БІЛЬШЕ ГНУЧКОСТІ

Це ваша історія, розкажіть її так, як вам хочеться

Знімайте неймовірні відео на камеру, на яку ви зазвичай робите приголомшливі фото. EOS R10 — це потужний засіб для створення контенту, що дозволяє вам розповісти свою історію за допомогою знімків та відеороликів.
Canon EOS R10: перевага – більше універсальності

Просто неймовірно: відео у форматі 4K, яке перевершує будь-які очікування

Знімайте неймовірні відео подорожей у форматі 4K/30p з використання надлишкової вибірки 6K із 24,2-мегапіксельним сенсором EOS R10. Результати просто неймовірні: приголомшлива різкість і чіткість, яскраві й природні кольори. Відеозапис виглядає дивовижно на екрані 4K телевізора, його також можна обрізати під час редагування без втрати якості, якщо ви плануєте вивести відео у форматі Full HD.

Також доступна зйомка у форматі 4K/60p1, що забезпечує згладжене відтворення об’єктів що рухаються, і можливість уповільнення кадрів при редагуванні для створення неймовірних ефектів сповільненого руху, які обов’язково справлять враження на глядачів. Більш того, під час зйомки у форматі Full HD можна використовувати частоту кадрів до 120p, що дозволяє розкрити ще більше тонкощів руху. Це ідеальний варіант для зйомки динамічних подій, від шкільного спортивного свята до футбольного матчу вашої команди.

Для зйомки об’єктів, що повільно рухаються і сцен, що поступово змінюються, в EOS R10 передбачені режими прискореної зйомки у форматі 4K та Full HD, які дозволяють досягти ефектних результатів. Камера підтримує запис відео з налаштуваннями HDR PQ для досягнення гнучкості обробки відзнятого матеріалу.

Canon EOS R10: універсальність

Повний контроль

Під час зйомки повсякденного життя, камера EOS R10 може працювати в автоматичному або ручному режимі, за вашим бажанням. Тим, хто любить повний контроль сподобаються такі функції, як пікове фокусування, що визначає критичну різкість, і так звані індикатори типу «зебра» — ділянки кадру із надмірною експозицією, що мають характерний смугастий візерунок.

З камерою EOS R10 можна записувати довше, ніж з іншими гібридними камерами — фактично до двох годин2. Це дуже зручно при зйомці подій реального часу, таких як концерти або театральні вистави, або при зйомці інтерв’ю, коли камера постійно записує, поки ви ставите питання.

Ідеальний баланс

Одна з особливостей EOS R10, що робить її універсальною — ідеальний баланс швидкості, роздільної здатності та якості зйомки за поганого освітлення. Ця камера підійде для зйомки будь-чого — від захоплюючих пейзажів, залитих золотистим сяйвом, до спонтанних вуличних портретів, знятих у сутінках.

24,2-мегапіксельний сенсор та процесор DIGIC X дозволяють камері чудово працювати за будь-яких умов освітлення завдяки стандартному діапазону чутливості ISO від 100 до 32 000 (з можливістю збільшення ISO до 52 100). Камеру оснащено вбудованим спалахом, щоб додати трохи додаткового світла в разі потреби.

Canon EOS R10: ідеальний баланс

Під час зйомки користувачі можуть зберігати зображення у форматі JPEG або HEIF. Для досягнення максимальної якості зображення можна зберігати і у форматі RAW, що відкриває ширші можливості для творчості на етапі оброблення відзнятого.

 • Стандартний файл RAW — це 14-бітний файл, що містить всі дані, записані сенсором — все, що потрібно для створення приголомшливих витворів мистецтва на етапі редагування.
 • CRAW (або Compact RAW) займає менше місця на карті пам’яті камери при незначному зниженні якості зображення.
 • Серійна зйомка у форматі RAW дозволяє здійснювати безперервну зйомку зі швидкістю до 30 кадрів на секунду із кадруванням 75%, при цьому результати зберігаються в одному файлі. Окремі зображення можна отримати пізніше за допомогою нашої програми Digital Photo Professional (DPP).
 • Dual Pixel RAW дозволяє коригувати деякі характеристики зображення після зйомки, наприклад, ефект боке, відблиски та різкість.

Файли RAW, які створені на камері EOS R10, можна редагувати та обробляти за допомогою такої комп’ютерної програми як DPP, на камері за допомогою процесора DIGIC X або у хмарі image.canon 3, 4 за допомогою двигуна обробки зображень на основі нейронної мережі задля досягнення максимальної якості зображення.

Canon Digital Photo Professional

Digital Photo Professional

 1. У режимі зйомки 4K 60p кадр обрізується до 64 % по горизонталі.
 2. Макс. доступний час записування відео: стандартний: 2 год. Відео з високою кадровою частотою (Full HD 120/100 кадр/с): 30 хв. Підвищення внутрішньої температури камери може скоротити час записування. 4K 30 кадр/с HQ: прибл. 50 хв. починаючи від +23 °C.
 3. Послуга стане доступною в кінці липня 2022 року. Щоб нею скористатися, необхідно буде оновити мікропрограму камери.
 4. Зображення у форматі RAW, які зроблено в режимі серійної зйомки, не підлягають обробці. Хмарна обробка зображень у форматі RAW — це платна послуга. Необхідно оформити підписку за допомогою служби Canon Imaging App Service Plans. Задля отримання додаткової інформації відвідайте вебсайт: https://sas.image.canon

Схожі статті

 • ПЕРЕВАГИ

  Спробуйте новий автофокус

  Ми використовували технологію автофокусування на базі глибокого навчання та тисячі реальних знімків, щоб навчити Canon EOS R10 розпізнавати людей, тварин та транспортні засоби, зберігаючи високоточне фокусування під час їх переміщення у кадрі.

 • ПЕРЕВАГИ

  Знімки динамічних сцен

  Події життя змінюються досить швидко, тому вам знадобиться швидка камера, щоб закарбувати ці неповторні моменти

 • ПЕРЕВАГИ

  Побачив. Знімай.

  Незалежно від того, чи ви переходите на нову камеру зі смартфона або дзеркального фотоапарата, Canon EOS R10 допоможе вам швидко освоїтися і почати знімати із творчим підходом так, як ніколи раніше.

 • ПЕРЕВАГИ

  Камера з надзвичайно широкими можливостями підключення

  Якість EOS поєднується із зручністю смартфона — ідеальне поєднання для тих, хто любить знімати контент для соціальних мереж, редагувати на ходу або керувати камерою дистанційно. Незалежно від того, чи ви блогер, інфлюенсер або просто любите ділитися знімками з друзями та сім’єю, публікувати їх в Інтернеті ще ніколи не було так просто.

 • ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.