ТВОРЧИЙ ДРУК

Паперові футбольні ігри, щоб надихнути вас на активність

Створіть справжній хіт у колі сім’ї цього літа та спробуйте свої сили у футбольних іграх з Creative Park.
Canon Camera
Настало літо, і, звичайно, що батьки охоче шукають заняття, якими може займатися вся родина. Ігри ручної роботи, які ви можете як побудувати, так і пограти разом, є чудовим джерелом веселощів і доступні на Canon Creative Park, процес створення надзвичайно простий та доступний.

У Creative Park ви знайдете безкоштовні, кольорові шаблони з паперу, вони вже готові і чекають, що ви їх просто роздрукуєте.

Блогер Фаріба Соетан живе у Лондоні зі своїм чоловіком та трьома дітьми та веде блог Mixed.Up.Mama. Тут Фаріба пояснює, як вона використовувала Creative Park та принтер Canon PIXMA TS8340 для створення дня спортивних сімейних розваг.

1. Оберіть принтер та шаблони

Дві дівчинки сидять за столом та працюють із ПК.

Яким би не був ваш рівень майстерності, і як би довго ви не займались творчістю, ви знайдете шаблон, який вам підходить у Creative Park.

Принтер Canon на книжковій полиці поруч із деякими кімнатними рослинами поруч, роздруковує набір інструкцій.

Важливо використовувати якісний папір, щоб ваші твори були достатньо міцними для гри.

По-перше, виберіть міцний папір, на якому можна буде роздрукувати свої ігри. Фотопапір Canon Matte Photo ідеально підходить для творчості, оскільки матова текстура робить його ідеальним для яскравих зображень та графіки.

«Товщина паперу дуже важлива, щоб переконатися, що вирізи міцні і залишаються разом», – каже Фаріба, її дівчинки віком шість, вісім та десять. Принтер Canon PIXMA TS8340 ідеально підходить до таких робіт, але підійде будь-який принтер із серії PIXMA.

Фаріба каже, що вибір шаблонів футбольних ігор також може бути захоплюючим сімейним заняттям, на кожному з шаблонів вказано, скільки часу потрібно, щоб його скласти і рівень їх складності, тому ви можете вирішити, на скільки вони підходять для ваших дітей.

«Дівчата були дуже раді переглядати веб-сайт, адже вони обирали ігри, які вони самі зможуть зробити», – додає вона. «Якщо батьки переглядають відео зі своїми дітьми, їм просто потрібно підказувати, скільки часу триватиме створення кожної гри й рівень складності.

«Ми зупинились на іграх з баскетболу та футболу, частково тому, що вони виглядали по-справжньому веселими, а також тому, що я вважав рівень складності достатнім для першої спроби – щоб розібратися в тому, як їх складати».

2. Створи власну міні-гру

Сім'я зібралася за столом, та створює паперовий футбол і ворота.

Ці паперові ігри доступні у Creative Park поставляються з простими та ясними інструкціями щодо зборки.

Сім'я, яка спільно вирізає фігури та виготовляє щось із паперу.

Залучіть всю родину до вашої гри з папером, нехай батьки будуть поруч, щоб допомогти зі складними елементами.

Використання застосунку Creative Park чи робота з сайтом Creative Park, ви можете обрати свої улюблені малюнки з паперу та надрукувати їх безпосередньо на домашньому принтері для складання великої гри.

Все, що вам потрібно для вашої команди майстрів, це ножиці, клей, лінійка для створення складок, стара кулькова ручка решта за вами. Просто дотримуйтесь ліній для розрізу, та склеюйте де це вказано, щоб розпочати.
Дві дівчинки склеюють паперові деталі для створення цілі.

«Мої діти по-справжньому творчі особистості, і ці ігри – справді хороший спосіб задовольнити їх потреби у творчості», – говорить Фаріба.

Дві дівчинки показують друзям свої паперові іграшки.

Почуття завершеності після того, як ви закінчили створення паперового паперу, посідає друге місце після радощів від самої гри.

Розподіліть завдання, та слідкуйте за виконання. «Коли ми роздруковували ігри, у них була дуже хороша графіка, а інструкції були дуже зрозумілими», – говорить Фаріба. «Дівчата були у захваті від можливості вирізати кожну з форм, а рівень складності був гарно підібраний, оскільки у мене є три дівчини різного віку та різних здібностей до різання. Більш хитромудрим був м’яч, тож там моя 10-річна дівчина справді проявила себе. Сітка воріт була більш великою фігурою, яку міг вирізати мій шестирічний син.

«Приємно, що у всіх нас було завдання, над яким ми працювали, і всі ми весело спілкувались поки виконували його. Це означає, що кожен може щось зробити, тож працюють усі і немає місця для будь-яких суперечок, хто що робить!

3. Проведи змагання

Дівчинка готується кинути футбольну гру.

«Після того, як ми все закінчили, ми зробили перерву, витягнули ноги і трошки перекусили, а потім повернулись до гри», – каже Фаріба.

Дівчина, яка стоїть поруч паперової іграшки, причіпляє до стіни, розмахує руками в повітрі та святкує перемогу.

Удар, гол! Надзвичайно цікаво мати можливість грати з предметом або грою, яку ви зробили самі.

Як тільки гра зібрана, настає час розваг! Чому б не запросити друзів, заробляти бали, або навіть скласти власні таблиці показників, щоб оживити ваш турнір?

Creative Park має безліч шаблонів та ідей для ігор та спортивних змагань від фото шаблонів і банерів для підтримки гравців, навіть святкові капелюхи та великі телефони щоб розвеселити та створити чудовий настрій.

Малеча отримає додаткове задоволення, граючись із чимось, що вони зробили, а також отримуючи корисні практичні навички. «Моїм дівчатам дуже подобається малювати, наклеювати та фарбувати, тому вони були дуже раді пограти з тим, що створили самостійно», – каже Фаріба. «Є так багато переваг: вирізання, очевидно, для рухових навичок, і просто можливість бачити, як щось створюється, робить багато для їхньої впевненості.

«Моя найстарша була дуже задоволена тим, що вона створила складний 3D-об'єкт, такий як куля, вирізавши його та склавши самостійно. Вона дуже раділа, коли забивала ним гол"

4. Зробіть день особливим

Сім'я зібралася навколо камери, розглядаючи зображення.

Такі паперові проекти, які використовує Фаріба зі своєю сім’єю, є недорогим способом розважати всю родину годинами під час літніх канікул. «Ми зробили примітки про те, що ми хочемо робити наступного разу», – говорить Фаріба. «Якщо у нас є з’явиться кілька вільних годин у суботу, або якщо йде дощ, це те, що ми будемо прагнути скласти».

Три дівчинки грають у футбол у дворі саду.

Після того, як ви зробили пограли у настільні паперові ігри, чому б не вийти на двір і не спробувати справжню гру.

Незалежно від того, займаєтеся ви виготовленням паперових фігур на вихідних або на шкільних канікулах, це прекрасна ідея зайняти день та вигадати паперовий або їстівний трофей для переможця. Чому б не закарбувати цей день та зробити чудові фотографії гри.

А тим членам сім’ї, які справді хочуть займатися творчістю, цікава ідея персоналізувати вирізи з паперу, особливо якщо вони хочуть використовувати їх після.

«Футбольна мішень все ще на нашій стіні», – говорить Фаріба. «Час від часу дівчата знаходять м’ячі та проводять імпровізовану гру. Воротар у футбольній грі - це силует, але діти могли намалювати на ньому обличчя або вирізати якийсь інший наряд. Ви можете багато чого робити».

Якщо вам потрібні ідеї для натхнення або просто прагнете щось зробити і зробити це далеко від екрану телевізора, існує величезний вибір цікавих шаблонів Creative Park, які просто чекають, коли ви їх відкриєте та почнете працювати з ними.

Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Схожі статті

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Створюйте оригінальні витвори мистецтва з паперу

  Ознайомтеся з посібником зі створення декоративних зображень за допомогою вирізання з паперу.

 • A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

  ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

  Друкуйте знімки зі своїх вечірок

  Втілюйте святкові ідеї в життя за допомогою мобільної програми Creative Park.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Сотні безкоштовних цікавих моделей із паперу чекають на вас

  Creative Park допоможе вам зацікавити та розважити дітей на цілий день.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Програма Creative Park

  Програма Creative Park містить безліч цікавих проектів для створення власноруч.