ТВОРЧИЙ ДРУК

Ідеї для творчості на будь-який сезон

Дайте волю творчості протягом усього року за допомогою принтера SELPHY Square QX10 та цих уроків від Жезус Соваж — блогерки, яка займається рукоділлям.
Four images printed on SELPHY Square QX10 laying on the patterned surface.

SELPHY Square QX10 дозволяє друкувати високоякісні квадратні роздруківки, що ідеально підходить для друку фотографій зі смартфона, а також допоможе вам створити власні оригінальні витвори.

Незалежно від того, чи то Великдень, літні канікули, Хелловін або Різдво, здивуйте своїх близьких прикрасами та роздрукуйте найважливіші для вас фотографії.

Інфлюенсер, яка знімає творчий контент, @JesusSauvage зібрала кілька порад, які допоможуть вам порадувати рідних і близьких. Із цими порадами ви зможете створювати прикраси та подарунки, які обов’язково справлятимуть враження, усього за кілька простих кроків.

Тож відкривайте фотогалерею, запустіть принтер SELPHY Square QX10, запасіться квадратним папером-наліпкою та ловіть натхнення!

 1. Надсилайте власні святкові листівки
 2. Згадуйте улюблені моменти
 3. Грайте в «цукерки або смерть»
 4. Створюйте саморобні різдвяні прикраси
 5. Влаштуйте пошук великодніх скарбів
 6. Подаруйте особливий букет

1. Надсилайте власні святкові листівки

Свята вже близько. Не просто збирайте спогади у фотогалереї, а діліться знімками з подорожей з близькими та надсилайте їм листівки з індивідуальним оформленням. Цю ідею також можна використати для весільних листівок із подякою або листівок із приводу народження дитини. Інфлюенсер @JesusSauvage показує, як створити власні унікальні та креативні листівки.

 1. Друкуйте фотографії на принтері SELPHY Square QX10. Персоналізуйте знімки, додаючи текст та рамки в програмі SELPHY Photo Layout, щоб зробити їх ще особливішими.
 2. Складіть аркуш квадратного паперу у формі конверта. Додайте адресу та марку.
 3. Заповніть конверт листям, квітами або іншими предметами, які нагадують вам про свято, а потім покладіть туди свої фотографії.
 4. Запечатайте конверт, приклеївши на нього одну з роздрукованих фотографій — фотографії мають клейку зворотню поверхню, тому це буде легко зробити.

Опустіть конверт у поштову скриньку, щоб надіслати друзям та близьким трохи приємних емоцій!

2. Згадуйте улюблені моменти

Спогади стають більш цінними, якщо їх роздрукувати. Максимально ефективно використайте час, проведений удома наприкінці року, і створіть фотоальбом із великою кількістю знімків своїх пригод. @JesusSauvage використовує SELPHY Square QX10, щоб зберегти улюблені фотографії за минулий рік у високій якості. Перегляньте її уроки та вирушайте в подорож сторінками пам’яті.

 1. Роздрукуйте фотографії на принтері SELPHY Square QX10 та надайте їм родзинки за допомогою програми SELPHY Photo Layout.
 2. Виріжте лист креслярського паперу, щоб накрити та відділити кожну з фотографій.
 3. Накрийте верхню фотографію в стопці й напишіть назву фотоальбому на лицьовій стороні.
 4. Проколіть отвір у верхньому кутку стопки та просуньте кільце для альбомів, щоб фотографії трималися разом.

Не дозволяйте похмурому дню зіпсувати собі настрій!

3. Грайте в «цукерки або смерть»

Хелловін — це свято, коли можна дати волю своїй уяві: від створення костюмів до прикрас. Створіть власні прикраси на Хелловін і поділіться результатами своєї творчості із сім’єю та друзями. @JesusSauvage показує, як створити свою особливу гірлянду на Хелловін.

 1. Виберіть фотографії своїх близьких, зробіть їх чорно-білими в програмі та роздрукуйте на принтері SELPHY Square QX10.
 2. Із чорного або кольорового паперу виріжте кілька фігурок у хелловінській тематиці (наприклад, кажани та капелюх відьми). Використовуйте програму Creative Park app для пошуку натхнення.
 3. Наклейте фігурки на фотографії друзів і родичів, щоб створити кумедні прикраси.
 4. Зробіть отвір у верхніх кутках фотографій і просуньте через них стрічку, щоб створити оригінальну гірлянду.
Веселого Хелловіна!

4. Створюйте саморобні різдвяні прикраси

Немає нічого кращого, ніж почати Різдвяний сезон із сімейних розваг. @JesusSauvage показує, як створити незабутні ялинкові прикраси на принтері SELPHY Square QX10.

 1. Виберіть улюблені фотографії та роздрукуйте їх на принтері SELPHY Square QX10.
 2. Виріжте квадрати з кольорового паперу за розміром трохи більше за ваші фотографії, потім оберніть їх двома шматками стрічки контрастного кольору та приклейте посередині квадрата.
 3. Відклейте підкладку самоклейкого фотопаперу й приклейте фотографію по центру, поверх стрічок.
 4. Зробіть отвір в одному з верхніх кутів, сформуйте петлю з нитки, пропустіть її через отвір і зав’яжіть.
 5. Відріжте великий шматок стрічки, зав’яжіть його бантом і приклейте під кутом, щоб він закривав отвір/вузол.
 6. Скрутіть і приклейте обидва кінці стрічки до зворотного боку аркуша, щоб створити гарний ефект обрамлення.
 7. Додайте кілька золотих намистин або інші завершальні штрихи, щоб надати прикрасі особливого вигляду. Повісьте їх на ялинку або вінок.
Веселого Різдва!

5. Влаштуйте пошук великодніх скарбів

Отримати незабутні Великодні враження ще ніколи не було так просто — поверніться в дитинство, організувавши для своїх дітей полювання за великодніми яйцями

Прикрасьте яйця і створіть чотири мапи на вибрану тему, що ведуть до скарбів; перегляньте відеоурок про піратську тему та ознайомтеся з покроковими інструкціями нижче.

 1. Прикрасьте яйця (можна використати програму Creative Park для пошуку ідей на потрібну тему) і сховайте їх у саду або місцевому парку перед початком полювання.
 2. Сфотографуйте місце розташування кожного скарбу.
 3. Роздрукуйте фотографії на принтері SELPHY Square QX10.
 4. Намалюйте карту на аркуші паперу формату А4 та наклейте на неї роздруковані фотографії із зазначенням місцезнаходження скарбів.
Ваші діти будуть у захваті!

6. Подаруйте особливий букет

Букети — це чудове доповнення до саморобних подарунків ваших дітей, чи то День матері, візит до бабусі та дідуся або день народження. Жезус Соваж (@JesusSauvage), блогерка, яка займається рукоділлям, показує, як зробити їх ще більш особливими за лічені хвилини.

 1. Зробіть кілька тримачів для фотографій, розрізавши дріт і згорнувши один кінець у петлю. Переконайтеся, що він має таку саму довжину, що й квіти в букеті.
 2. Роздрукуйте улюблені сімейні фотографії зі смартфона, використовуючи принтер SELPHY Square QX10 та програму SELPHY Photo Layout.
 3. Розмістіть фотографії між петлями дроту й вставте їх у букет.
 4. Щоб букет не розсипався, роздрукуйте ще одну фотографію та приклейте її до паперу або фольги, у яку обгорнуті квіти. У програмі ви навіть можете додати особисте повідомлення.
Здивуйте кохану людину особливим подарунком.

Не втрачайте натхнення протягом усього року за допомогою принтера SELPHY Square QX10 та цих уроків від Жезус Соваж — блогерки, яка займається рукоділлям.


Автор: Жезус Соваж (Jesus Sauvage), Бухра Гермуль (Bouchra Ghermoul), Клер Калета (Claire Kaleta).

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Ідеї для друку на Хелловін

  Сезонні ідеї для веселого й моторошного декору, костюмів, частувань тощо.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Створіть святковий настрій за допомогою фотоприкрас

  У другому проєкті SELPHY Craft Club Дуйгу Тургут Гокпінар (Duygu Turgut Gokpinar) ділиться досвідом використання принтера Canon SELPHY Square QX10.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Зробіть коробку-сюрприз

  Ліні Трін розповідає про свою коробку-сюрприз, виготовлену за допомогою принтера Canon SELPHY CP1500.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Завдання зі створення паперових виробів на зимову тематику

  Створюйте святковий різдвяний декор на ялинку з паперу — від верхівок до сніжинок і кульок — за допомогою принтера PIXMA та програми Creative Park.