Canon F-715SG

F-715SG

Удосконалений науковий калькулятор F-715SG із великим 2-рядковим РК дисплеєм пропонується у трьох різних варіантах кольорів. Вибираючи цю модель, ви підтримуєте екологію, адже калькулятор частково виготовлено із перероблених Canon вторинних матеріалів.

Переваги

  • Великий 2-рядковий РК-дисплей
  • 250 функцій та операцій
  • Внутрішні обчислення з точністю до 16 розрядів
  • Екологічний завдяки використанню переробленого Canon пластику для нижньої частини корпуса та захисної кришки
  • Надійна система подвійного живлення: від сонячного елемента та батареї
  • Три варіанти кольору

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon F-715SG

Простіше зчитування результатів завдяки великому 2-рядковому дисплею


Науковий калькулятор F-715SG із великим 2-рядковим РК дисплеєм ідеально підходить для навчання, екзаменів та самостійного розв'язування задач удома. Введені числа відображаються у верхньому рядку, а результати – в нижньому, з точністю до 10 розрядів із двоцифровим показником. Розміри цифр на головному дисплеї – 9,6 x 3,96 мм, що дає змогу швидко і точно читати результати обчислень.

250 різноманітних функцій та операцій


Цей науковий калькулятор вміє все, що потрібно студентам для математичних та наукових обчислень – окрім звичайних математичних функцій, він також виконує тригонометричні, статистичні, фізичні та інженерні розрахунки. Для розв'язання складних задач калькулятор F-715SG підтримує 250 різних функцій та операцій. Він може зберігати в пам'яті та відтворювати до 17 операцій обчислення, що спрощує користувачам перевірку різних методів і концепцій. До того ж, внутрішні обчислення можна здійснювати з точністю до 16 розрядів, щоб отримати точніші результати.

Частину деталей виготовлено із вторинної сировини Canon


Зручний і практичний калькулятор F-715SG є також більш екологічним у порівнянні з іншими. Компанія Canon використовує пластик вторинної переробки для виготовлення нижньої частини корпуса та жорсткої захисної кришки. Ми даємо друге життя відпрацьованим ресурсам.

Надійна система подвійного живлення


Цей науковий калькулятор працює на сонячному елементі та звичайній змінній батарейці, що забезпечує постійну високу надійність і впевненість, особливо в такі відповідальні моменти, як під час перевірки екзаменаційних робіт. Коли дозволяють умови освітлення, користуйтеся живленням від сонячного елемента, заощаджуючи ресурс батарейки, та переключайтеся на живлення від батарейки, коли виникає потреба. Коли батарейка розряджається, калькулятор F-715SG попередить вас про це завчасно. Якщо не користуватися калькулятором і не торкатися його протягом 7 хвилин, спрацює функція автоматичного вимикання, щоб на довше зберегти енергію батареї.

Три цікавих колірних рішення


Зручний та стильний калькулятор F-715SG можна придбати в чорному корпусі або у двох варіантах білого – із клавішею зі стрілками та кришкою у синьому або пурпуровому кольорі. Завдяки вазі лише 124 грами калькулятор легко носити зі собою. А жорстка зсувна кришка оберігає кнопки та дисплей від ударів та поштовхів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon F-715SG, функції та можливості цієї БФП.