СТАТТЯ

Камера Canon EOS-1D X Mark III завжди на зв’язку

Canon EOS-1D X Mark III

Ви зможете швидко й легко підключитися до мережі, де б ви не були: на стадіоні чи на іншому боці планети, записуючи цікавий сюжет на свій смартфон. З камерою Canon EOS-1D X Mark III отримати бажані кадри першим за конкурентів тепер легше, ніж будь-коли.

Бездротові мережі

У камері Canon EOS-1D X Mark III вбудований модуль Wi-Fi, що ідеально підходить для обміну даними з інтелектуальними пристроями та комп’ютерами у студії або будь-де.

Ви зможете переглядати, редагувати, ретушувати й передавати фотографії навіть у дорозі на смартфонах і планшетах з програмами Camera Connect і Digital Photo Professional Express*. Ці програми також дозволяють дистанційно керувати камерою, підбираючи композицію, змінюючи налаштування й роблячи фотографії або відео просто з екрана пристрою. Це також можливо на комп’ютерах з Windows і macOS, на яких встановлено утиліту EOS Utility.

А якщо вам потрібне що якісніше бездротове підключення, опціональний бездротовий адаптер WFT-E9 забезпечить вам більшу відстань керування й надійніший зв’язок навіть у місцях з великою кількістю електронних пристроїв, як-от футбольні стадіони. Він підтримує стандарт MIMO 802.11ac, який використовує обидва діапазони 5 ГГц і 2,4 ГГц для обміну даними на відстані до 150 метрів, а також дозволяє підключатися до захищених SFTP-серверів.

* Потрібен смартфон або планшет із Bluetooth 4.0 (чи новішої версії) і операційною системою iOS 8.4 (чи новішої версії) або Android 5.0 (чи новішої версії)

Дисплей стану передавання через FTP

Цей дисплей, потрібний фотографам, які знімають спортивні події та фоторепортажі, під час передавання зображень через FTP, показує, скільки часу буде треба для надсилання зображень. Він дозволяє фотографам прийняти обґрунтоване рішення щодо того, залишатися на місці й завершити передачу або шукати більш швидке з’єднання в іншому місці.

Підключення Ethernet

На головних спортивних подіях світу фотографи можуть знімати просто з кромки поля чи бігової доріжки, передаючи знімки до своїх новинних агенцій під час роботи. Саме тому камера Canon EOS-1D X Mark III обладнана надшвидким портом Gigabit Ethernet, що забезпечує швидкість передавання вдвічі вищу за моделі 1D X Mark II.

Параметри з’єднання тепер згруповані на окремій вкладці меню. Ви можете зберегти до 20 наборів параметрів для миттєвого відновлення, причому налаштування доступу до мереж та FTP-серверів зберігаються окремо, що прискорює налаштування в новому місці. Агенції навіть можуть передавати своїм фотографам параметри підключення в електронному вигляді для завантаження в камеру з картки пам’яті.

Ethernet-підключення тепер підтримують захищені протоколи SFTP, що запобігає перехопленню ваших знімків.

Canon EOS-1D X Mark III


< Повернутись до огляду Canon EOS-1D X Mark III

Схожі статті