СТАТТЯ

Canon EOS-1D X Mark III була створена спеціально, щоб задовольнити ваші потреби та стати доповнення ваших рук і серця

Canon EOS-1D X Mark III

Ви з першого погляду зрозумієте, що камера Canon EOS-1D X Mark III — це щось особливе. Її дизайн і конструкція — результат років еволюції та вдосконалення, і в цій моделі використовуються найновіші технології, що повністю змінять те, як ви працюєте.

Інтелектуальне керування на кінчиках пальців

Ми додали до моделі Canon EOS-1D X Mark III пару інтелектуальних контролерів: один для горизонтальної зйомки, а других для вертикальної. Ці революційні пристрої, що вбудовані у кнопки ввімкнення АФ камери, виглядають як звичайні джойстики, але працюють скоріше як мініатюрні тачпади, за допомогою яких можна вибирати точки автофокусування на екрані.

Чутливість і швидкість кожного з контролерів налаштовується, і він реагує на дотик, навіть якщо ви у рукавичках. Камера автоматично вимикає вертикальний контролер під час горизонтальної зйомки, щоб уникнути випадкових рухів.

Canon EOS-1D X Mark III

Ваше бачення світу

Оптичний видошукач Canon EOS-1D X Mark III — це окрема чудова історія. Великий, яскравий і чіткий — за його допомогою ви будете підбирати композиції, робити знімки й відео абсолютно інстинктивно та інтуїтивно. Він зручніший для тривалої роботи за електронних видошукачів і дозволяє в реальному часі стежити за подіями без будь-якої «електронної» затримки.

Canon EOS-1D X Mark III

Завдяки інтелектуальній технології додаткова інформація накладається у видошукачі Canon EOS-1D X Mark III у найзручніших місцях і не відволікає вас від зйомки. Звісно, її можна налаштувати, щоб бачити лише ті дані, що вам цікаві. За бажаннями професійних спортивних фотографів ми також додали годинник, що допоможе вам завжди бути в потрібному місці в потрібний час.

Точки фокусування відображаються на червоному точково-матричному дисплеї, зображення на якому точніше і детальніше за аналогічні дисплеї в інших камерах серії EOS-1D, а крім того, його краще видно в темряві.

Надійність навіть у складних і непередбачених ситуаціях

Камера Canon EOS-1D X Mark III відповідає найжорсткішим вимогам професіонального фотографування: вона витримує і удари з подряпинами під час роботи в натовпі, і низьку температуру з дощем, коли ви знімаєте дику природу. Затвор камери розрахований на 500 000 робочих циклів, а корпус із магнієвого сплаву з водонепроникними гумовими ущільненнями захищає від пилу й вологи, дозволяючи знімати навіть за поганої погоди. Деякі з кнопок Canon EOS-1D X Mark III тепер ілюміновані, тож ви будете добре бачити їх у темряві.

Canon EOS-1D X Mark III

Покращений ресурс акумулятора

Новий процесор DIGIC X, що є серцем камери Canon EOS-1D X Mark III, не лише потужний, а й дуже ефективний. Насправді з акумулятором LP-E19 в комплекті камера здатна знімати вдвічі довше за попередню модель EOS-1D X Mark II, дозволяючи зробити приблизно 2850 знімків від одного заряджання.

Камера EOS-1D X Mark III також сумісна з попередніми моделями акумуляторів серії LP-E4N, хоча швидкість зйомки буде обмежена до 14 кадрів на секунду.


< Повернутись до огляду Canon EOS-1D X Mark III

Схожі статті