ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Розкрийте творчий потенціал за допомогою паперової коробки-сюрприз зі спогадами

У першій частині статті про Canon SELPHY Craft Club майстер із виготовлення паперових поробок Ліні Трін ділиться своїми порадами щодо виготовлення персоналізованої коробки-сюрприз за допомогою принтера Canon SELPHY CP1500.
Принтер Canon SELPHY стоїть поруч із фіолетовою картонною коробкою-сюрприз, наповненою зірочками з паперу й прикрашеною фотографіями у формі сердець, зверху на нитках висять фотографії та оригамі.

Створення паперових поробок — це ідеальний спосіб зайнятися творчістю, не витрачаючи багато грошей і не використовуючи складні матеріали, а також чудовий спосіб приділити трохи часу собі й відволіктися від метушні зовнішнього світу. Це також чудовий спосіб створити подарунок для когось особливого, додавши індивідуальні деталі, які змусять людину посміхнутися. Ентузіаст паперового рукоділля Ліні Трін (Lini Trinh) займається творчістю з дитинства: вона почала ділитися своїми творіннями в Інтернеті трохи більше року тому. Вона відома своїми милими проєктами, сповненими кольору, інтриги та веселощів. Більше 800 000 людей підписані на її сторінку в TikTok, вони стежать за її надихаючими роботами та відеоуроками з виготовлення різноманітних поробок — від паперових святкових тортів до квітів, віял і навіть світильників.

Її улюбленим заняттям є виготовлення «коробок-сюрприз». «Коробка-сюрприз — це унікальний та цікавий вид вітальної листівки або подарункової коробки, — пояснює вона. — Вона створена таким чином, що коли ви її відкриваєте, бокові сторони "розпадаються", відкриваючи сюрприз у центрі. Відкриваючи коробку, ви ніби відкриваєте прихований світ творчості».

У першій частині статті про Canon SELPHY Craft Club Ліні розповідає нам про роботу над новим проєктом від початку до кінця та ділиться захоплюючим і творчим підходом до створення власної коробки-сюрприз за допомогою компактного фотопринтера Canon SELPHY.

Концепція

Принтер Canon SELPHY стоїть поруч зі стосом кольорового картону, пачкою паперу для принтера Canon, ножицями та клеєм-олівцем.

Ви можете почати виготовлення коробки-сюрприз із базових матеріалів, зокрема кольорового паперу, ножиць, клею і фотопаперу Canon, використовуючи смартфон або планшет і принтер Canon SELPHY CP1500, щоб роздрукувати свої творіння і персоналізувати коробку.

Народившись у місті Ханой, В’єтнам, а нині мешкаючи в Німеччині, дизайнер одягу Ліні займається творчістю усе своє життя і не із чуток знає, яку радість і захоплення можуть приносити вироби з паперу людям різного віку. «Я почала працювати з папером у дуже юному віці, — розповідає вона. — У дитинстві я багато займалася творчістю, тому що тоді в нас не було відеоігор і мобільних телефонів, які є в дітей зараз. Тому я проводила багато часу, працюючи з папером та іншими матеріалами для творчості».

Що стосується проєкту Canon SELPHY Craft Club: «Мене надихнула ідея збереження спогадів і створення персоналізованого подарунка, — каже Ліні. — Я хотіла зробити щось особливе до дня народження свого сина й подумала, що коробка-сюрприз — це ідеальний спосіб зберегти радісні моменти, які є в нашому житті». Подарована на день народження сина коробка-сюрприз стала чудовою нагодою передати своє захоплення і розділити з ним радість — можливо, навіть надихнувши нове покоління майстрів із виготовлення паперових поробок.

Процес

Ножицями роблять виріз у формі серця навколо надрукованої фотографії жінки, яка тримає на руках маленьку дитину. На задньому фоні видно принтер Canon SELPHY та пачку фотопаперу Canon.

Ліні обрала фотографії особливих спогадів зі своїм сином, потім за допомогою програми Canon SELPHY Photo Layout відредагувала їх і надрукувала бездротовим способом на принтері Canon SELPHY CP1500. Вона вирішила вирізати їх у формі серця, щоб зобразити любов.

На столі лежить хрестоподібний шматок фіолетового картону, на який наклеєні фотографії у формі серця, а посередині розташоване об’ємне серце. Поруч стоїть принтер Canon SELPHY.

Ліні заохочує експериментувати з різними формами та шарами, як-от це об’ємне серце, яке вона розташувала в центрі своєї коробки-сюрприз. Додавання до коробки зірочок з паперу створює додатковий ефект несподіванки, щоб викликати ще більше емоцій у одержувача, коли він відкриватиме коробку.

Коробка-сюрприз може виглядати дуже ефектно й надати хвилюючого відчуття особливим моментам — несподіванки та драматизму, коли кохана людина відкриває коробку, а в ній — вибух спогадів і творчості. Після того як ви опануєте основи, ви можете створювати прості або складні роботи, залежно від побажань. Ліні рекомендує створювати коробку-сюрприз поступово, дотримуючись наведених нижче кроків:


 • Збір матеріалів: підготуйте кольоровий та візерунчастий папір, фотографії, наклейки й інші декоративні елементи. Ви можете відредагувати фотографії в програмі компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout на смартфоні або планшеті, а потім роздрукувати їх бездротовим способом на принтері Canon SELPHY CP1500 у різних формах і розмірах — від листівок до мінінаклейок.
 • Дизайн та компонування: продумайте структуру й дизайн коробки-сюрприз, включаючи кількість шарів та спосіб їхнього розгортання. Основа конструкції повинна складатися з основного квадрата, чотирьох додаткових квадратів — по одному з кожного боку — це основна частина коробки, а також кришки. Ліні має безліч відео на своїй сторінці в Tik-Tok, де вона показує, як складати коробки, спочатку можна спробувати скласти коробку з використаного паперу, щоб уникнути відходів.
 • Вирізання та складання: виріжте папір потрібної форми та розміру для кожного шару. Складіть їх, щоб вийшов ефект вибуху.
 • Декорування: додайте фотографії, повідомлення та декоративні елементи до кожного шару. Можливості безмежні.
 • Складання: акуратно складіть шари, переконавшись, що вони ідеально прилягають один до одного, щоб коробка могла «розгорнутись» без жодних перешкод. Якщо ви хочете додати предмети, які звисатимуть із кришки коробки, прикріпіть їх на мотузку й переконайтеся, що вони поміщаються в коробку в закритому стані.
 • Останні штрихи: додайте будь-які прикраси, щоб покращити загальний вигляд коробки. Ви можете використати блискітки та намалювати власні фігурки, а також прикріпити наклейки й персоналізовані фотографії.

Принтер

Принтер Canon SELPHY стоїть поруч зі смартфоном, на якому відкрита програма Canon SELPHY Photo Layout, кольоровим картоном і пачкою фотопаперу Canon.

Програма Canon SELPHY Photo Layout пропонує безмежні можливості для додавання творчих персоналізованих штрихів до ваших проєктів. Програма пропонує безліч шаблонів на вибір, а також можливість персоналізації зображень за допомогою тексту, рамок та штампів, щоб зробити ваші фотографії унікальними.

На столі лежить шматок фіолетового картону, а поряд із ним — фотографії у формі серця та зірочки з паперу. Поруч стоїть принтер Canon SELPHY.

Принтер Canon SELPHY CP1500 можна використовувати з папером для наклейок трьох різних форматів — квадратний, прямокутний папір та мінінаклейки. Ними можна прикрасити менші частини коробки.

«Працювати з Canon SELPHY CP1500 було дуже зручно, — каже Ліні. — Якість відбитків була бездоганною, з яскравими кольорами та чіткими деталями. Це надало моєму проєкту професійного вигляду».

Зображення, надруковані на SELPHY CP1500, захищені спеціальним покриттям, яке робить їх стійкими до бруду, води, жиру й відбитків пальців. Вони можуть зберігатися в альбомі до 100 років1, тому це чудовий варіант для збереження важливих спогадів. Це був ідеальний спосіб створити дійсно особистий подарунок, який дозволив би якісно провести час і відзначити особливі моменти із сином Ліні.

Окрім професійного вигляду проєкту, Ліні також сподобалося, як легко було підключити по бездротовому каналу принтер SELPHY CP1500 до смартфона та відредагувати шаблони перед друком. «Я використовувала програму компонування фотографій SELPHY Photo Layout на телефоні, щоб обрати та впорядкувати фотографії перед друком, — пояснює вона. — Це дуже зручна програма, яка дозволила мені скомпонувати знімки відповідно до потреб мого проєкту. Завдяки функції бездротового друку процес також був дуже зручним».

Ліні ділиться чотирма порадами, які допоможуть створити ефектну коробку-сюрприз.


 • Використовуйте високоякісний папір, щоб забезпечити довговічність коробки.
 • Точно відміряйте та вирізайте папір, щоб отримати акуратні та рівномірні шари.
 • Експериментуйте з різними техніками складання, щоб створити цікаві форми та кути.
 • Будьте терплячими та не поспішайте під час складання, щоб уникнути помилок.

Результат

Фіолетова картонна коробка-сюрприз наповнена зірочками з паперу й прикрашена фотографіями у формі сердець, зверху на нитках висять фотографії та оригамі. Поруч стоїть принтер Canon SELPHY.

Після того як ви складете саму коробку, ви можете додати до неї будь-які прикраси, як це зробила Ліні, додавши фотографії у формі серця по краях та колекцію зірочок із паперу, розташованих у формі серця в центрі.

Фіолетова картонна коробка-сюрприз наповнена зірочками з паперу й прикрашена фотографіями у формі сердець, зверху на нитках, прикріплених до кришки, висять фотографії та оригамі.

Один із цікавих моментів коробок-сюрприз — це прикріплення виробів із паперу до кришки коробки за допомогою ниток, щоб вони розлітались, коли кришку знімуть. Тут Ліні прикріпила оригамі лебедів, місяця і зірок в пастельних тонах, щоб отримати виріб, схожий на мобіль, який встановлюють над дитячим ліжечком.

«Я в захваті від кінцевого результату, — каже Ліні. — «Це унікальний і персоналізований подарунок, який мій син точно оцінить». Раніше Ліні вже виготовляла різноманітні коробки-сюрприз, які були прикрашені такими елементами, як моторошні привиди на Геловін, мініторт до дня народження з паперу, серця, зірки та лебеді-оригамі. «Порівняно з іншими коробками-сюрприз, які я створювала, ця займає особливе місце в моєму серці, тому що вона для моєї дитини», — каже вона.

«У створенні паперових моделей найбільше мені подобається свобода творчості, — продовжує вона. — Мені подобається, що я можу взяти звичайний аркуш паперу й перетворити його на красивий, творчий виріб. Для мене це спосіб творчого вираження і втілення своїх ідей у життя».

Більше творчих ідей

Canon SELPHY CP1500 дозволяє друкувати зображення різних форм та розмірів для персоналізації будь-яких виробів, що спадають на думку. «Можливості безмежні, — каже Ліні, — до того ж це чудовий спосіб створити пам’ятні подарунки чи сувеніри на згадку. За допомогою принтера SELPHY можна створити безліч інших коробок-сюрприз та інших виробів. Ви можете додати мінінаклейки, квадратні зображення або роздруківки формату листівки, щоб зробити коробку ще більш унікальною та цікавою».

Натхнення може прийти звідки завгодно. Ліні ділиться своїми творіннями в соціальних мережах, а також стежить за проєктами, які створюють інші люди. «Мені подобається спілкуватися з підписниками, тому що це дозволяє мені надихати інших, а також дізнаватись нове в спільноті творців, — каже вона. — «Це неймовірно — бачити, як люди з усього світу можуть об’єднуватися, щоб поділитися своєю любов’ю до творчості». Окрім коробок-сюрприз, Ліні створила мінібукети квітів, пазли, вітальні листівки та мініфігурки, натхненні популярними персонажами.

«Усім, хто вперше хоче зробити коробку-сюрприз, я раджу спробувати, — захоплено розповідає Ліні. — Це цікавий і творчий проєкт, який дозволяє виразити себе й зробити щось справді унікальне. Не бійтеся експериментувати з різними дизайнами та техніками, і пам’ятайте, що принтер SELPHY може зробити ваш проєкт ще кращим завдяки високоякісному друку. Насолоджуйтесь процесом, і кінцевий результат вас порадує!».

Автор: Кет Холстед (Kat Halstead)

 1. За умови зберігання в альбомі. На основі результатів прискореного тестування за температури 23 °C (73,4 °F) і вологості 50 %.

Подібна продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті