СТАТТЯ

Canon EOS-1D X Mark III: швидше за блискавку...

Canon EOS-1D X Mark III
© Маріна Кано (Marina Cano) – посол Canon

Деякі моменти тривають лише долю секунди: це може бути спринтер, що перетинає фінішну лінію, або птах, що вихоплює рибу з поверхні води. У такі миті немає місця для помилок. Якщо ви поквапитеся або не встигнете лише на долю секунди, момент буде втрачено — і, можливо, він уже ніколи не повториться. Саме із цих причин ми створили Canon EOS-1D X Mark III.

Безперервна зйомка із частотою до 20 кадрів на секунду

Камера Canon EOS-1D X Mark III здатна робити до 20 повнокадрових 20,1-мегапіксельних знімків кожну секунду в режимі Live Mode за допомогою механічного затвора, що точно фіксує рух, або електронного, який працює абсолютно безшумно.

Під час роботи через оптичний видошукач швидкість безперервної зйомки становить до 16 кадрів на секунду — це неймовірне досягнення для цифрової дзеркальної камери, яке стало можливим через багатий досвід і досконалість механічно-інженерних технологій Canon. Для керування підніманням та опусканням дзеркал використовуються прямопривідні двигуни, що швидко, точно і з мінімальною вібрацією повертають дзеркала в початкове положення.

Затвор Canon EOS-1D X Mark III розрахований на 500 000 знімків, забезпечуючи вам нові рівні швидкості, надійності й впевненості, коли важливий кожен момент.

Два гнізда CFexpress

У камері Canon EOS-1D X Mark III використовується технологія CFexpress — нове покоління накопичувачів від асоціації Compact Flash Association. Ці картки мають суттєво вищу швидкість записування, дозволяючи робити 20 кадрів на секунду у форматах RAW і JPEG і зберігаючи без буферизації неймовірні 1000 знімків, а також підтримуючи записування відео у внутрішньому форматі 5,5K RAW.

На основі відгуків від професійних фотографів було додано можливість зберігати фотографії на одну картку, а відео — на іншу.

Canon EOS-1D X Mark III
Canon EOS-1D X Mark III

Перегляд у реальному часі

Неперевершений оптичний видошукач Canon EOS-1D X Mark III із нульовою затримкою забезпечить вам конкурентну перевагу. Ви зможете стежити за подіями в реальному часі, швидше реагувати й закарбовувати моменти, які не встигають побачити навіть найшвидші електронні видошукачі.

Потужність технології DIGIC X

У серці Canon EOS-1D X Mark III — єдиний процесор обробки зображень DIGIC X: цей пристрій значно потужніший за попередні моделі процесорів DIGIC і дозволяє камері працювати з неймовірною швидкістю. Окрім неймовірної якості фотографій навіть за суворіших умов процесор DIGIC X уможливлює безперервну зйомку із частотою до 20 кадрів на секунду з повним автофокусом, автоекспозицією та внутрішньою цифровою оптимізацією зображення.


< Повернутись до огляду Canon EOS-1D X Mark III

Схожі статті