ТВОРЧИЙ ДРУК

Справжня дика природа: влаштуйте власну пригоду з паперовими тваринами

Від левів і тигрів до жирафів і ведмедів — створіть сафарі-парк у себе вдома з каталогом Creative Park від Canon і дізнайтеся більше про захист живої природи разом зі всією родиною.
Троє дітей грають з паперовою лялькою жирафа, гіпопотама й ведмедя.

Для малюків знайомство із царством тварин — це не тільки нескінченні можливості для творчості, а й ідеальне поєднання приємного з корисним. Якщо ви шукаєте заняття, яке б сприяло розвитку творчих здібностей і навчанню дітей про найсимпатичніших і найсильніших істот світу, чому б вам не звернутися до техніки паперового моделювання?

Creative Park від Canon — це безкоштовний онлайн-ресурс, де розміщено безліч шаблонів для паперового моделювання за тематикою «Тварини», які підходять для веселого проведення часу із родиною вдома. Усе, що вам потрібно, щоб створити власний сафарі-пар, — це принтер і кілька захоплених майстрів. Різноманітні тварини з усього світу, від гепардів та коал до червоних панд і імператорських пінгвінів, і багато іншого цікавого — тут є все, щоб усі члени сім’ї дізналися більше про світ природи.

Блогер Фаріба Соетан (Fariba Soetan) живе у Лондоні зі своїм чоловіком і трьома дітьми. Тут вона розповідає, як її родина використовувала програму Creative Park і принтер Canon PIXMA TS8340 для неймовірних пригод у світі диких тварин.

1. Зберіть матеріали для рукоділля

Кілька паперових моделей, надрукованих на аркушах формату A4, у руках членів родини.

Паперові моделі Creative Park прості у виготовленні й не потребують спеціальних інструментів. Достатньо ножиць, клею, місця для роботи — і, звісно, дитячого бажання!

Вам не знадобиться багато інструментів, щоб розпочати роботу над створенням свого домашнього сафарі-парку: достатньо кількох пар ножиць, щоб усі могли взяти участь у процесі, принтер, папір та клей-олівець або липка стрічка — і це все.

«Для більш складних фігурок тварин вам, ймовірно, потрібні гостріші ножиці, ніж звичайні дитячі, оскільки є деякі дійсно маленькі деталі, які потрібні вирізати», — говорить Фаріба, яка рекомендує дорослим допомогти дітям під час вирізання шаблонів.

Для кожного шаблона в програмі Creative Park1 або на веб-сайті вказано папір, якій слід використовувати, і найкраще дотримуватися цієї рекомендації для досягнення найкращих результатів. Якісний папір, такий як глянсовий фотопапір Plus Glossy та матовий фотопапір, є чудовим варіантом для яскравих роздруківок із тваринами. Фаріба також використовує принтер Canon PIXMA TS8340 для чіткого і яскравого друку. «Ми замовили щільніший папір, не схожий на звичайний папір для принтера. У складеному вигляді це особливо помітно», — каже вона.

2. Виберіть шаблони

Мати і двоє дітей за скляним столом сидять за ноутбуком.

У каталозі Creative Park безліч різних шаблонів, тож ваші діти знайдуть для себе модель своєї улюбленої тварини саме того рівня складності, що їм потрібен. «Існує багато різних тварин, яких можна зробити», — каже Фаріба, яка веде блог Mixed.Up.Mama.

Уся родина сидіть у вітальні й вирізає моделі з паперу.

Вибравши проект, ви можете його надрукувати — і якщо до цього залучиться вся ваша родина, ви значно швидше створите власний сафарі-парк.

У каталозі Creative Park безліч різних моделей на вибір. Це означає, що діти зможуть легко знайти для себе тварину, яка їм справді подобається — це може бути як екзотичний звір, так і щось ближче до їхнього дому.

Достатньо скористатися мобільною програмою Creative Park або завітати на веб-сайт Creative Park, завантажити улюблені паперові моделі й надрукувати їх на домашньому принтері. Широкий спектр різних моделей різного рівня складності дозволить усій родині залучитися до справи.

«Ми зайшли на веб-сайт, і дівчинки знайшли там своїх улюблених тварин, а я допомогла їм підібрати складність. Вони були просто у захваті, адже вони вже в тому віці, коли в кожної є власна улюблена тварина, — розповідає Фаріба, мати дочок віком шість, вісім і 10 років. —

Батьки знають своїх дітей і на що вони здатні. Там безліч різних тварин на будь-який смак, — продовжує вона. —

Потрібно підібрати щось, що відповідає вмінню дитини концентруватися, а доросліші діти можуть вибрати якусь складнішу модель на кшталт цього гепарда, як мої».

3. Виріжте і зберіть паперових тварин

Родина вирізає моделі тварин із паперу.

Ляльок, яких вирішили створити члени родини Фаріби, можна змінювати до свого смаку, тож кожна з них отримує власні неповторні персональні риси.

Дівчинка вирізає фігуру у формі гепарда, роздруковану на папері A4.

Складніші моделі, як цей паперовий гепард, можуть більше зацікавити доросліших дітей.

Одна з найчудовіших складових процесу створення паперових моделей — складання та склеювання нового персонажу вашого сафарі-парку. Фаріба вважає, що це — чудове заняття на вихідні для всієї родини.

«Це невеличка спільна справа, яка потребує цілої низки різних навичок — діти розвивають дрібну моторику, коли щось вирізають і збирають, вчаться концентруватися і складати тривимірні моделі».

«Коли ви в суботу залишилися вдома й шукаєте, що можна зробити, це чудовий спосіб розвинути дитячу творчість, — каже вона. — Вони можуть займатися цим самі, а ви просто будете десь поруч зі склянкою чаю, готові їм допомогти й відповісти на запитання. Це чудова справа, якою можна зайняти дітей, а коли все буде готово, в них будуть нові іграшки-тварини.

Із паперовими ляльками є різні варіанти для очей, капелюхів та інших аксесуарів. Тож мої діти дійсно насолоджувалися цим процесом, вибираючи кожну деталь, вигляд очей тощо й роблячи кожну іграшку трошки іншою».

4. Повеселіться

Паперова лялька у вигляді гіпопотама на круглому столі поруч із принтером Canon PIXMA.

Окрім можливості чудово провести час, ця діяльність, за словами Фаріби, пов’язана з тим, що її дочки вивчають у школі. «Вони дізнаються щось про тривимірні фігури у першому та третьому класі, тож ці ляльки певним чином вписуються в їхню навчальну програму».

Три маленьких ручки тримають паперових ляльок у вигляді тварин з-за великого синього дивана у сімейній вітальні. У лівий бік від кадру можна побачити великого кролика.

Діти Фаріби вирішили влаштувати лялькову виставу зі своїми тваринами в головних ролях — і навіть залучили до неї сімейного кролика.

Надрукувавши та зібравши цілу низку диких тварин з африканської савани, європейського казкового лісу чи цікавого лялькового театру, ви отримаєте чудову нагоду через гру розвинути творчі здібності своїх дітей.

Діти Фаріби вирішили влаштувати виставу, залучивши до неї домашнього улюбленця, і провели чудовий час, намагаючись уявити, які звуки видають їхні тварини. «Вони захотіли влаштувати невеличку лялькову виставу за участю нашого кролика і все таке, — розповідає Фаріба. — Ми поговорили про те, які імена можна дати їхнім тваринам — це їм дуже сподобалося, і вони спробували уявити, які звуки має видавати жираф — а це ж не так просто!»

5. Навчання через гру

Троє дітей за синім диваном тримають паперових ляльок і посміхаються.

Створення паперових моделей у вигляді тварин — чудовий спосіб заохотити дітей до знайомства зі світом природи.

Обговорення таких питань, як захист дикої природи, може бути непростим завданням для батьків, але такі інтерактивні вправи легко та природно вписуються в подібну розмову. Вікторини про тваринний світ, історії про тварин за участю паперових ляльок, яких зробили ваші діти, розмова про те, де вони мешкають і як живуть — усе це допомагає розвинути знання дитини про живу природу.

«Ми поговорили про те, чи можна побачити цих тварин разом у природі — у нас були паперові ляльки панди, гіпопотама, тигра й жирафа. Тож ми обговорили, чи мешкають вони в одному місці», — каже Фаріба.

Це також добрий момент для обговорення делікатніших питань, як-от циклу життя. Батьки також можуть пройтися по таких темах, як чому саме ті чи інші тварини виглядають певним чином, щоб ховатися від хижаків або діставатися свого джерела їжі.

Щоб залучити до справи всю родину, завітайте у Creative Park і знайдіть натхнення серед безлічі моделей тварин — ідеального інструменту для того, щоб розвинути творчі здібності ваших дітей і їхню любов до світу природи.

Ви навіть можете створити сафарі-парк у власному саді, взявши туди свої паперові моделі й розташувавши тварин там, де їм було б зручно жити — під деревами, в траві або на каменях.

Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

 1. Якщо ваш принтер не підтримується, відвідайте веб-сайт Creative Park.

Подібна продукція

 • PIXMA TS8340 FRA

  Домашні принтери

  PIXMA TS8340

  Розкрийте свій творчий потенціал завдяки широкому вибору носіїв і робіть яскравіші й цікавіші роздруківки завдяки підтримці технології FINE і 6 окремим чорнилам.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Струминні принтери

  Plus Glossy II PP-201

  Глянсовий покращений фотопапір II компанії Canon — ідеальний вибір для глянсового друку найвищої якості. Він надає професійним фотографіям та іншим відбиткам досконалого блиску.

Схожі статті