Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM

Професійний варіооб’єктив серії L для повсякденної зйомки з високою якістю зображення за постійної діафрагми f/2.8.

Варіооб’єктив професійного рівня

Професійний високоякісний зум, який забезпечує неперевершену якість зображення, і швидка робота діафрагми f/2.8 на всьому діапазоні зуму. Цей об’єктив серії L набув популярності серед професійних фотографів. Багато хто з них вважає, що варто перейти на цей об’єктив зі змінною фокусною відстанню, який має якісну оптику та придатний для використання майже в будь-яких умовах. Ідеально працює з будь-якою повнокадровою камерою EOS.


Об'єктив EF 24–70 мм f/2.8L II USM — це чудовий вибір для:

Ручна зйомка в умовах слабкого освітлення

Завдяки діафрагмі f/2.8 на всьому діапазоні зуму об’єктив EF 24–70 мм f/2.8L II USM вирізняється неперевершеною якістю зйомки майже в будь-яких умовах освітлення. Крім того, з фіксованою діафрагмою можна легко встановити оптимальну глибину різкості. Нова 9-пелюсткова діафрагма утворює круглий отвір, що допомагає досягти розмитості фону з привабливим ефектом боке. Це означає, що фон, на якому розташовано об’єкт зйомки, не відволікатиме увагу.

Canon Camera

Оптична система нового покоління

В об’єктиві EF 24–70 мм f/2.8L II USM втілено найновіші досягнення в області оптики й поєднано три асферичні елементи, що забезпечує найвищу якість зображення серед об’єктивів з цією фокусною відстанню. Значне зниження хроматичної аберації та розмитості кольорів означає скорочення часу подальшої обробки й різкість, яка властива лише об’єктивам найвищого класу.

Що таке асферичний елемент?

Асферичний елемент — це криволінійний внутрішній компонент об’єктива, який коригує спотворення, що виникає у сферичних елементах об’єктива.

Такі елементи використовуються лише в професійних об’єктивах.

Асферичних аберацій, що виникають у сферичних стандартних об’єктивах, можна уникнути за рахунок використання більш високоякісних об’єктивів із додатковими асферичними елементами.

Об’єктив EF 24–70 f/2.8L II USM має три асферичні елементи для індивідуальної протидії кожній окремій внутрішній аберації, що дозволяє досягти виняткової різкості зображення.

Canon Camera

Точний автофокус з керуванням

Ультразвуковий мотор автофокусу кільцевого типу забезпечує швидке, майже безшумне й точне фокусування. Крім того, є можливість скористатися ручним фокусом. Завдяки цьому ви завжди можете точно встановити фокус у відповідності до своїх творчих задумів.

Якість серії L

Для виготовлення всіх об’єктивів серії L застосовуються лише найкращі технології і методи виробництва. Цей об’єктив належить до лінійки виробів класу «люкс» і є зразком найкращої продукції Canon.

Об’єктив EF 24–70 мм f/2.8L II USM виготовлений із матеріалів найвищої якості й достатньо міцний для щоденного професійного використання. Він захищений від несприятливих погодних умов, пилу та вологи, а фтороване покриття на передніх і задніх елементах легко чистити.

Canon Camera

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Чи варто придбати цей об’єктив замість EF 24–70 мм f/2.8L USM?

Об’єктив EF 24–70 мм f/2.8L II USM прийшов на зміну моделі EF 24–70 мм f/2.8L USM і має абсолютно нову оптику.

Чіткі зображення, від краю до краю
Зниження хроматичної аберації в усьому діапазоні фокусної відстані. Удосконалення для корекції загального спотворення в режимі телефото та суттєве зменшення подушкоподібного спотворення в режимі макрозйомки.

Міцніша, більш довговічна конструкція й підвищена зручність користування
Об'єктив EF 24–70 мм f/2.8L II USM вирізняється значно більшою міцністю й підвищеною вібраційною та ударною стійкістю тубуса. Новий фіксатор зуму блокує зум у крайньому широкому положенні, попереджаючи пошкодження під час транспортування.

Підвищений захист від несприятливих факторів
Ми подбали про стійкість до найжорсткіших умов, забезпечивши максимальний захист від проникнення пилу та вологи всередину корпусу об’єктива.

Надзвичайна легкість користування
Передній елемент об’єктива не обертається, тому не потрібно заново регулювати фільтр після зміни фокуса або зуму при роботі з поляризаційним фільтром чи тримачем фільтру.

Покращений ефект боке
9-пелюсткова діафрагма створює кругліший отвір і плавніший ефект боке.

Додаткові аксесуари

 • Аксесуари для об’єктивів

  Подовжувальний тубус EF 12 II

  Під час використання з деякими об’єктивами цей подовжувальний тубус із діаметром 12 мм дає змогу значно наблизити точку фокусування.
 • Аксесуари для об’єктивів

  Подовжувальний тубус EF 25 II

  Цей 25-міліметровий подовжувальний тубус установлюється між корпусом камери та об’єктивом. Він забезпечує можливість макрозйомки та фокусування на ближчих відстанях, зберігаючи водночас електронний контакт.
 • Аксесуари для об’єктивів

  Бленда EW-88C

  Бленда об’єктива не дає прямим сонячним променям потрапляти до об’єктива, запобігаючи утворенню непотрібних відблисків на фотографіях.
 • Аксесуари для об’єктивів

  Lens Cap E-82II

  Захищає об’єктив Canon, коли він не використовується.
 • Аксесуари для об’єктивів

  Кришка E для захисту об’єктива від пилу

  Захищає об’єктив Canon, коли він не використовується.
 • Аксесуари для об’єктивів

  PL-C B 82mm Circular Polarising Filter

  Захищає передній елемент об’єктива від бруду та пошкоджень. Підходить для об’єктивів із 82-міліметровою різьбою для фільтра.
 • Аксесуари для об’єктивів

  Чохол для об’єктива LP1219

  М’який захисний чохол для окремих об’єктивів EF.
 • Вам також може сподобатися...

  Наші експерти вибрали чотири об’єктиви як альтернативу моделі EF 24–70 мм f/2.8L II USM.

  Ширококутні об’єктиви

  Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.
  Докладніше