СТАТТЯ

Надзвичайна чіткість Canon EOS-1D X Mark III. Завжди у фокусі.

Canon EOS-1D X Mark III
© Ben Thouard

Чи знімаєте ви за допомогою неперевершеного оптичного видошукача Canon EOS 1D X Mark III або користуєтеся величезним 3,1-дюймовим сенсорним екраном — у будь-якому випадку ви помітите швидкість, точність і чіткість революційної системи автофокусування. Алгоритми глибокого навчання запрограмовані для визначення різних видів спорту, а технології розпізнавання облич та очей у поєднанні забезпечують надточне відстеження спортсменів, навіть коли вони в окулярах чи шоломі.

Швидкість руху не має значення: камера Canon EOS 1D X Mark III все одно швидша й завжди фокусується саме там, де потрібно.

Окремий сенсор зображення й процесор для фокусування

Коли ми випустили модель EOS 650 у 1987 році, ми створили революцію на ринку дзеркальних камер, запропонувавши лінійні CMOS-сенсори автофокусування. Вони такі досконалі, що використовуються у цифрових дзеркальних камерах EOS навіть сьогодні: але завдяки новій технології Canon EOS 1D X Mark III робить крок далі.

Canon EOS-1D X Mark III

Коли ви підбираєте композицію, налаштовуєте фокус і знімаєте через оптичний видошукач Canon EOS-1D X Mark III, ви користуєтеся плодами революції в галузі автофокусування. Окремий CMOS-сенсор зображення використовується лише для автофокусування, що покращує точність і чіткість, а також дозволяє збільшити кількість точок фокусування у видошукачі. Безпосереднє автофокусування виконується окремим процесором DIGIC 8, єдине завдання якого — стежити за автофокусуванням, коли ви використовуєте оптичний видошукач.

У камери Canon EOS-1D X Mark III 191 точка автофокусування, 155 з яких — перехресного типу для підвищення чутливості: ідеальний варіант для наведення фокусу на спортсменів, що швидко рухаються, або тварин, коли світла не дуже багато. Ці точки автофокусування можна використовувати окремо для селективного фокусування, в малих групах і зонах, які можна переміщувати в кадрі, або в сукупності (у цьому режимі камера автоматично вибирає оптимальні точки).

Canon EOS-1D X Mark III

Роботу системи безперервного фокусування в цій камері можна налаштувати залежно від того, який саме рух ви знімаєте. Просто виберіть один із стандартних наборів налаштувань або новий автоматичний режим, що підбере для вас оптимальний варіант з урахуванням вашого завдання.

Дзеркальна система

Для точного фокусування за великої швидкості під час безперервної зйомки камері Canon EOS 1D X Mark III необхідна була повністю нова система рефлекторних дзеркал. Щоб продовжувати надсилати світло безпосередньо на сенсор автофокусування, дзеркала камери мають якомога швидше повертатися до початкового положення перед кожним знімком без ефекту вібрації. Саме це відбувається в камері Canon EOS 1D X Mark III із частотою до 16 разів на секунду — неймовірне механічно-інженерне досягнення.

Система автофокусування Dual Pixel CMOS

Коли камера Canon EOS 1D X Mark III використовується як бездзеркальна, тобто в режимі Live View, автофокусування виконується нашою славетною системою Dual Pixel CMOS. При цьому майже кожен піксель на сенсорі камери перетворюється на окремий піксель у зображенні й піксель автофокусування для розпізнавання фаз.

Автофокус Dual Pixel CMOS швидко працює в умовах зйомки звичайних фотографій або відстеження об’єктів, що рухаються по всьому кадру, а також під час записування відео, що уможливлює використання ефектів переведення фокусу з одного об’єкта на інший.

Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS реалізована в камері Canon EOS 1D X Mark III таким чином, що придатні для фокусування пікселі розташовані по всьому діапазону висоти кадру, а також на 90 відсотках його ширини. Продуктивність цієї технології така висока, що дозволяє знімати із частотою 20 кадрів на секунду в режимі швидкого, точного й безперервного фокусування. Алгоритм глибокого навчання, що використовується під час роботи через оптичний видошукач, також доступний і для автофокусу Dual Pixel CMOS, тож ви можете бути впевнені, що будь-який об’єкт, тварина чи людина, яких ви відстежуєте, зберігатимуть кришталеву чіткість.

Canon EOS-1D X Mark III

< Повернутись до огляду Canon EOS-1D X Mark III

Схожі статті