Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

EF 24-70mm f/4L IS USM

Універсальний об’єктив 24–70 мм із діафрагмою f/4 серії L дає змогу створювати фотографії в режимі макрозйомки з 0,7-кратним збільшенням. Ультразвукове автофокусування забезпечує швидке та майже безшумне фокусування. Низькодисперсні й асферичні елементи дають змогу отримувати зображення неперевершеної якості.

Переваги

  • Гнучкий діапазон масштабування для різноманітних об’єктів
  • Режим макрозйомки із 0,7-кратним збільшенням
  • Чотириступеневий стабілізатор зображення
  • Два асферичних і два низькодисперсних елементи об’єктива
  • Швидке ультразвукове автофокусування
  • Захист від пилу та вологи
  • Дев’ятипелюсткова діафрагма для ефекту згладженої розмитості

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

Гнучкий діапазон масштабування


Фіксуйте різноманітні об’єкти — від пейзажів до портретів — і створюйте документальні фотографії. Об’єктив EF 24–70 мм із діафрагмою f/4L IS USM бездоганно пристосований до вашої повнокадрової однооб’єктивної цифрової дзеркальної фотокамери Canon, забезпечує роботу з різними фокусними відстанями в режимі віддалення, стандартної зйомки та наближення і має стійку діафрагму з максимальним значенням f/4, яка не змінюється навіть під час масштабування об’єктива.

Режим макрозйомки


Окреме положення для макрозйомки на кільці трансфокатора дає змогу встановлювати фокус на коротких відстанях до 0,38 м у будь-якому положенні зуму та забезпечує максимальну 0,7-кратну пропорцію відтворення натуральної величини.

Технологія стабілізації зображення


Знімайте з рук в умовах недостатнього освітлення з витримкою затвора на чотири позиції повільнішою, ніж рекомендовано зазвичай. Стабілізатор зображення (IS) автоматично виявляє ситуації, коли фотограф намагається відстежити рухомий об’єкт, і вимикає режим стабілізації у цьому напрямку. Гібридний режим стабілізації зображення виявляє в режимі макрозйомки як кутові рухи, так і зміщення.

Високоефективна оптична система


Отримуйте знімки виняткової якості в усьому діапазоні масштабування. Два типи асферичних елементів об’єктива в поєднанні з низькодисперсними (UD) елементами ефективно усувають оптичні викривлення. Покриття Super Spectra зменшує ефект відбиття світла та збільшує контрастність.

Удосконалене автофокусування


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує швидке й майже безшумне автофокусування. Із режимом постійно доступного ручного фокусування ви не пропустите жодної деталі.

Невибагливість і витривалість


Знімайте навіть у складних умовах. Елементи захищеного від пилу та вологи об’єктива із фтористим покриттям легко чистяться.

Підвищена продуктивність


Дев’ятипелюсткова кругла діафрагма дає змогу отримувати ефект згладженої розмитості зображення, що не потрапило у фокус, збільшуючи чіткість об’єктів на передньому плані.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 24-70mm f/4L IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.