Утилізація

Програма переробки картриджів Canon

Чи знаєте ви, що Canon була першою компанією, яка запустила програму переробки картриджів із тонером ще в 1990 році?
Landscape

Програма переробки картриджів Canon

Про програму

Програма переробки картриджів Canon — це безкоштовний, простий і екологічно безпечний варіант переробки порожніх картриджів Canon.


Компанія Canon дотримується політики заборони вивезення відходів на звалища. Кожен елемент кожного поверненого картриджа повторно використовується або переробляється — чи то як компонент нового картриджа, як базовий матеріал в інших галузях промисловості, чи як замінник викопного палива. Жодна деталь картриджа не потрапляє на сміттєзвалище.

Глобальна програма переробки картриджів Canon

Віддайте картриджі на переробку

Ми пропонуємо безкоштовну програму переробки оригінальних картриджів Canon із тонером і струменевих картриджів.

ВІДОМЕ НАРАЗІ

Факти та цифри

Компанія Canon робить внесок у циркулярну економіку через програму переробки картриджів із тонером у Canon Bretagne, Франція, і здійснює переробку струменевих картриджів у Німеччині.
Canon Camera

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Збережено понад 435 000 тонн викидів CO2

Ми збираємо використані картриджі з тонером у 23 країнах і регіонах (із сукупним обсягом збирання близько 444 000 тонн станом на кінець 2021 р.) для переробки на чотирьох майданчиках у Японії, США, Європі та Китаї (переробка в тому самому регіоні, де використовувався продукт). Завдяки нашим ініціативам із переробки тонера станом на 2021 рік ми досягли сукупного скорочення використання нових ресурсів приблизно на 314 000 тонн. Ми також пропонуємо індивідуальні рішення для переробки пляшок із тонером і витратних матеріалів для друку Canon Professional.

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Переробка струменевих картриджів здійснюється в 35 країнах

Компанія Canon також збирає та переробляє використані чорнильні картриджі з 1996 р. Станом на кінець 2021 року програма зі збирання Canon діяла в 35 країнах і регіонах світу, а загальний обсяг зібраних картриджів до кінця 2021 р. досяг 2616 тонн.

Canon Camera
Image of fast moving water over rocks

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Зменшення залежності від сировини

У результаті цих дій у період із 2008 по 2021 рік ми використали 42 413 тонн пластику з утилізованих продуктів для вторинної переробки як сировину, а ще 33 619 тонн продуктів і деталей було безпосередньо використано повторно.

НАГОРОДИ

Ми маємо честь бути відзначеними такими нагородами:

Історія ініціативи Canon у галузі переробки

Історія переробки картриджів

Вас також можуть зацікавити…