пейзаж

• Бездротовий друк звідусіль

• Легке сканування

• Керування процесом копіювання

• Легкий друк і сканування в хмарі

• Підключення без зайвих зусиль за допомогою технології NFC


Деякі функції доступні лише на певних пристроях, див. таблицю сумісності нижче.


Бездротовий друк звідусіль

Free_download

Безкоштовне завантаження

Завдяки безкоштовній програмі Canon PRINT inkjet/SELPHY, яку можна завантажити з магазинів App Store і Google Play, друкувати з пристроїв iPhone, iPod, iPad, а також зі смартфонів і планшетів з Android стало ще простіше.

Легкий друк через мережу Wi-Fi

Можна без жодних зусиль друкувати фото та документи, що зберігаються на смартфоні або планшеті, використовуючи локальну мережу Wi-Fi, убудований режим точки доступу або стандарт Wi-Fi Direct на сумісних принтерах і пристроях. Просто підключіться, виберіть і роздрукуйте.

Easy_wifi_printing
SettingsНастройки та обслуговування

За допомогою смартфона або планшета можна перевіряти стан принтера та рівень чорнил, переглядати посібник користувача в Інтернеті та навіть обслуговувати принтер.

Реєстрація кількох принтерів

Кілька користувачів можуть спільно використовувати до 10 принтерів MAXIFY, PIXMA або SELPHY та друкувати матеріали через бездротову мережу без зайвих зусиль. Програма автоматично знаходить сумісні принтери в мережі Wi-Fi, тож їх не доведеться щоразу шукати знову. Принтери можна сортувати, видаляти й перейменовувати. Нові принтери відображаються вгорі списку.

Register
Doc_conversion

Просте перетворення документів

З легкістю перетворюйте документи Office, що зберігаються на пристрої, на готові до друку файли у форматі PDF. Окрім друку документів зі свого пристрою або з хмари користувачі iOS 8 можуть вибрати та роздрукувати файли у форматі PDF, що зберігаються в інших програмах.

Легке сканування

Сканування на мобільний пристрій

Сканування на мобільний пристрій

Скануйте фотографії та документи й зберігайте їх у різних форматах на смартфоні або планшеті.

Сканування в ел. пошту

Сканування в електронну пошту

Надсилайте зіскановані зображення на будь-яку адресу електронної пошти за допомогою функції сканування в електронну пошту*.


* Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам фірмових чорнил Canon

Легкий друк і сканування в хмарі

Використовуйте принтер із максимальною ефективністю. Якщо принтер підтримує друк із хмари, за допомогою програми Canon inkjet/SELPHY можна легко отримати віддалений доступ до принтера через Інтернет, щоб друкувати безпосередньо з популярних хмарних служб і сканувати до них матеріали навіть у дорозі*.

* Сканування в хмару й електронну пошту доступне тільки користувачам фірмових чорнил Canon

Підключення без зусиль

Програма Canon PRINT Inkjet/SELPHY забезпечує швидке та легке підключення до принтера з убудованим модулем NFC — просто торкніться принтера пристроєм на платформі Android із підтримкою NFC, і все готово.

Друк і сканування одним дотиком

Швидко та просто друкуйте фотографії й документи з пристрою на платформі Android із підтримкою NFC. Для цього достатньо відкрити програму, вибрати потрібний вміст і торкнутися принтера своїм пристроєм.

Технологія NFC створює миттєвий зв’язок між пристроєм і принтером, реєструючи принтер і передаючи необхідні вам дані, тож жодні драйвери або паролі не знадобляться.

Touch_to_print