Відчуйте свободу завдяки підключенню до мережі Wi-Fi

З програмою Canon PRINT inkjet/SELPHY для iOS і Android можна без зайвих зусиль друкувати, копіювати та сканувати матеріали, використовуючи смартфон або планшет. Крім того, можна отримувати прямий доступ до хмарних служб і навіть віддалено перевіряти стан принтера, переглядати посібник користувача або слідкувати за рівнем чорнил у реальному часі. Завантажте програму безкоштовно та докорінно змініть спосіб, у який ви друкуєте, копіюєте та скануєте документи.


App Store
Google Play

пейзаж

• Бездротовий друк звідусіль

• Легке сканування

• Керування процесом копіювання

• Легкий друк і сканування в хмарі

• Підключення без зайвих зусиль за допомогою технології NFC


Деякі функції доступні лише на певних пристроях, див. таблицю сумісності нижче.


Бездротовий друк звідусіль

Free_download

Безкоштовне завантаження

Завдяки безкоштовній програмі Canon PRINT inkjet/SELPHY, яку можна завантажити з магазинів App Store і Google Play, друкувати з пристроїв iPhone, iPod, iPad, а також зі смартфонів і планшетів з Android стало ще простіше.

App Store
Google Play

Легкий друк через мережу Wi-Fi

Можна без жодних зусиль друкувати фото та документи, що зберігаються на смартфоні або планшеті, використовуючи локальну мережу Wi-Fi, убудований режим точки доступу або стандарт Wi-Fi Direct на сумісних принтерах і пристроях. Просто підключіться, виберіть і роздрукуйте.

Easy_wifi_printing
SettingsНастройки та обслуговування

За допомогою смартфона або планшета можна перевіряти стан принтера та рівень чорнил, переглядати посібник користувача в Інтернеті та навіть обслуговувати принтер.

Реєстрація кількох принтерів

Кілька користувачів можуть спільно використовувати до 10 принтерів MAXIFY, PIXMA або SELPHY та друкувати матеріали через бездротову мережу без зайвих зусиль. Програма автоматично знаходить сумісні принтери в мережі Wi-Fi, тож їх не доведеться щоразу шукати знову. Принтери можна сортувати, видаляти й перейменовувати. Нові принтери відображаються вгорі списку.

Register
Doc_conversion

Просте перетворення документів

З легкістю перетворюйте документи Office, що зберігаються на пристрої, на готові до друку файли у форматі PDF. Окрім друку документів зі свого пристрою або з хмари користувачі iOS 8 можуть вибрати та роздрукувати файли у форматі PDF, що зберігаються в інших програмах.

Легке сканування

Сканування на мобільний пристрій

Сканування на мобільний пристрій

Скануйте фотографії та документи й зберігайте їх у різних форматах на смартфоні або планшеті.

Сканування в ел. пошту

Сканування в електронну пошту

Надсилайте зіскановані зображення на будь-яку адресу електронної пошти за допомогою функції сканування в електронну пошту*.


* Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам фірмових чорнил Canon

Легкий друк і сканування в хмарі

Використовуйте принтер із максимальною ефективністю. Якщо принтер підтримує друк із хмари, за допомогою програми Canon inkjet/SELPHY можна легко отримати віддалений доступ до принтера через Інтернет, щоб друкувати безпосередньо з популярних хмарних служб і сканувати до них матеріали навіть у дорозі*.

* Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам фірмових чорнил Canon

Підключення без зусиль

Програма Canon PRINT Inkjet/SELPHY забезпечує швидке та легке підключення до принтера з убудованим модулем NFC — просто торкніться принтера пристроєм на платформі Android із підтримкою NFC, і все готово.

Друк і сканування одним дотиком

Швидко та просто друкуйте фотографії й документи з пристрою на платформі Android із підтримкою NFC. Для цього достатньо відкрити програму, вибрати потрібний вміст і торкнутися принтера своїм пристроєм.

Технологія NFC створює миттєвий зв’язок між пристроєм і принтером, реєструючи принтер і передаючи необхідні вам дані, тож жодні драйвери або паролі не знадобляться.

Touch_to_print

Поширені запитання

Чи сумісна ця програма з моїм принтером?

Ознайомтеся зі списком сумісності вище, щоб з’ясувати, чи наша програма сумісна з вашим принтером.

Чи на всіх принтерах доступні всі функції (друк, копіювання, сканування, доступ до хмари)?

Ні, на деяких моделях камер доступні не всі функції. Ознайомтеся зі списком сумісності вище, щоб з’ясувати, які функції доступні для вашого принтера.

Як додати принтер після інсталяції програми?

Переконайтеся, що принтер і мобільний пристрій підключено до однієї мережі Wi-Fi. Виберіть значок Add Printer (Додати принтер) у верхньому лівому куті сторінки, а потім — команду Register Printer (Зареєструвати принтер).

Програма почне пошук принтерів, підключених до тієї ж мережі Wi-Fi, що й ваш пристрій. Коли пошук буде завершено, ви зможете вибрати принтер і надати йому унікальне ім’я.

Чи можна використовувати програму для друку, копіювання та сканування без підключення до Інтернету?

Так, користуватися програмою для друку можна навіть за відсутності підключення до Інтернету, якщо принтер і пристрій підтримують режим точки доступу або протокол Wi-Fi Direct.

Як друкувати за допомогою служби PIXMA Cloud Link?

Виконавши наведені нижче кроки, можна зареєструвати принтер і пристрій у службі PIXMA Cloud Link.


Крок 1. Виберіть у верхній частині екрана значок принтера із серійним номером своєї моделі

Крок 2. Виберіть елемент Printer Information (Інформація про принтер)

Крок 3. Виберіть команду Open (Відкрити)

Крок 4. Введіть ім’я користувача та пароль для автентифікації. Ім’я користувача: ADMIN, пароль: canon

Крок 5. Виберіть елемент IJ Cloud Printing Centre Setup (Налаштування центру хмарного друку IJ)

Крок 6. Виберіть пункт Register with this service (Реєстрація в цій службі)


Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб створити обліковий запис PIXMA Cloud Link і зареєструватися.

(Щоб завершити налаштування, знадобиться доступ до своєї поштової скриньки)

Чи працює функція NFC з моєю камерою?

Кількість Для друку за допомогою програми Canon PRINT Inkjet/SELPHY з принтерів, що підтримують технологію NFC, можна використовувати тільки смартфон або планшет із модулем NFC.

Як зареєструвати ще один принтер у програмі?

Переконайтеся, що принтер і мобільний пристрій підключено до однієї мережі Wi-Fi. Виберіть значок Add Printer (Додати принтер) у верхньому лівому куті сторінки, а потім — команду Register Printer (Зареєструвати принтер).

Файли яких форматів можна друкувати?

Ви можете друкувати різноманітні документи та зображення, що зберігаються на смартфонах або планшетах. Ось лише деякі з підтримуваних типів файлів: JPEG, PDF, документи MS Office тощо.

Як видалити принтер?

На пристроях з операційною системою iOS у головному меню виберіть значок Add printer (Додати принтер) і клацніть елемент EDIT (Редагувати) у правій верхній частині екрана. Це дасть змогу видалити принтери, вибравши червоні значки видалення біля кожного з них.

На пристроях з Android у головному меню виберіть значок Add printer (Додати принтер) і клацніть значок X поруч із принтером, який потрібно видалити.

Чому не вдається отримати доступ до програми Easy-PhotoPrint+ зі смартфона?

Програма Easy-PhotoPrint+ доступна тільки для планшетів і недоступна для смартфонів.

Як залишити відгук?

Ми із задоволенням прочитаємо ваш відгук про програму. Крім того, ми хотіли б почути ваші пропозиції з її вдосконалення.