Більше чіткості

Спробуйте новий автофокус

Ми використовували технологію автофокусування на базі глибокого навчання та тисячі реальних знімків, щоб навчити EOS R10 розпізнавати людей, тварин та транспортні засоби, зберігаючи високоточне фокусування під час їх переміщення у кадрі.
Canon EOS R10: перевага – більше різкості

ЛЮДЬМИ

Незалежно від того, чи знімаєте ви портрети, подорожі або сімейні події, такі як весілля, камера EOS R10 дозволить точно фокусуватися на об’єктах зйомки. Насамперед камера фокусується на очах об’єкта, а якщо очей не видно, то починає відстежувати обличчя. Якщо об’єкт на мить відвернеться (наприклад, футболіст відвернеться від камери), камера починає фокусуватись на голові, а потім на тілі.

ТВАРИНИ

EOS R10 може розпізнавати та відстежувати кішок, собак та птахів, забезпечуючи чіткість зображення, навіть якщо вони рухаються хаотично. Камера розпізнає навіть ваших пухнастих членів родини. Любителі дикої природи оцінять можливість фокусуватися на птахах у польоті — одному з найскладніших об’єктів у фотографуванні дикої природи.

Canon EOS R10: Виявлення тварин

ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ

Під час зйомки автоспорту камера EOS R10 з легкістю відстежує гоночні автомобілі і мотоцикли, що швидко рухаються. Вона може навіть розрізняти автомобілі із закритою та відкритою кабіною, фокусуючись на шоломі водія, якщо його видно.

Безперервне автофокусування також можна налаштувати, вибравши один із чотирьох варіантів автофокусування.
 • Варіант 1 — Загальне. Ідеально підходить для зйомки більшості рухомих об’єктів.
 • Варіант 2 — Ігнорує перешкоди та продовжує відстежувати об’єкти. Добре підходить для зйомок на спортивних заходах і дикої природи, коли предмети чи люди на передньому плані можуть на мить закрити об’єкт зйомки.
 • Варіант 3 — Швидко реагує. Для випадків, коли ви очікуєте на появу об’єкту в кадрі — наприклад, скейтбордиста, який раптово опиняється в кадрі.
 • Варіант 4 — Для зйомки об’єктів, які швидко прискорюються або сповільнюються, наприклад, собака, що біжить до камери, або спортсмени, що біжать по доріжці.
 • Варіант A — Дозвольте камері автоматично вибрати для об’єкта найбільш підходящу із наведених вище ситуацій.
Кожен варіант можна додатково налаштувати шляхом регулювання чутливості відстеження та відстеження прискорення / уповільнення відповідно до типу зйомки.

Чутливість за слабкого освітлення

Якщо вам доведеться знімати за умов слабого освітлення, камера EOS R10 все одно дозволить точно фокусуватися на об’єктах зйомки. Наша провідна технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II відрізняється швидкістю, точністю та чутливістю навіть за низького рівня освітленості до –4EV1. Це приблизно те саме, що місячне світло.

Така чутливість ідеально підходить для вечірок та свят із штучним освітленням, або для зйомки подій у приміщенні, наприклад, весілля. Любителям зйомки дикої природи та спортивних подій сподобається здатність EOS R10 виконувати автофокусування при використанні об'єктивів із максимально малою діафрагмою (таких як наш портативний об’єктив RF 600mm f/11 IS STM). Фактично, автофокусування можливе навіть за максимального значення діафрагми f/22, дозволяючи також використовувати телеконвертери.

Canon EOS R10: чутливість за слабкого освітлення

Авто (25600)

100-відсоткове покриття

На відміну від дзеркальних камер, бездзеркальна камера EOS R10 охоплює майже 100% кадру2 завдяки високочутливим зонам автофокусування, що дозволяє фокусуватися на об’єктах, де б вони не знаходилися. Ідеально підходить для зйомки портретів зі зміщеним центром і сцен, що непередбачено змінюються. Ці зони фокусування можна використовувати окремо, групами або разом, що дозволяє працювати вибірково або виявляти об’єкти у будь-якій точці кадру.

Переміщення активної точки або зони фокусування здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілого джойстика, який знаходиться прямо під великим пальцем, коли ви тримаєте камеру біля ока. Також можна переміщувати активну точку автофокусування, торкаючись і проводячи пальцем по сенсорному екрану камери.

Брекетинг фокусування

Під час зйомки крупним планом глибина різкості може бути дуже обмежена, тому функція брекетингу фокусування камери EOS R10 є відмінною перевагою для макрофотографів. Одне натискання на кнопку спуску затвора запускає серійну зйомку, при цьому фокусування автоматично налаштовується від початкового положення до нескінченності.

Для ідеальної поздовжньої глибини різкості отриману серію знімків із дещо різними точками фокусування можна об’єднати в єдине складене зображення за допомогою нашого програмного забезпечення Digital Photo Professional. До того ж функція складання глибини різкості камери EOS R10 тепер дозволяє виконувати цей процес на камері, а кадрування глибини різкості дає фотографу можливість вказати момент спадання фокусу.

Canon EOS R10: брекетинг фокусування

Брекетинг фокусування

 1. Під час фотозйомки з об’єктивом f/1.2, центральна точка автофокусування, покадрове автофокусування, за 23 °C (73 °F), ISO 100. За виключенням об’єктивів RF з покриттям для згладжування розфокусування.
 2. Застосовується, якщо під час відстеження відображається рамка зони об’єкта, а з камерою використовується сумісний об'єктив, разом із тим активовано автофокусування з повним діапазоном або об’єкт успішно виявлено в іншій зоні. Детальну інформацію про підтримувані об’єктиви див. у розділі [Додаткова інформація] по [EOS R7/EOS R10] на сайті cam.start.canon.

Схожі статті

 • ПЕРЕВАГИ

  Знімки динамічних сцен

  Події життя змінюються досить швидко, тому вам знадобиться швидка камера, щоб закарбувати ці неповторні моменти

 • ПЕРЕВАГИ

  Це ваша історія, розкажіть її так, як вам хочеться

  Знімайте неймовірні відео на камеру, на яку ви зазвичай робите приголомшливі фото. EOS R10 — це потужний засіб для створення контенту, що дозволяє вам розповісти свою історію за допомогою знімків та відеороликів.

 • ПЕРЕВАГИ

  Побачив. Знімай.

  Незалежно від того, чи ви переходите на нову камеру зі смартфона або дзеркального фотоапарата, Canon EOS R10 допоможе вам швидко освоїтися і почати знімати із творчим підходом так, як ніколи раніше.

 • ПЕРЕВАГИ

  Камера з надзвичайно широкими можливостями підключення

  Якість EOS поєднується із зручністю смартфона — ідеальне поєднання для тих, хто любить знімати контент для соціальних мереж, редагувати на ходу або керувати камерою дистанційно. Незалежно від того, чи ви блогер, інфлюенсер або просто любите ділитися знімками з друзями та сім’єю, публікувати їх в Інтернеті ще ніколи не було так просто.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.