Print app
alt text goes here

Canon

Додаток для друку

Гнучко керуйте друком, копіюванням і скануванням зі свого інтелектуального пристрою

Завантажити на сайті App Store
Завантажити з магазину Google Play

Інтегрованість та інтелектуальність

Програма Canon PRINT забезпечує можливість зручного зв’язку між інтелектуальними пристроями й принтером. Ви можете легко друкувати, копіювати й сканувати файли зі своїх інтелектуальних пристроїв, перевіряти стан свого принтера й підключатися до хмари* для ще гнучкіших можливостей керування.

* На деяких продуктах доступні не всі функції.

Сучасність і мобільність

Програма Canon PRINT, яку можна завантажити безкоштовно, є ідеальним доповненням для друку. Зв’яжіть свій смартфон або планшет із принтером через Wi-Fi, вбудовану точку доступу або функцію Wi-Fi Direct і приготуйтеся до друку. Ви також можете контролювати процес технічного обслуговування: перевіряти стан свого принтера й рівень чорнил, а також виконувати задачі з обслуговування в дистанційному режимі з інтелектуального пристрою.

Capture and create

Просте сканування

Оптимізуйте процес сканування за допомогою додатка. Скануйте фотографії й документи, зберігайте їх у різних форматах і надсилайте просто на смартфон або планшет. Ви також можете надіслати відскановані файли безпосередньо на електронну пошту або скористатися функцією PIXMA Cloud Link, щоб завантажити їх до хмари*.

* Сканування в хмару й електронну пошту доступне лише користувачам фірмових чорнил Canon.

Simple scanning

Підключення до хмари

Тепер ваш принтер вміє більше, включаючи підключення до хмари просто в дорозі. Користуйтеся перевагами PIXMA Cloud Link і надсилайте відскановані файли до популярних хмарних сховищ, включаючи Dropbox, Google Диск і OneDrive, або друкуйте їх безпосередньо звідти. Ви також можете друкувати улюблені знімки просто зі своїх сторінок у соціальних мережах, як-от Facebook та Instagram.

* Сканування в хмару й електронну пошту доступне лише користувачам фірмових чорнил Canon.

Cloud connections

Використання смартфона як сканера

За допомогою функції зйомки й копіювання зі смартфона в додатку Canon PRINT ви можете швидко й легко робити копії, використовуючи для цього камеру свого смартфона. Файли можна друкувати, зберігати або надсилати електронною поштою безпосередньо зі смартфона.

Use your smartphone as a scanner

Сумісність програми Canon PRINT

Програму Canon PRINT можна використовувати з більшістю принтерів, оснащених модулем Wi-Fi, включаючи моделі PIXMA, MAXIFY і SELPHY. Ця програма доступна для пристроїв з iOS та Android і сумісна з операційними системами iOS версій 11.0~12.0 та Android версій 4.4~9.0.

Підтримуються такі мови: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, нідерландська, португальська, польська, російська, данська, норвезька, шведська, чеська, турецька

Неймовірні можливості у вас на долонях

Перетворіть свій інтелектуальний пристрій на досконалий інструмент для друку із цими програмами Canon