Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Широкий вибір фокусних відстаней без зміни об’єктива. Гнучкі можливості збільшення в діапазоні до 11-кратного та висока якість скла роблять цей перший об’єктив Canon серії L незамінним для фотографів, які полюбляють знімати на ходу.

Переваги

  • 11-кратне збільшення
  • Якість серії L
  • Стабілізатор зображення
  • Мінімальна відстань фокусування 0,7 м
  • Постійно доступний ручний фокус
  • Захист від пилу та бризок
  • Кругла діафрагма
  • Система виміру відстані E-TTL II
  • Оптимізоване для цифрових камер покриття об’єктива

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Універсальний об’єктив


Цей об’єктив найновішої професійної серії Canon, який поєднує в собі можливості ширококутної й довгофокусної зйомки, призначено для професійних фотографів, які прагнуть якомога рідше змінювати об’єктиви й зменшити загальну вагу комплекту для зйомки. Ідеальне рішення для фотожурналістів і тих, хто полюбляє знімати на ходу.

Триступеневий стабілізатор зображення


Вбудована в об’єктив EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM технологія стабілізації зображення забезпечує триступеневе коригування в умовах слабкого освітлення. Це дає змогу знімати з довшою витримкою без розмиття, спричиненого переміщенням камери. Це дуже зручно, коли немає можливості використовувати штатив або спалах. Якщо об’єктив визначає, що фотограф використовує панорамування, щоб слідувати за об’єктом, що рухається, стабілізація зображення в цьому напрямку вимикається.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Ідеальне рішення для цифрових камер


Форма та покриття цього об’єктива EF 28-300mm оптимізовані для зменшення відблисків і ореолів, що робить його ідеальним рішенням для цифрових камер. У поєднанні з дзеркальними цифровими камерами із сенсором розміру APS-C його діапазон фокусних відстаней еквівалентний 45–480 мм.

Точна оптика для створення зображень високої якості


Чудовий контраст, майже повна відсутність спотворень і висока роздільна здатність помітні в усьому діапазоні збільшення. Електромагнітна діафрагма (EMD) забезпечує швидке, тихе й дуже точне керування діафрагмою. Кругла діафрагма допомагає досягти приємного розмиття фону.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products