використовувані опції меню. Він також має користувацькі функціональні кнопки, які дозволяють регулювати налаштування під час зйомки, не відриваючи погляду від об’єкта.

 1. Максимальна частота кадрів під час автофокусування, натискання кнопки затвора наполовину або безперервної зйомки становить 59,94 кадр/с. Зверніть увагу, що частота кадрів на екрані може бути меншою залежно від об’єктива та умов зйомки.

Схожі статті

 • ПЕРЕВАГИ

  Спробуйте новий автофокус

  Ми використовували технологію автофокусування на базі глибокого навчання та тисячі реальних знімків, щоб навчити Canon EOS R10 розпізнавати людей, тварин та транспортні засоби, зберігаючи високоточне фокусування під час їх переміщення у кадрі.

 • ПЕРЕВАГИ

  Знімки динамічних сцен

  Події життя змінюються досить швидко, тому вам знадобиться швидка камера, щоб закарбувати ці неповторні моменти

 • ПЕРЕВАГИ

  Це ваша історія, розкажіть її так, як вам хочеться

  Знімайте неймовірні відео на камеру, на яку ви зазвичай робите приголомшливі фото. EOS R10 — це потужний засіб для створення контенту, що дозволяє вам розповісти свою історію за допомогою знімків та відеороликів.

 • ПЕРЕВАГИ

  Камера з надзвичайно широкими можливостями підключення

  Якість EOS поєднується із зручністю смартфона — ідеальне поєднання для тих, хто любить знімати контент для соціальних мереж, редагувати на ходу або керувати камерою дистанційно. Незалежно від того, чи ви блогер, інфлюенсер або просто любите ділитися знімками з друзями та сім’єю, публікувати їх в Інтернеті ще ніколи не було так просто.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.