СТАТТЯ

Камера Canon EOS-1D X Mark III завжди на зв’язку

Canon EOS-1D X Mark III

Ви зможете швидко й легко підключитися до мережі, де б ви не були: на стадіоні чи на іншому боці планети, записуючи цікавий сюжет на свій смартфон. З камерою Canon EOS-1D X Mark III отримати бажані кадри першим за конкурентів тепер легше, ніж будь-коли.

Бездротові мережі

У камері Canon EOS-1D X Mark III вбудований модуль Wi-Fi, що ідеально підходить для обміну даними з інтелектуальними пристроями та комп’ютерами у студії або будь-де.

Ви зможете переглядати, редагувати, ретушувати й передавати фотографії навіть у дорозі на смартфонах і планшетах з програмами Camera Connect і Digital Photo Professional Express*. Ці програми також дозволяють дистанційно керувати камерою, підбираючи композицію, змінюючи налаштування й роблячи фотографії або відео просто з екрана пристрою. Це також можливо на комп’ютерах з Windows і macOS, на яких встановлено утиліту EOS Utility.

А якщо вам потрібне що якісніше бездротове підключення, опціональний бездротовий адаптер WFT-E9 забезпечить вам більшу відстань керування й надійніший зв’язок навіть у місцях з великою кількістю електронних пристроїв, як-от футбольні стадіони. Він підтримує стандарт MIMO 802.11ac, який використовує обидва діапазони 5 ГГц і 2,4 ГГц для обміну даними на відстані до 150 метрів, а також дозволяє підключатися до захищених SFTP-серверів.

Підключення Ethernet

На головних спортивних подіях світу фотографи можуть знімати просто з кромки поля чи бігової доріжки, передаючи знімки до своїх новинних агенцій під час роботи. Саме тому камера Canon EOS-1D X Mark III обладнана надшвидким портом Gigabit Ethernet, що забезпечує швидкість передавання вдвічі вищу за моделі 1D X Mark II.

Параметри з’єднання тепер згруповані на окремій вкладці меню. Ви можете зберегти до 20 наборів параметрів для миттєвого відновлення, причому налаштування доступу до мереж та FTP-серверів зберігаються окремо, що прискорює налаштування в новому місці. Агенції навіть можуть передавати своїм фотографам параметри підключення в електронному вигляді для завантаження в камеру з картки пам’яті.

Ethernet-підключення тепер підтримують захищені протоколи SFTP, що запобігає перехопленню ваших знімків.

Canon EOS-1D X Mark III

Схожі статті