ТВОРЧИЙ ДРУК

Влаштуйте за допомогою друку власне сімейне полювання за скарбами

Не нудьгуйте, а досліджуйте: дізнайтеся, як за допомогою принтера PIXMA та уяви можна створити чудову пригоду.
Принтер Canon PIXMA на столі з паперовими коробками та мапою, що намальована вручну.

Щоб влаштувати цікаву пригоду, вам не знадобиться мандрувати далеко від дому. Діти люблять гратися в ігрі — особливо якщо наприкінці на них чекає нагорода. Проявивши трошки творчості та скориставшись паперовими моделями Creative Park, принтером Canon і двостороннім матовим фотопапером, ви зможете легко влаштувати вдома міні-пригоду — створити мапу скарбів із прихованими шоколадними монетами або карту пригод із випробуваннями на шляху.

Вибравши місце для пригоди, ви можете надрукувати мапи, щоб поділитися ними з родиною та друзями, а потім створити власні скрині зі скарбами, які можна приховати в саді або місцевому парку. Це ідеальний варіант для днів народження чи інших свят або просто чудовий спосіб розважити дітей під час літнього відпочинку. Крім того, це просто цікавий проект із друку, до якого може долучитися вся родина та який складається лише із семи простих кроків.

1. Підготуйте свою мапу

Дві маленькі дівчини розмальовують мапу на столі; поруч стоїть принтер PIXMA.

Дозвольте дітям побавитися зі створенням мап. Якщо вони ще малі, за допомогою чорної ручки зробіть контур, а потім нехай вони розфарбують його маркерами та олівцями.

Вирішивши, де ви плануєте провести полювання за скарбами, ви маєте створити мапу. Не намагайтеся зробити її надто точною: вона повинна бути такою, щоб дітям було легко зорієнтуватися. Додайте орієнтири, які вони зможуть легко впізнати: наприклад, теплицю в саді або примітне дерево в місцевому парку. Також не забудьте розфарбувати її, щоб мапа виглядала цікаво та привабливо.

2. Скопіюйте та надрукуйте

Маленька дівчина нахиляється над столом, щоб натиснути кнопки на сенсорному екрані принтера PIXMA.

У принтерів Canon PIXMA, як-от пристроїв серії PIXMA TS8340, є функція копіювання, що дозволяє легко створювати копії мапи.

Мати показує своїм маленьким дочкам розфарбовану ними мапу, яку друкує принтер.

Якщо хочете, ви можете створити електронну версію мапи за допомогою кнопки Scan (Сканувати) замість Copy (Копіювати). Потім її можна переслати на комп’ютер чи безпосередньо на смартфон за допомогою програми Canon PRINT і поділитися з друзями чи родичами електронною поштою, щоб вони приєдналися до вашої пригоди.

Ймовірно, вам знадобиться кілька мап, зокрема якщо у вас велика компанія. У нас для вас чудові новини: за допомогою принтера Canon, такого як модель Canon PIXMA TS8340, ви зможете легко скопіювати та надрукувати будь-яку кількість екземплярів мапи. Просто покладіть мапу на сканер, завантажте папір, натисніть Copy (Копіювати) на сенсорному екрані та дотримуйтеся екранних інструкцій. Не забудьте вибрати в налаштуваннях друку правильний тип носія (ми використали матовий фотопапір).

3. Скористайтеся програмою Creative Park

Людина використовую програму Creative Park на телефоні для друку.

Усі шаблони в програми Creative Park супроводжуються окремими інструкціями, які можна завантажити та надрукувати.

Надрукувавши мапи, слід підготувати скрині для скарбів, а для цього немає нічого кращого, ніж Creative Park від Canon. Ви можете скористатися версією для комп’ютера або, що навіть простіше, спеціальною програмою Creative Park1, яка доступна в каталогах App Store та Google Play. Після завантаження знадобиться створити обліковий запис, якщо його у вас ще немає: це безкоштовно, і отримаєте доступ до сотень креативних шаблонів та ідей, які можна втілити в життя за допомогою принтера Canon. Щоб знайти моделі скринь для скарбів, здійсніть пошук — наприклад, за запитом «коробка» — і виберіть те, що вам подобається! Ми пропонуємо кілька тематичних варіантів, таких як куб у листяному стилі або модель у вигляді скрині для скарбів.

4. Надрукуйте свої паперові моделі

Дві маленькі дівчини намагаються побачити модель паперової коробки, що друкується на принтері Canon PIXMA.

З принтерами Canon PIXMA, які легко підключити, ви зможете неймовірно швидко надрукувати все необхідне з програми Creative Park.

Завдяки підтримці бездротового підключення в принтерах Canon, як-от моделі PIXMA TS8340, ви зможете легко надрукувати шаблони просто із програми. У лівому нижньому куті екрана ви побачите відповідну позначку: натисніть на неї, і програма Canon PRINT запропонує вам покрокові інструкції для друку — від виробу розміру паперу до типу носія. Коли всі інструкції будуть виконані, програма Creative Park надішле інформацію на принтер по бездротовому каналу, і він почне друкувати.

5. Підготуйте скрині для скарбів

Людина ножицями вирізає заготовку для коробки в листяному стилі,

Завдяки простим інструкціям ви зможете швидко та легко виготовити ці ящики та коробки Creative Park.

Мати з маленькими дочками складає та склеює коробки з паперу.

Коли папір буде розрізаний, до процесу можуть долучитися діти, які допомагатимуть вам складати та склеювати його — цікаве заняття перед пригодою на природі.

Надрукувавши моделі скринь для скарбів, можна приступати до найцікавішого заняття — їхнього збирання разом із дітьми. Спочатку знадобиться їх розрізати: це мають робити батьки, але якщо у вас є спеціальні дитячі ножиці, цю роботу також можна доручити маленьким членам родини. Деякі моделі просто складаються, для інших може знадобитися клей. У більшості випадків для створення скрині достатньо двох чи трьох згортань. Не забудьте, що в програмі Creative Park є прості покрокові інструкції.

6. Покладіть у скрині скарби та приховайте їх

Золоті шоколадні монети в паперовій коробці. Поруч із коробкою — кольорова мапа, намальована власноруч.

Зробивши коробку, чому б не заповнити її чимось цікавим? Це стане чудовою нагородою вашим дітям, які гратимуться на свіжому повітрі.

Паперова коробка в листяному стилі поруч із горщиками з квітами в саді.

Приготувавши коробки зі скарбами, час сховати їх у саді: розташуйте їх так, щоб вони були в зоні досяжності дитини.

Коли скрині будуть готові — а діти у цей момент вже, ймовірно, просто стрибають від захоплення — слід заповнити їх скарбами та приховати в саді чи місцевому парку, після чого можна починати полювання. Коли ховатимете скарби, переконайтеся, що за вами не стежать маленькі очі. Коли все буде готово, позначте відповідні місця на мапі.

7. Розпочинайте полювання на скарби!

Мати з маленькими дочками дивляться на мапу скарбів у великому саді.

А ось і цікава частина! Подивіться, як ваші діти намагаються за мапою знайти скрині зі скарбами всередині.

Маленька дівчина намагається дістати скриню зі скарбами з горщика з квітами.

А коли все буде готово, чудова пригода зробить ваш день цікавим і допоможе розважити дітей на свіжому повітрі.

Потім беріть ці мапи та спостерігайте за тим, як ваші діти шукатимуть приховані скрині. І не забудьте зробити кілька незабутніх знімків на камеру Canon, а потім поділитися ними!

Автор: Філ Хол (Phil Hall)

 1. Щоб отримати інформацію про підтримувані моделі принтерів Canon InkJet, перегляньте цю веб-сторінку.

Подібна продукція

 • PIXMA TS8340 FRA

  Домашні принтери

  PIXMA TS8340

  Розкрийте свій творчий потенціал завдяки широкому вибору носіїв і робіть яскравіші й цікавіші роздруківки завдяки підтримці технології FINE і 6 окремим чорнилам.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101D

  Втілюй ідеї в життя, разом із ціма універсальними носіями. Ідеї для хобі та творчості — кращий вибір для створення святкової листівки, додатків до пам’ятних альбомів чи проектів з Creative Park.

Схожі статті