Easy-PhotoPrint Editor App

ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР EASY-PHOTOPRINT

Редагуйте фотографії, створюйте колажі, листівки та інші персоналізовані подарунки за допомогою цієї простої у використанні безкоштовної програми для редагування фотографій.

Безкоштовна програма редагування фотографій для принтерів PIXMA та MAXIFY

Використання програми Easy-PhotoPrint Editor від Canon — це простий, але дуже творчий спосіб перетворити ваші улюблені фотографії на персоналізовані стильні роздруківки або унікальні подарунки, адже вона не тільки спрощує процес друку, але й робить його цікавим!
 • Інтуїтивно зрозуміле управління для простоти друку

  Вибирайте зображення і документи безпосередньо на своєму пристрої або в image.canon, Dropbox, Facebook, Google Диск, Instagram та OneDrive, а потім редагуйте, прикрашайте й друкуйте їх.

 • Велика кількість готових до використання шаблонів

  Обирайте з великої кількості зручних у використанні шаблонів і використовуйте редактор вільних макетів для створення макетів фотографій, листівок, колажів, календарів, етикеток для дисків, посвідчень із фотографією, візиток, наклейок і плакатів.

 • Редагуйте та персоналізуйте зображення

  Редагуйте зображення, обрізуйте їх, змінюйте фон, додавайте текст або рамки й використовуйте творчі «штампи», як-от стрілки, бульбашки з текстом, зображення тварин, цифри та символи, щоб втілити свій задум для друку.

 • Створюйте колажі

  Зберіть спогади в одному унікальному альбомі й використовуйте його для власного задоволення або подарунка. Обирайте шаблони для обгорткового паперу та перед друком редагуйте їх так, як вам хочеться.

 • Адміністрування ділових та особистих проєктів

  Створюйте плакати та персоналізуйте їх відповідно до вимог свого бізнесу. Друкуйте фотографії для посвідчень, створюйте власні візитні картки або календарі й друкуйте етикетки для дисків.

Доступно на iOS та Android

Завантажити графічний редактор Easy-PhotoPrint від Canon

Доступно для Mac та Windows

Завантажте настільну версію графічного редактора Easy-PhotoPrint від Canon

Сумісність

Відвідайте цей веб-сайт для перегляду списку підтримуваних принтерів.

Схожі статті

Вас також можуть зацікавити…

 • Програма Canon PRINT Inkjet/SELPHY

  Відкрийте для себе світ можливостей підключення до Wi-Fi і друкуйте, копіюйте та скануйте по-новому.

 • Creative Park

  Від простих робіт до 3D-моделей у стилі орігамі — додайте паперові витвори у повсякденне життя та додайте особистих мотивів творінням за допомогою функції редагування.

 • Засіб створення стікерів для нігтів Canon

  Створюйте дизайни манікюру та втілюйте власні унікальні задуми за допомогою нашого засобу створення стікерів для нігтів Canon. Обирайте із сотень шаблонів або використовуйте власні фотографії для створення персоналізованих дизайнів.

 • image.canon

  Просте й зручне передавання фотографій і відеозаписів з камери Canon на ваші пристрої та до веб-сервісів.