СТАТТЯ

Професійне рішення для створення відео Canon EOS-1D X Mark III

Canon EOS-1D X Mark III

Креативні кінематографісти й творці зможуть за допомогою камери Canon EOS-1D X Mark III записувати повнокадрове відео у форматі 4K зі швидкістю 60 кадрів на секунду на внутрішній носій з використанням 10-бітного кодека HEVC/H.265 в режимі Canon Log або 12-бітному форматі RAW, і все це — з розширеним динамічним діапазоном і можливістю легко вирівняти кольори під час редагування.

Відеоформати 4K і 5.5K RAW

З камерою Canon EOS-1D X Mark III ви зможете записувати відео неперевершеної якості, яке буде легко й зручно редагувати й обробляти і яке допоможе вам повністю розкрити ваш творчий потенціал.

Записуйте відео у форматі DCI 4K/60p з надлишковою вибіркою на внутрішній носій з використанням усієї ширини сенсора*, а під час фотографування ваш об’єктив бачитиме саме те, що й ви. Камера Canon EOS-1D X Mark III може знімати у форматі 17:9 DCI або 16:9 UHD і записувати результат з використанням кодека H.264 або 10-бітного H.265 в режимі Canon Log. Відеозапис, зроблений у такому режимі, має зменшену контрастність, що спрощує вирівнювання кольорів під час оброблення.

Canon EOS-1D X Mark III

Canon EOS-1D X Mark III також може записувати відео у форматі 5.5K RAW на внутрішню картку CFexpress, забезпечуючи неймовірну якість зображення. Ви отримаєте природніші переходи кольорів і ширший динамічний діапазон, що дозволить побачити деталі навіть на освітлених і затінених ділянках із відстанню чутливості 12 ступенів.

Ці CRM-файли (5472 x 2886 пікс., 12 біт) можна записувати в стандартних або стислих форматах і обробляти за допомогою доданого до комплекту програмного забезпечення Digital Photo Pro або багатьох інших відомих програм нелінійного редагування. Камера Canon EOS-1D X Mark III також одночасно записує проміжний файл у форматі 4K, що дозволяє прискорити процес монтажу.

Також підтримується записування у форматі Full HD з автофокусуванням Dual Pixel і частотою до 120 кадрів на секунду. Це ідеальний режим для ефектів уповільненого вчетверо відтворення.

* У UHD 4K не використовується вся ширина сенсора камери

Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS

Під час зйомки відео технологія Dual Pixel забезпечує плавне фокусування на об’єктах, які можна вибирати дотиком по екрану камери (або інтелектуального пристрою, на якому встановлено програму Canon Camera Connect)*. Камера відстежує обличчя та інші об’єкти в усьому кадрі й плавно змінює фокус для збереження чіткості. Ви навіть можете вибрати пріоритетне око для фокусування або дозволити камері вибрати те, що найближче до неї.

* Технологія автофокусування Dual Pixel працює в усіх режимах, окрім форматів 4K та RAW без обрізання за частоти 60/50 кадрів на секунду.

Ручний вибір точки фокусування

Під час ручного фокусування ви бачите, які саме зони перебувають у фокусі: вони відзначені кольоровим контуром. Камера також дозволяє проконтролювати глибину різкості, виділяючи ділянки, що виглядають чіткими з поточним налаштуванням діафрагми.

Стабілізація зображення для відеозйомки

Цифровий стабілізатор зображення забезпечує дуже ефективну п’ятиосьову стабілізацію, коли ви знімаєте з рук, згладжуючи тремтіння через рух камери. У розширеному режимі також визначаються й коригуються будь-які рухи під час ходьби з камерою в руках (наприклад, коли ви стежите за об’єктом, що рухається).

Результати просто надзвичайні: ви отримуєте стабільне й плавне відео, яке виглядає не гірше за результати роботи професійний висококласних камер.

Стоп-кадри високої роздільної здатності з відео

На основі відео, записаного у форматі 4K, можна створювати стоп-кадри з роздільною здатністю 8,8 мегапікселів. Просто відтворіть відеозапис на екрані камери в повільному режимі й витягніть з нього бажаний кадр, натиснувши кнопку затвора. Ця чудова функція дозволяє фотографувати об’єкти, що швидко рухаються, тож тепер їх можна знімати на відео у форматі 4K 60p, а вже потім вибирати найкращі кадри.


< Повернутись до огляду Canon EOS-1D X Mark III

Схожі статті