A man photographing a black male model in a studio with a laptop in front showing the picture in EOS Utility software.

ПРОГРАМА

CANON EOS UTILITY

Дистанційно керуйте камерою EOS і легко передавайте файли за допомогою безкоштовного програмного забезпечення камери Canon для ПК та комп’ютерів Mac.

Безкоштовна програма для передачі файлів і дистанційної зйомки для камер EOS

Передавайте зображення та відео на свій ПК чи комп’ютер Mac або ж дистанційно керуйте камерою для бездротової зйомки. Використовуйте кабель USB або Wi-Fi* для бездротової передачі зображень та дистанційного керування.

Керуйте фотозйомкою

Використовуйте свою камеру в нормальному режимі, а під час підключення до EOS Utility зроблені зображення автоматично будуть перенесені на комп’ютер, карту пам’яті камери чи й туди, і туди. Дозвольте клієнтам вибирати найкращі знімки безпосередньо під час зйомки.

A man photographing a black male model in a studio, a woman in red headscarf pointing at the laptop standing in the foreground showing the picture in EOS Utility software.
Laptop standing on a table in the garden showing a picture of a bird feeder and a bird in EOS Utility software. A camera on a tripod in the background facing into the garden.

Керуйте камерою дистанційно

Ідеальне кадрування стає можливим завдяки функції попереднього перегляду в реальному часі, а також сіткам кадрування та інструментам компонування. Керуйте камерою з комп’ютера за допомогою функції бездротової* зйомки, що ідеально підходить для знімання студійних натюрмортів або спортивних заходів. Програма EOS Utility також дозволяє активувати таймер інтервалу для знімання уповільнених відео.

Упорядкуйте передані файли

Передані зображення можна автоматично перейменовувати та зберігати в папках за датою, часом та іншими налаштуваннями, що дозволить їх упорядкувати. Ви також можете додавати або змінювати метадані та авторські права для зображень.

A man creating a folder structure in EOS Utility software on a laptop. A camera is shown next to it on the table.
Laptop showing multiple pictures of the same black male model in EOS Utility software with DPP connected. A camera is next to the laptop on a table.

Додайте власні стилі зображення та підключіться до DPP

Зареєструйте завантажені стилі зображення на камері EOS, створіть власні моделі для відео та кольорові профілі. Програма EOS Utility також легко інтегрується з Digital Photo Professional для досягнення безперебійності робочого процесу.

Оновіть налаштування та мікропрограму камери

Спростіть налаштування камери за допомогою EOS Utility. Оновіть налаштування камери, включно з налаштуваннями мережі та FTP, синхронізуйте час і дату з комп’ютером та встановіть оновлення мікропрограми на камеру й об’єктиви.

A black man shown with camera in his hands in front of the laptop, updating firmware on the camera.
A laptop on a table with camera next to it. Camera screen is showing a picture of a black male model. Laptop screen is showing EOS Utility software with a selection of images of the same man.

Передавайте зображення та відео з камери

Використовуйте EOS Utility для перенесення зображень і відео з камери на ПК або комп’ютер Mac. Виберіть конкретні зображення, усі зображення або лише ті, які ви ще не передавали. Діліться зображеннями з іншими з віддаленого місця і одразу отримуйте зворотній зв’язок.

* Докладні відомості див. в посібнику камери.

Доступно для Mac та Windows

Завантажити програму Canon EOS Utility

Схожі статті

Вас також можуть зацікавити…