Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY

Компактні фотопринтери

Створюйте чудові фото та друкуйте довговічні відбитки зі смартфона, цифрової камери, SD-карток тощо на зручному принтері SELPHY Compact Photo Printer.

SELPHY Square QX10

Canon SELPHY SQUARE QX10

Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Featured article1

Принтери

Fast lab quality

Швидкий друк зі студійною якістю

Продемонстровані функції доступні також на інших принтерах SELPHY з підтримкою Wi-Fi і в програмі Canon PRINT.

Переглянути відео

Друк зі смартфона або планшета

Обирайте SELPHY CP1300 — найкращий фотопринтер серії SELPHY для друку зі смартфонів. Він забезпечує швидкий і зручний друк зі смартфонів і планшетів з Android і iOS через бездротове з’єднання (безпосередньо та через програму Canon PRINT).

Smart Device Printing

Для різноманітних проектів друку доступна низка носіїв SELPHY. Завдяки цьому принтеру можна друкувати будь-які фотографії: від листівок до квадратних наклейок, які чудово друкуються зі смартфонів.

ID photos

Фото на документи

Підготовка й друк фотографій на документи для особистого та професійного використання за допомогою функції ID Photo Print (Друк фото на документи). Ви можете вибрати один зі стандартних розмірів або налаштувати власний. Друкуйте декілька фотографій на документи однакового або різних розмірів на одному аркуші для економії паперу.

Square Prints

Квадратні роздруківки

Чудово підходить для декорацій і творчих проектів із використанням зображень із популярних програм для смартфонів і компактних камер.

Credit Cards

Кредитні картки

Формат кредитної картки чудово підходить для невеликих рамок і фотографій, які можна носити в гаманці або сумочці.

Mini Stickers

Міні-наклейки

Використовуйте міні-наклейки для веселих і творчих проектів, а також як декорації.

Комплекти чорнил і паперу

Комплектів чорнил і паперу SELPHY вистачає на друк потрібної вам кількості фотографій. Їх можна легко замінити одним простим рухом. Для друку за допомогою носіїв серії KC потрібна касета для паперу формату кредитної картки (продається окремо).

Невисока фіксована вартість одного відбитка

Pixel to Print

Від пікселя до друку

SELPHY дає змогу створювати роздруківки різних розмірів, комбінувати кілька фотографій на одній сторінці за допомогою друку з компонуванням або друкувати чудові колажі з кольоровими ефектами за допомогою вибіркового порядку. Функція автоматичної оптимізації зображення для підвищення якості друку.

Оптимізація зображення

Оптимізація зображення виявляє та виправляє недоліки зображення, налаштовує яскравість і колір облич, зменшує непотрібні шуми та робить роздруківки чіткішими та більш насиченими.

Оптимізація зображення (для сірого)

Image optimize
Dye Sub

Сублімаційний друк

Технологія сублімаційного друку дає змогу створювати високоякісні роздруківки, які не змінять свій вигляд навіть через 100 років зберігання в альбомі. Завдяки спеціальному захисному покриттю кожна роздруківка цілком суха, а також стійка до води, відбитків пальців і подряпин.

100 роківСублімаційний друк

Друкуйте з будь-яких пристроїв у будь-якому місці

Де б не зберігалися ваші зображення, принтери SELPHY допоможуть їх роздрукувати. Друкуйте фотографії просто зі смартфона або планшета, камери, картки пам’яті, USB-накопичувача чи комп’ютера. Скористайтеся функцією групового добору в програмі Canon PRINT, щоб створити унікальні колажі на основі зображень із кількох смартфонів.

Print Anywhere

Зручна дорожня модель

Принтери SELPHY такі компактні, що їх можна без роздумів взяти із собою у відпустку, у гості або на вечірку, щоб принагідно миттєво надрукувати знімки й поділитися найяскравішими спогадами з близькими.

Easy to Carry

Підтримка

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз

iPad, iPhone, iPod і iPod touch є торгівельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими у США та інших країнах. Логотипи AirPrint™ і AirPrint є торговельними марками компанії Apple Inc.

Android™, Google Cloud Print™ і Picasa™ є зареєстрованими торговельними марками компанії Google Inc.

Windows® і логотип Windows є торговельними марками групи компаній Microsoft