Утилізація

Програма переробки картриджів Canon

Чи знаєте ви, що Canon була першою компанією, яка запустила програму переробки картриджів із тонером ще в 1990 році?
Canon Camera

Програма переробки картриджів Canon

Про програму

Програма переробки картриджів Canon — це безкоштовний, простий і екологічно безпечний варіант переробки порожніх картриджів Canon.


Компанія Canon дотримується політики заборони вивезення відходів на звалища. Кожен елемент кожного поверненого картриджа повторно використовується або переробляється — чи то як компонент нового картриджа, як базовий матеріал в інших галузях промисловості, чи як замінник викопного палива. Жодна деталь картриджа не потрапляє на сміттєзвалище.

Глобальна програма переробки картриджів Canon

Віддайте картриджі на переробку

Ми пропонуємо безкоштовну програму переробки оригінальних картриджів Canon із тонером і струменевих картриджів.

 • КАРТРИДЖІ З ТОНЕРОМ

  Віддайте на переробку картриджі з тонером Canon

  Дізнайтеся більше про нашу безкоштовну й зручну програму переробки оригінальних картриджів із тонером Canon.

ДІЗНАТИСЯ

Як переробляються картриджі?

Після того як картриджі з тонером надходять до Canon, вони піддаються комплексному процесу переробки, який дозволяє відновити деталі й використовувати їх повторно, а деталі, непридатні для повторного використання у виробничому процесі, утилізуються.
Canon Camera

ВІДОМЕ НАРАЗІ

Факти та цифри

Canon Camera

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Збережено понад 435 000 тонн викидів CO2

Завдяки зусиллям Canon у період з 1990 р. по 2020 р. по всьому світі для повторної переробки було зібрано більш ніж 435 000 тон картриджів із тонером.

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Переробка струменевих картриджів здійснюється в 35 країнах

Завдяки зусиллям Canon у період з 1996 р. по 2020 р. для повторної переробки було зібрано понад 2510 тонн використаних струменевих картриджів у 35 країнах і регіонах світу.

Canon Camera
Canon Camera

ФАКТИ ТА ЦИФРИ

Зменшення залежності від сировини

Завдяки відновленню, повторному використанню та переробці деталей використаних картриджів компанія Canon змогла зменшити залежність від нової сировини більш ніж на 306 000 тонн у період із 1990 р. по 2020 р.

НАГОРОДИ

Ми маємо честь бути відзначеними такими нагородами:

 • 2021.

  Лауреат премії Better Society (шорт-лист)

  Найавторитетніші у Великобританії премії в галузі сталого розвитку визнають передовий досвід компаній по всьому сегменту «зеленого» бізнесу

 • 2021.

  Золотий статус EcoVadis

  Аудит EcoVadis оцінює компанії за низкою критеріїв, які є ключовими для досягнення цілей сталого розвитку, включно з впливом на навколишнє середовище, умовами праці, дотриманням прав людини та етичних норм і здійсненням закупівель відповідно до принципів екологічної сталості

 • 2021.

  Фіналіст премії Business Green Leaders CE

  Премія Business Green Leaders CE присуджується підприємствам, які просувають принципи «зеленого» бізнесу та використання «чистих» технологій

 • 2019

  Фіналіст премії edie CE

  Премія edie Sustainability Leaders Awards —це найбільша та найпрестижніша нагорода у Великобританії в галузі сталого розвитку, яка відзначає передовий досвід компаній по всьому сегменту «зеленого» бізнесу

Історія ініціативи Canon у галузі переробки

Історія переробки картриджів

 • trees

  1982–1992

  Перша у світі програма переробки

  У 1982 р. Canon випускає перші у світі персональні копіювальні машини із системою картриджів «усе-в-одному». Через вісім років, у 1990 р., у США, Японії та Німеччині запущено програму переробки картриджів із тонером Canon. У 1992 р. компанія Canon розпочинає переробку пластику в замкнутому циклі й отримує гран-прі на Global Environmental Awards.

 • 1997–2002

  Розвиток програми переробки

  У 1997 р. компанія Canon починає переробку картриджів у Canon Bretagne у Франції, а через 2 роки, у 1999 р., програму переробки запущено ще в трьох європейських країнах. У 2002 р. Canon розширює програму до 10 країн Європи.

 • 2003–2009

  Розширення можливостей повернення картриджа

  У 2003 р. жоден із картриджів із тонером, відданих на переробку Canon, не потрапляє на сміттєзвалище. У 2008 р. програма переробки діє вже у 12 країнах. Також запущено веб-процес повернення картриджів. У цьому ж році обсяг збору картриджів досягає 200 000 тонн. Наступного року, у 2009 р., масову переробку картриджів запущено у Фінляндії та Швеції.

 • 2011–2013

  Кількість повернених картриджів досягає 300 000 тонн

  У 2011 р. кількість європейських країн, у яких Canon пропонує програму переробки картриджів із тонером, зросла до 18. У наступному році (2012 р.) світовий обсяг збору картриджів із тонером досягає 300 000 тонн. У 2013 р. Canon Bretagne запроваджує абсолютно новий процес переробки матеріалів.