Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

EF 180mm f/3.5L Macro USM

Характеристики телеоб’єктива дають змогу знімати зображення крупним планом із великої відстані, не турбуючи об’єкт зйомки. Ідеальний вибір для зйомки тварин.

Переваги

  • Високоефективний макрооб’єктив Canon серії L
  • Фокусна відстань для телефотозйомки
  • Відтворення натуральної величини зображення (1:1)
  • 3 наднизькодисперсні елементи об’єктива
  • Обмежувач відстані із 2 положеннями
  • Ультразвуковий привід автофокусування кільцевого типу
  • До комплекту входить штатив

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM

Телеоб’єктив для макрозйомки


EF 180 мм f/3,5L Macro USM — це телеоб’єктив для макрозйомки з максимальним коефіцієнтом наближення 1,0. Зображення крупним планом можна отримувати з більшої відстані, не ризикуючи потурбувати об’єкт зйомки (це ідеально підходить для зйомки комах та інших тварин). Вбудована система змінного фокусування зводить до мінімуму коливання викривлень, зумовлені зміною фокусної відстані. Таким чином, надзвичайна чіткість зображення зберігається при коефіцієнтах наближення від 1,0 до нескінченності.

Якість серії L


Відповідає найвищим стандартам компанії Canon щодо точності проектування та якості оптики. Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що поєднує в собі виняткову якість зображення та надзвичайну працездатність у будь-яких погодних умовах завдяки конструкції, що попереджає потрапляння пилу та вологи.

Ультразвуковий привід для автофокусування кільцевого типу з режимом ручного регулювання


Ультразвукова система автофокусування кільцевого типу компанії Canon використовує ультразвукові вібрації для швидкої, точної та практично безшумної роботи. Постійно доступне ручне фокусування з використанням великого кільця, що не рухається під час автофокусування, дає змогу миттєво регулювати фокус.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і високу контрастність, а також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», поглинаючи розсіяне світло, що може відбиватися від внутрішніх елементів об’єктива та датчика зображення.

Аксесуари


Об’єктив постачається разом із блендою та м’яким чохлом.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 180mm f/3.5L Macro USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.