Калькулятори

Ми пропонуємо широкий вибір стильних калькуляторів для будь-яких потреб: портативні та настільні, офісні калькулятори з можливістю друку та калькулятори для наукових обчислень. Дизайн наших калькуляторів унаочнює простоту, стиль і функціональність. Понад 55 % виробів нашої лінійки калькуляторів виготовляються з частковим використанням вторинної сировини з переробленої продукції компанії Canon. Це забезпечує дбайливе використання ресурсів і оптимальний баланс — максимум стилю та мінімум відходів. У широкій лінійці витончених моделей представлені найрізноманітніші технічні рішення — від сонячного живлення без використання батарей до антибактеріального покриття клавіш, а також функції, необхідні для щоденних обчислень.

Essential calculators

Серія виробів загального призначення

Серія калькуляторів загального призначення продовжує найкращі виробничі традиції Canon, поєднуючи простоту, дбайливе використання ресурсів і зручність у користуванні. Як кишенькові, так і більші моделі відзначаються зручністю в користуванні в поєднанні з високою функціональністю, виразним стилем і невеликою вагою. Ідеально підходить для підприємців.

  Economical calculators

  Серія для економічних розрахунків

  Ця невелика колекція розроблена із відповідальним ставленням до природи. Створені для використання в побуті та в офісі, ці легкі моделі мають вигнуту форму та великий нахилений РК-дисплей, на якому добре видно всі цифри.

  Scientific calculators

  Професійна серія

  Компактні, проте потужні калькулятори для наукових обчислень виконують до 610 різних наукових і статистичних функцій. Вони чудово підходять як для професійного використання, так і для використання у школах та університетах. Це тонкі й легкі вироби, які є простим рішенням складних проблем.

   Printing calculators

   Серія пристроїв із можливістю друку

   Ці калькулятори обладнано надійним швидкодійним модулем друку для чіткого друку одним або двома кольорами. Ергономічна клавіатура та великий дисплей забезпечують зручність у роботі, що робить ці калькулятори ідеальними для інтенсивного використання в офісах. Висока швидкість друку гарантує високу продуктивність праці.

   K Series

   Серія K

   Серія K, що представляє Chroma – найновіша серія кольорових і стильних калькуляторів Canon. Калькулятори серії К, окрім основних бізнес-функцій, мають привабливий вигляд, завдяки якому вони впишуться в інтер’єр вашого дому або офісу. Крім того, вони виготовлені з переробленого матеріалу виробів Canon.

   Пошук попередніх моделей калькуляторів

   Знаходьте технічні характеристики та інформацію про сумісні аксесуари для старіших моделей калькуляторів у розділі архіву наших виробів.