ШИРШІ МОЖЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ

Камера з надзвичайно широкими можливостями підключення

Якість EOS поєднується із зручністю смартфона — ідеальне поєднання для тих, хто любить знімати контент для соціальних мереж, редагувати на ходу або керувати камерою дистанційно. Незалежно від того, чи ви блогер, інфлюенсер або просто любите ділитися знімками з друзями та сім’єю, публікувати їх в Інтернеті ще ніколи не було так просто.

Камера з надзвичайно широкими можливостями підключення

Canon EOS R10: перевага – більше можливостей підключення

Спільний доступ істотно спростився

Наша програма Canon Camera Connect швидка і зручна у використанні, тому ви можете зайнятися головним — творчістю. Після підключення ваш смартфон та EOS R10 підтримують «завжди активне» з’єднання Bluetooth® Low Energy з низьким енергоспоживанням, тож у разі необхідності передачі зображень можна швидко та безперешкодно активувати Wi-Fi® 2,4 ГГц. Це може відбуватися автоматично під час зйомки1 або після, коли ви переглядаєте карту пам’яті камери з телефону, вибираючи зображення.

Після передачі на телефон зображення можна відредагувати за допомогою улюблених програм (наприклад, Canon DPP Express для iOS2), завантажити у соціальні мережі або надіслати друзям та близьким за допомогою програми обміну повідомленнями. Це ідеальний варіант, коли ви подорожуєте та хочете поділитися враженнями від пригод з друзями та родичами вдома або з підписниками у мережі.

Якщо ви знімаєте контент для соціальних мереж, скористайтесь підтримкою вертикального відео у камері EOS R10, яка дозволяє знімати вертикальні відеоролики, які підходять для stories, reels та які зручно переглядати на екрані смартфона.

Можливості підключення Canon: програма Camera Connect

Ваш контент, ваша хмара

Наш шлюз image.canon дозволяє завантажувати фотографії та відеоролики у хмарне онлайн-сховище — прямо з камери через вбудований модуль Wi-Fi® або за допомогою підключеного смартфона — комп’ютер для цього не потрібен. Звідси ваші матеріали можна перемістити у сховище для тривалого зберігання даних (за замовчуванням надається 10 ГБ) або на іншу хмарну платформу, наприклад, Adobe Creative Cloud або Google Drive3. Файли також можна автоматично завантажити на ваш домашній комп’ютер на базі Windows або macOS, тож коли ви сядете за стіл, ваш контент буде готовий до редагування.

Ваш контент, ваша хмара

Прямий ефір через 3, 2, 1…

Відеоблогери та творці контенту можуть використовувати камеру EOS R10 для прямої трансляції відео професійного рівня безпосередньо своїм підписникам на YouTube4. Якість зображення та звуку вражають — саме те, що потрібно, щоб вивести свій канал на новий рівень та збільшити аудиторію.

Canon EOS R10: ведення відеоблогу

Просто підключіть камеру до мережі Wi-Fi® 5 і ви зможете транслювати відео прямо на канал YouTube — комп’ютер для цього не потрібен. Екран зі змінним кутом огляду висувається з корпусу камери і його можна повернути так, щоб бачити себе — ідеально для зйомки самого себе.

 1. Автоматична передача зображень під час запуску камери підтримується, якщо увімкнено функцію автоматичного надсилання. Автоматичне надсилання відбувається не після кожного окремого знімку, а при вимкненні та потворному увімкненні камери.
 2. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone і Lightning є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими в США. та інших країнах. tvOS є торговельною маркою компанії Apple Inc.
 3. Google Drive, Google Photos, Google One і YouTube є торговельними марками компанії Google LLC
  Adobe, Creative Cloud — зареєстровані торговельні марки або торговельні марки компанії Adobe у США та в інших країнах
 4. Функція прямої трансляції цієї камери підтримує трансляцію лише на YouTube. Щоб скористатися функцією прямої трансляції, потрібна реєстрація на image.canon. З актуальними вимогами можна ознайомитися на YouTube. Потокове передавання на YouTube може змінюватися, зупинятися або припинятися без попередження. Компанія Canon не несе відповідальності за будь-які послуги, що надаються третіми сторонами, зокрема шляхом їх розповсюдження під час прямої трансляції на YouTube.
 5. В окремих країнах або регіонах можуть існувати обмеження щодо використання Wi-Fi®.

Схожі статті

 • Canon EOS R10: перевага – більше різкості

  ПЕРЕВАГИ

  Спробуйте новий автофокус

  Ми використовували технологію автофокусування на базі глибокого навчання та тисячі реальних знімків, щоб навчити Canon EOS R10 розпізнавати людей, тварин та транспортні засоби, зберігаючи високоточне фокусування під час їх переміщення у кадрі.

 • Canon EOS R10: перевага – більше швидкості

  ПЕРЕВАГИ

  Знімки динамічних сцен

  Події життя змінюються досить швидко, тому вам знадобиться швидка камера, щоб закарбувати ці неповторні моменти

 • Canon EOS R10: перевага – більше простоти

  ПЕРЕВАГИ

  Побачив. Знімай.

  Незалежно від того, чи ви переходите на нову камеру зі смартфона або дзеркального фотоапарата, Canon EOS R10 допоможе вам швидко освоїтися і почати знімати із творчим підходом так, як ніколи раніше.

 • Canon EOS R10: перевага – більше універсальності

  ПЕРЕВАГИ

  Це ваша історія, розкажіть її так, як вам хочеться

  Знімайте неймовірні відео на камеру, на яку ви зазвичай робите приголомшливі фото. EOS R10 — це потужний засіб для створення контенту, що дозволяє вам розповісти свою історію за допомогою знімків та відеороликів.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.