Утилізація

Програма переробки картриджів Canon

Чи знаєте ви, що Canon була першою компанією, яка запустила програму переробки картриджів із тонером ще в 1990 році?
Canon Cartridge Recycling Programme

Про програму

Програма переробки картриджів Canon — це безкоштовний, простий і екологічно безпечний варіант переробки порожніх картриджів Canon.


Компанія Canon дотримується політики заборони вивезення відходів на звалища. Кожен елемент кожного поверненого картриджа повторно використовується або переробляється — чи то як компонент нового картриджа, як базовий матеріал в інших галузях промисловості, чи як замінник викопного палива. Жодна деталь картриджа не потрапляє на сміттєзвалище.

Глобальна програма переробки картриджів Canon

Віддайте картриджі на переробку

Ми пропонуємо безкоштовну програму переробки оригінальних картриджів Canon із тонером і струменевих картриджів.

  • КАРТРИДЖІ З ТОНЕРОМ

    Віддайте на переробку картриджі з тонером Canon

    Дізнайтеся більше про нашу безкоштовну й зручну програму переробки оригінальних картриджів із тонером Canon.

  • СТРУМЕНЕВІ КАРТРИДЖІ

    Віддайте на переробку струменеві картриджі Canon

    Дізнайтеся більше про нашу безкоштовну й зручну програму переробки оригінальних струменевих картриджів Canon.

ВІДОМЕ НАРАЗІ

Факти та цифри

Компанія Canon робить внесок у циркулярну економіку через програму переробки картриджів із тонером у Canon Bretagne, Франція, і здійснює переробку струменевих картриджів у Німеччині.
Canon Camera

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Збережено понад 435 000 тонн викидів CO2

Ми збираємо використані картриджі з тонером у 23 країнах і регіонах (із сукупним обсягом збирання близько 444 000 тонн станом на кінець 2021 р.) для переробки на чотирьох майданчиках у Японії, США, Європі та Китаї (переробка в тому самому регіоні, де використовувався продукт). Завдяки нашим ініціативам із переробки тонера станом на 2021 рік ми досягли сукупного скорочення використання нових ресурсів приблизно на 314 000 тонн. Ми також пропонуємо індивідуальні рішення для переробки пляшок із тонером і витратних матеріалів для друку Canon Professional.

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Переробка струменевих картриджів здійснюється в 35 країнах

Компанія Canon також збирає та переробляє використані чорнильні картриджі з 1996 р. Станом на кінець 2021 року програма зі збирання Canon діяла в 35 країнах і регіонах світу, а загальний обсяг зібраних картриджів до кінця 2021 р. досяг 2616 тонн.

Recycling
Image of fast moving water over rocks

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Зменшення залежності від сировини

У результаті цих дій у період із 2008 по 2021 рік ми використали 42 413 тонн пластику з утилізованих продуктів для вторинної переробки як сировину, а ще 33 619 тонн продуктів і деталей було безпосередньо використано повторно.

НАГОРОДИ

Ми маємо честь бути відзначеними такими нагородами:

  • 2021.

    Лауреат премії Better Society (шорт-лист)

    Найавторитетніші у Великобританії премії в галузі сталого розвитку визнають передовий досвід компаній по всьому сегменту «зеленого» бізнесу

  • 2021.

    Фіналіст премії Business Green Leaders CE

    Премія Business Green Leaders CE присуджується підприємствам, які просувають принципи «зеленого» бізнесу та використання «чистих» технологій

  • 2019

    Фіналіст премії edie CE

    Премія edie Sustainability Leaders Awards —це найбільша та найпрестижніша нагорода у Великобританії в галузі сталого розвитку, яка відзначає передовий досвід компаній по всьому сегменту «зеленого» бізнесу

Історія ініціативи Canon у галузі переробки

Історія переробки картриджів

  • 1982–1992

    Перша у світі програма переробки

    У 1982 р. Canon випускає перші у світі персональні копіювальні машини із системою картриджів «усе-в-одному». Через вісім років, у 1990 р., у США, Японії та Німеччині запущено програму переробки картриджів із тонером Canon. У 1992 р. компанія Canon розпочинає переробку пластику в замкнутому циклі й отримує гран-прі на Global Environmental Awards.

  • 1997–2002

    Розвиток програми переробки

    У 1997 р. компанія Canon починає переробку картриджів у Canon Bretagne у Франції, а через 2 роки, у 1999 р., програму переробки запущено ще в трьох європейських країнах. У 2002 р. Canon розширює програму до 10 країн Європи.

  • 2003–2009

    Розширення можливостей повернення картриджа

    У 2003 р. жоден із картриджів із тонером, відданих на переробку Canon, не потрапляє на сміттєзвалище. У 2008 р. програма переробки діє вже у 12 країнах. Також запущено веб-процес повернення картриджів. У цьому ж році обсяг збору картриджів досягає 200 000 тонн. Наступного року, у 2009 р., масову переробку картриджів запущено у Фінляндії та Швеції.

  • 2011–2013

    Кількість повернених картриджів досягає 300 000 тонн

    У 2011 р. кількість європейських країн, у яких Canon пропонує програму переробки картриджів із тонером, зросла до 18. У наступному році (2012 р.) світовий обсяг збору картриджів із тонером досягає 300 000 тонн. У 2013 р. Canon Bretagne запроваджує абсолютно новий процес переробки матеріалів.