A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear. different print applications, smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

ТВОРЧИЙ ДРУК

Зануртеся у світ друку: налаштовуйте, створюйте, надихайте!

Існує безліч способів займатися творчістю вдома за допомогою фотопаперу, програм та принтера Canon.

Якщо ви хочете втілити свої ідеї в життя, зверніть увагу на асортимент паперу для друку Creative Print Paper від Canon. Високоякісний матовий фотопапір або двосторонній матовий папір ідеально підходить для створення вітальних листівок, паперових забавок до альбомів для скрапбукінгу або моделей для творчості з Creative Park. Глянцевий фотопапір чудово підходить для друку ваших улюблених знімків, які можна повісити на стіну.

Ніколи ще не було так легко синхронізувати знімки на смартфоні з принтером за допомогою додатку Canon PRINT, а додаток Easy-PhotoPrint Editor ідеально підходить для редагування фотографій або створення колажів, листівок та інших індивідуальних забавок.

Отже, підготуйте папір, ознайомтеся із цими цікавими ідеями й спробуйте персоналізувати, оформити та роздрукувати улюблені фотографії.

Втілюйте творчі ідеї разом із Creative Park

A selection of paper-crafted animals from Canon's Creative Park, including an owl, a squirrel and a hedgehog.
Ідеї Creative Park — це прекрасний привід, щоб зібратися всією сім’єю. Чому б не дати волю ідеям і не створити колекцію милих друзів-тварин?

Якщо ви шукаєте джерело натхнення, погляньте на фантастичний набір шаблонів, доступних у Creative Park — безкоштовному ресурсі матеріалів для виробів із паперу Canon для вашого принтера Canon. Тут кожен знайде собі щось по душі. Можливо, ви почнете з тримірної гігантської панди, симпатичного кишенькового їжачка чи набору іграшок-орігамі для казки «Червона Шапочка»? Просто виберіть, що хочете зробити, завантажте шаблон і зрозумілі інструкції, роздрукуйте на необхідному папері — і готово, можете розважатися!

Хочете більше цікавого? Чому б не спробувати створити мініатюрну версію визначної архітектурної пам’ятки, такої як Тауерський міст у Лондоні, тиранозавра чи трицератопса або вінтажний Mercedes-Benz 500K з відкритим верхом? Або якщо ви хочете додати трохи кольорів своїй оселі, існують шаблони для люстри з метеликів, декоративних гірлянд та навіть підбірка квітів і ваз, які можна роздрукувати й створити букет-орігамі.

Додай життя власному будинку

Photos printed on Canon Magnetic Photo Paper MG-101 arranged on the front of a fridge.
Виберіть улюблені знімки та роздрукуйте їх на магнітному фотопапері, щоб прикрасити кухню, створивши колаж, який можна повісити на холодильник.

Завантажте до свого принтера магнітний фотопапір, і ви зможете створити індивідуальний магніт для свого холодильника, а коли ви захочете щось змінити, його буде легко пересунути в інше місце. Або чому б вам не прикрасити домашнє робоче місце магнітною дошкою для створення настрою, яка може допомогти зосередитися на своїх ідеях? Ви можете змінювати дизайн магнітів за допомогою додатка Canon Easy-PhotoPrint Editor і миттєво створювати красиві інсталяції.

Розкажіть про свої почуття

A woman holding printed sunglasses (left). A printed banner spelling 'Happy Birthday' (right).
Прикрасьте оселю роздрукованими плакатами або створюйте аксесуари для розваг.

Незалежно від того, чи святкуєте ви якусь подію із сусідами по кімнаті чи родиною або проводите онлайн-святкування, кожен може приєднатися до веселощів у своєму власному святковому вбранні й аксесуарах від Creative Park. Тут ви знайдете багато ідей для розваг на вечірці, а високоякісний матовий папір від Canon ідеально підходить для створення тематичних прикрас.

a rope with pegged images with writing on them

Щоб надати вечірці родзинки, роздрукуйте фотографії друзів і повісьте їх на стіну. Вставте до принтера трохи квадратного фотопаперу Plus Glossy II розміром 5 х 5 дюймів (або 3,5 x 3,5, якщо він сумісний із вашим принтером) і надрукуйте улюблені знімки у форматі Instagram. Такі роздруковані знімки в стилі ретро відмінно впишуться будь-куди, але зазвичай їх полюбляють вішати на мотузці або стрічці, щоб прикрасити стіну або полицю і створити атмосферу вечірки.

two greeting cards on the left folded and one open card on the right with a picture of 2 hands making a heart shape

Навіть якщо ви не можете зібратися разом, щоб відсвяткувати день народження або іншу особливу подію, поділіться своїми почуттями, надіславши зроблену власноруч листівку. Двосторонній матовий папір Canon розміром 7 x 10 дюймів має лінію вигину посередині, щоб ви могли відправляти персоналізовані листівки в конвертах, що додаються до паперу, — це відмінний спосіб показати близьким, наскільки ви їх цінуєте!

Автор Анжела Ніколсон (Angela Nicholson)

Схожі статті
Printer fun for everyone

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розваги з принтером для кожного

Шість способів зарядити енергією свою оселю, родину та пристрої за допомогою принтера PIXMA.

A table filled with paper craft items and a child making them under adult supervision.

ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

Сотні безкоштовних цікавих моделей із паперу чекають на вас

Від ляльок до настільних ігор, від навчальних матеріалів до таємничих лабіринтів — асортимент моделей Creative Park допоможе вам розважити своїх дітей.

Printing bespoke cards

ТВОРЧИЙ ДРУК

Друк листівок на замовлення

Шість кроків для створення красивих оригінальних вітальних листівок.

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Рекомендовані додатки

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів