ТВОРЧИЙ ДРУК

Створіть власну книгу дитячих оповідань крок за кроком

Скористайтеся принтером Canon SELPHY CP1500, і ви побачите, що створити книгу оповідань із нуля простіше, ніж вам здавалося.
Дорослий і двоє дітей сидять на дивані, гортаючи книгу оповідань, створену ними власноруч із допомогою принтера Canon SELPHY CP1500 і програми компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout.

Кожен знає, що ігри й творчість мають велике значення для розвитку дітей. І вдома вони дають чудову можливість сім’ї із користю провести час разом. Любитель і творець ігрового контенту Елісон (all.about.the.play) вірить у те, що важливо допомагати її дітям Айлі та Каллуму навчатися через творчість.

«Мої діти дуже творчі, і мені дуже подобається займатися творчістю разом із ними, — каже вона. — Обожнюю дивитися, як вони використовують свою уяву». Елісон ділиться досвідом своєї родини в соціальних мережах. Її останній проєкт зі шестирічною донькою Айлою — саморобна дитяча книга, створена з допомогою принтера Canon SELPHY CP1500.

Створення власної книги оповідань може видатися складним, але з принтером SELPHY CP1500 цей процес значно спрощується. Працюючи над унікальним подарунком, шкільним проєктом або навіть казкою на ніч для власних дітей, кожен член сім’ї може допомогти в пошуку ідей. «Айла допомагала вирішувати багато питань, — каже Елісон. — І мені сподобалося, що я могла творити разом із нею». Елісон ділиться своїми порадами, як зробити творчий процес легким і веселим для всієї сім’ї.

Матеріали, які вам знадобляться

На дерев’яному столі поруч із рожевим принтером Canon SELPHY CP1500 лежать різноманітні роздруківки, ножиці та відкритий альбом.

Принтер Canon SELPHY CP1500 дозволяє швидко та легко друкувати фотографії зі смартфона через Wi-Fi, тому дітям не доведеться чекати, а вам — витрачати час на розплутування та підключення павутиння кабелів.

Одна з особливостей принтера Canon SELPHY CP1500 — це його здатність друкувати на папері для наклейок, тому під час роботи з маленькими дітьми вам не знадобляться ножиці чи клей. З допомогою цього принтера та програми компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout книгу можна прикрасити додатковими елементами. Завдяки цьому вам не потрібно багато додаткових матеріалів. Ось, що вам знадобиться:

 • принтер Canon SELPHY CP1500;
 • смартфон зі встановленою програмою Canon SELPHY Photo Layout;
 • альбом;
 • сумісний фотопапір для наклейок Canon, касета та чорнила.

Також можна додати деталі, для яких вам можуть знадобитися додаткові матеріали:

 • Ножиці
 • Клей
 • Штампи
 • Фарби, ручки та олівці
 • Екологічні блискітки

Пошук ідей для книги

Усміхнена дитина з аркушем кольорового паперу в руках уважно дивиться на дорослого біля неї.

Візуальне оповідання — це цікавий спосіб обговорити з дітьми різні теми, наприклад важливі риси характеру людини чи проблеми нашої планети.

Пошук ідей для оповідань і створення власних персонажів — це чудова нагода поговорити про життєвий досвід ваших дітей, їхні улюблені книжки й телепрограми — сюжет, ілюстрації, героїв, теми та послання. Також під час створення персонажа дітей можуть надихнути їхні друзі чи родичі.

«Айла вирішила, що головними героями її книги мають бути вона сама, її брат Каллум, мама й тато, — каже Елісон. — У нас удома є кілька книг про наслідки потрапляння пластику в море, тож Айла розуміє, що потрібно доглядати за пляжами. Їй подобається прибирати сміття і, якщо її друзі смітять, вона каже їм, що сміття слід зібрати».

Айла додає: «Черепахи люблять ласувати медузами, але якщо в морі плавають пластикові пакети, черепахи думають, що це медузи, і їдять їх. Через це вони дуже погано почуваються». Саме любов до тварин і навколишнього середовища стала центральною темою оповідання Елісон і Айли.

Створення персонажів і вибір ілюстрацій

Дитина кольоровою ручкою пише слово «щастя» і малює усміхнений смайл в альбомі, а на столі можна побачити різні роздруківки, канцелярське приладдя та принтер Canon SELPHY CP1500.

Діти можуть додавати до книги оповідань фотографії себе чи членів сім’ї і визначати для героїв різні ролі, що може стати інструментом для мотивації.

Усміхнена дитина ручкою пише в альбомі з допомогою дорослого, що сидить поруч із нею.

«Було здорово, що, створюючи книгу, Айла змогла використати свою уяву, — каже Елісон. — Вона попросила мене допомогти, тому було схоже, що ми працюємо над спільним проєктом».

Процес створення книги з фотографій — це ідеальна можливість «оживити» спогади. Ви можете вигадувати пригоди з допомогою знімків із відпустки, зобразити подвійне життя домашніх улюбленців або перетворити своїх дітей на супергероїв, казкових персонажів чи винахідників. Створення книги оповідань також дає чудову нагоду вийти з дому й зробити кілька нових фотографій дітей у будь-якому образі, який вони забажають створити для себе.

«Вирішивши, що в нашому оповіданні будуть зображені Айла та Каллум на пляжі, ми знайшли фотографії, які б відповідали сюжету», — пояснює Елісон. — На думку Айли, сміття на пляжі — гарна тема, і вона захотіла додати фотографію збирача сміття». Збираючи книгу, Айла намалювала сумний смайлик, щоб виразити розчарування, яке вона відчуває, коли бачить пластик на пляжі, і веселий смайлик, який виражає її щастя, коли в неї виходить змінити щось на краще.

Пошук формату

На фотографії крупним планом зображені руки, які тримають смартфон, на екрані якого відбувається редагування фотографії в програмі компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout.

Для створення книги оповідань можна використовувати набори матеріалів для творчості та додаткові матеріали, але з програмою компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout усе можна легко зробити на екрані.

У будь-якій бібліотеці чи книжковому магазині є багато різноманітних творів для дітей — від коміксів і книжок із картинками до казок і біографій. Персонажі можуть спілкуватися з допомогою виносок у вигляді хмарок чи віршиків, через оповідача або записи в щоденнику.

Неважливо, який формат ви оберете — з програмою компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout можна додавати до фотографій різний текст, рамки та штампи. Крім того, у програмі є шаблони для друку макетів з однією або кількома фотографіями, а також вибір різних варіантів поверхні. Це чудовий спосіб залучити дітей до вибору гарних варіантів оформлення, перш ніж натиснути кнопку друку.

«Виявилося, що програмою дуже просто користуватися, і творити було цікаво, — каже Елісон. — Ми спробували декілька наклейок та створили кілька фотографій із рамками. Також ми додали текст, поекспериментували з виносками-хмаринками, а на деяких фотографіях додали сердечка. Різні функцій програми допомогли зробити книгу оповідань цікавою та унікальною».

Друк фотографій і об’єднання всіх елементів у книгу

Дитина відклеює фотографію з аркуша паперу для наклейок Canon, надруковану на принтері Canon SELPHY CP1500, а інша людина тримає аркуш.

Папір для наклейок дає можливість маленьким дітям брати участь у роботі, не використовуючи ножиці чи клей. Вони можуть просто відклеїти підкладку самоклейкого фотопаперу й наклеїти їх на сторінку в книзі.

Усміхнена дитина знімає маленьку наклейку-номер з аркуша паперу для наклейок Canon і клеїть її в альбом, який лежить перед нею.

У програмі компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout є опція Label Layout (Макет етикетки) для друку мінінаклейок, з допомогою якої Айла надрукувала сині й білі номери сторінок для книги оповідань.

Роздрукувавши зображення, можна перейти до об’єднання усіх елементів. На цьому етапі, перш ніж почати роботу над сторінкою, можна розмітити макет на папері або розкласти сторінки на столі чи підлозі. «У нас було багато різних ідей, тож ми записали їх і подивилися, що саме підійде для нашого оповідання, — каже Елісон. — Усі елементи склалися дуже гармонійно, і ми визначилися з початком, серединою та фіналом історії».

Маленькі діти можуть клеїти фотографії, а старші діти та дорослі можуть вирізати потрібні деталі. Кожен може зробити творчий внесок, наприклад щось написати чи намалювати, а також вибрати фотографії для обкладинки. Не забудьте про імена авторів та ілюстраторів — це ж ви!

Милування творінням

Дитина клеїть стрічку васі до кута фотографії в альбомі, створеному з допомогою принтера Canon SELPHY CP1500 і програми компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout.

Спільна робота над реалізацією власних ідей може стати чудовим досвідом і зблизити сім’ю, а діти зможуть показувати всім готову книгу та пишатися своїми творчими надбаннями.

Дитина посміхається в камеру, тримаючи книгу оповідань, створену власноруч на принтері Canon SELPHY CP1500 в програмі компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout.

«Я думаю, що цей проєкт чудово підійшов для Айли, — каже Елісон. — Їй сподобалося творити та малювати в книзі. А ще працювати над оповіданням і вибирати місце для фотографій».

«Ми вирішили назвати книгу "Пригоди Айли на пляжі", — каже Елісон. — Три фотографії ми зробили чорно-білими з допомогою фільтра, а для заголовка використали квадратні наклейки та виділили текст синім кольором. Ми дуже задоволені результатом!».

Створення книги власними руками — це цікавий спосіб провести час із сім’єю, дати волю своїй уяві та насолодитися процесом обговорення героїв і тем. Принтер Canon SELPHY CP1500 у поєднанні з програмою компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout робить процес легким, і ви без жодних проблем зможете творити буквально на ходу. А отриманий результат можна з гордістю поставити на книжкову полицю чи тумбочку або ж подарувати близькій людині.

«Проявляйте креативність, — радить Елісон. — Адже для створення книги оповідань немає правильного чи неправильного способу. Можна створити книгу про те, що цікавить вашу дитину, або про подорож, у якій вона була. Це заняття чудово підійде для дощових днів. Айлі сподобалося читати книгу Каллуму, тому справа не лише в можливості створити книгу, а й у тому, щоб поділитися нею з іншими».

Дайте волю своїй уяві й створіть власну пригоду, експериментуючи з принтером SELPHY CP1500 і програмою компонування фотографій SELPHY Photo Layout. Для творця немає меж.

Автор: Кет Холстед (Kat Halstead)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті