Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Професійний ширококутний об’єктив із природною перспективою й діафрагмою f/1.4 для зйомки за слабкого освітлення.

Переваги

 • Широкий кут огляду з природною перспективою

 • Виняткові характеристики в умовах слабкого освітлення та контроль над глибиною різко зображуваного простору

 • Нові стандарти якості зображення

 • Швидке й майже безшумне фокусування

 • Упевнена зйомка навіть у складних умовах

Характеристики

 • Широкий кут огляду з природною перспективою

  Класичний ширококутний об’єктив із фокусною відстанню 35 мм уже відзначили фотографи-документалісти за його здатність захоплювати об’єкт з оточенням, не спотворюючи при цьому перспективу.

 • Вражаючі результати в умовах слабкого освітлення

  Велика максимальна діафрагма f/1,4 пропускає світла на два ступеня експозиції більше, ніж об’єктив зі змінною фокусною відстанню та діафрагмою f/2,8. Завдяки цьому об’єктив є ідеальним для зйомки з рук в умовах слабкого освітлення.Зйомка з великими значеннями діафрагми дає змогу фотографам обмежувати глибину різко зображуваного простору. Таким чином можна створювати ефекти м’якого фокуса, які передбачають виділення об’єкта на тлі. Ці ефекти особливо ефективні в поєднанні з використанням широкого кута огляду об’єктива.Дев’ятипелюсткова діафрагма відтворює ділянки не у фокусі пом’якшеними та природними.

 • Нові стандарти якості зображення

  Оптику з рефракцією синьої частини спектру виготовлено з органічного оптичного матеріалу, розробленого компанією Canon. Цей матеріал перешкоджає появі кольорових облямівок, виправляючи хроматичні аберації до раніше небачених ступенів.Наднизькодисперсна (UD) оптика й два асферичні оптичні елементи забезпечують виняткову різкість в усьому кадрі — навіть коли діафрагму об’єктива повністю відкрито.Покриття із субхвильовою структурою забезпечує контрастність і запобігає появі ореолів і відблисків під час зйомки в контровому світлі.

 • Швидке й непомітне фокусування для зйомки неочікуваних подій

  Система автофокусування за допомогою ультразвукового двигуна кільцевого типу забезпечує точне, швидке й майже безшумне фокусування, не порушуючи спокій об’єкта зйомки.Завдяки повністю ручному фокусуванню можна регулювати фокус, не змінюючи режим фокусування й не відриваючи погляду від видошукача.

 • Упевнена зйомка навіть у складних умовах

  Конструкція корпусів легендарних об’єктивів Canon серії L додає впевненості фотографу та подовжує їх строк служби. Герметичний корпус запобігає потраплянню пилу й вологи, а фторополімерне покриття переднього й заднього оптичних елементів захищає об’єктив від жиру та бруду, спрощуючи очищення.

 • Оптика з рефракцією синьої частини спектру

  Компанія Canon розробила оптику з рефракцією синьої частини спектру (BR — Blue Spectrum Refractive), щоб унеможливити появу кольорових облямівок під час зйомки великими об’єктивами. Спеціальний органічний оптичний матеріал усуває цей ефект значно ефективніше, ніж інші матеріали, такі як флюорит, наднизькодисперсне (UD) скло або скло Super UD. Кольорові облямівки виникають унаслідок хроматичної аберації — явища, коли світло різних кольорів фокусується в різних точках. Використання оптичного матеріалу BR в об’єктиві EF 35mm f/1.4L USM II мінімізує цей ефект. Потім можна настроїти інші оптичні елементи для отримання виняткової різкості й контрастності без відблисків.

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.
Докладніше