Directional Stereo Microphone DM-E1

Знімайте відео з винятково чітким звуковим супроводом за допомогою цього високоякісного спрямованого стереомікрофона Canon у компактному й легкому корпусі.

Переваги

  • Зовнішній спрямований стереомікрофон для камер серії EOS*
  • Насичений і глибокий звук завдяки широкому діапазону частот і високій чутливості
  • Три режими спрямування для записування звуку з різних джерел
  • Зменшення небажаного шуму завдяки амортизаційному підвісу та вітрозахисній кришці
  • Компактний і легкий мікрофон, який завжди під рукою

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Directional Stereo Microphone DM-E1

Зовнішній вузькоспрямований мікрофон


Цей стереомікрофон DM-E1 має вузькоспрямовану конструкцію та забезпечує високу якість звуку відео. Він сумісний із широким спектром камер серії EOS, до яких його можна підключити через 3,5-міліметрове гніздо для мікрофона, установивши сам мікрофон на гарячий башмак*.

Насичений реалістичний звук


Записуйте насичений реалістичний звук у всьому звуковому діапазоні, наприклад під час музичного концерту. Завдяки діапазону захоплення від 50 Гц до 16 кГц ви зможете відтворити у відео все — від високих частот скрипок і флейт до низьких частот контрабасів і бас-гітар. Чутливість –42 дБ дає змогу записувати навіть ледь чутні звуки.

Універсальні можливості спрямованого захоплення


Створіть дивовижне звукове середовище для свого відео завдяки трьом режимам захоплення. Перемикайтеся між режимами 90° і 120° без зайвих зусиль, щоб отримати високоякісний стереозвук у приміщеннях різних розмірів, або використовуйте режим вузького спрямування (моно), щоб без зайвих звуків оточення чітко записати голос об’єкта зйомки, який говорить прямо на камеру.

Високоякісні звукові доріжки


Амортизаційний підвіс, що компенсує вібрацію, спричинену роботою камери або об’єктива, дає змогу записувати чіткий високоякісний звук без небажаних шумів. Вітрозахисна кришка, що входить до комплекту постачання, суттєво зменшує шум вітру під час зйомки на відкритому повітрі. Крім того, завдяки співвідношенню «сигнал-шум» 66 дБ цей мікрофон усуває значну частину фонових перешкод.

Завжди під рукою


Завдяки компактній і легкій конструкції цей мікрофон не обтяжить у дорозі. Доповнивши його камерою та об’єктивом, ви зможете записувати відео з рук протягом тривалого часу без жодного дискомфорту. Завдяки легкому літієвому акумулятору кнопкового типу мікрофон має мінімальну вагу.

* Не радимо використовувати з камерами EOS-1D Mark IV і EOS 550D, оскільки в них немає ручного регулятора гучності для входу мікрофона.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Directional Stereo Microphone DM-E1, функції та можливості цієї БФП.

  • Стереомікрофон спрямованої дії DM-E1
  • Вітрозахисна кришка для DM-E1
  • Інструкція з використання
  • Гарантійний талон