ТВОРЧИЙ ДРУК

Продемонструйте свій стиль: як прикрасити простір, щоб засвідчити свою індивідуальність

Творець Сюзанна Арул використовувала принтер Canon SELPHY Square QX10, щоб втілити в життя свій індивідуальний стиль і створити яскравий домашній декор. У цій статті вона ділиться різними порадами, зокрема щодо того, як оновити декор, якщо ваші уподобання змінюються.
Знімок зверху вниз принтера Canon SELPHY Square QX10 на столі, навколо якого лежать маленькі надруковані фотографії, канцелярське приладдя, стоїть невелика лампа, ваза з квітами та рослина.

В умовах напруженого життя і все більш обмеженого бюджету ми дуже часто забуваємо про важливість навколишнього простору. Чи то вітальня, де ми проводимо більшість вечорів, спальня, де ми усамітнюємося, або кімната в університетському гуртожитку, яка відображає наш стиль, оточення може сильно впливати на можливість почуватися в безпеці, як удома, і зрештою почуватися собою.

Дизайнер і творець контенту Сюзанна Арул (Susannah Arul) — людина, яка не із чуток знає, як важливо вміти швидко та економічно персоналізувати простір без шкоди для стилю. «Я щойно закінчила університет, і під час навчання я постійно переїжджала, поверталася додому, потім знову заїжджала в гуртожиток, тож я постійно щось прикрашала й переробляла», — пояснює вона.

Сюзанна отримала ступінь у галузі текстильного дизайну в Університеті Ноттінгем Трент і наразі працює графічним дизайнером поліграфії. Вона знімає контент про декор інтер’єру та лайфстайл у соціальних мережах, а її відеоролики в TikTok набирають понад 1,3 мільйона лайків. Останній проєкт із декору інтер’єру Сюзанна реалізувала за допомогою принтера Canon SELPHY Square QX10. «Цей портативний принтер — чудовий інструмент, з яким можна персоналізувати простір, — каже вона. — Шкода, що я не мала його в університеті, щоб прикрасити кімнату й почуватися немов удома».

Із SELPHY Square QX10 Сюзанна може друкувати зображення, які їй сподобались, прямо зі смартфона через програму компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout. Результат? Дошка творчих задумів на наступний рік, що відображає її життя та стиль, а також надихає. У цій статті вона розповідає, як ви можете зробити це самостійно.

Прояв стилю

Принтер Canon SELPHY Square QX10 зеленого кольору, на якому друкується яскраве зображення. На столі навколо нього лежать ще кілька надрукованих фотографій, поруч стоїть стакан для ручок, квіти, три яскраві коробки та кімнатна рослина.

Canon SELPHY Square QX10 має компактний розмір — лише 14,3 х 10,2 х 3,1 см. Крім того, він доступний у чотирьох кольорах: чорному, білому, рожевому та зеленому. Таким чином, він не лише допоможе створити цікавий домашній декор, але й впишеться в будь-який простір завдяки невеликому розміру та підійде до будь-якої гами кольорів завдяки стильному дизайну.

Сюзанна описує свій нинішній декор як еклектичний, яскравий та максималістський. «У мене вдома багато кімнатних рослин, візерунків і художніх принтів, мерехтливих диско-куль, а також безліч прикрас, які я зробила або намалювала сама, — каже вона. — Я завжди вважала, що в оформленні інтер’єру важливо викладатися на повну, щоб кімната дійсно відображала мій стиль. Але якщо ви обираєте мінімалістський стиль, значить саме це і робить вас щасливими».

«Я надрукувала фотографії найщасливіших і найважливіших моментів минулого року та повісила їх на стіні, щоб налаштувати себе на позитивний лад, — продовжує вона. — Я також надрукувала естетичні фотографії з Pinterest та своєї галереї камери, що мають красиву колірну палітру й візерунки, щоб не втрачати творчої наснаги в роботі дизайнера. Це допомогло створити галерею зображень, які не лише надихають мене, а й доповнюють естетику моєї кімнати».

«Коли приходить натхнення, дійте якнайшвидше й збирайте абсолютно все, що приносить вам радість, — радить Сюзанна творцям і дизайнерам-початківцям. — І коли ви зберете разом усі ідеї, ваш декор буде сповнений життя».

«Почнуть вимальовуватися колірні палітри та стилі, — додає Сюзанна. — Потім ви зможете втілити ці ідеї в реальному житті за допомогою принтера Canon SELPHY Square QX10».

Змінюємо обстановку

Знімок крупним планом людини, що редагує фотографію в програмі Canon SELPHY Photo Layout.

Після того як ви завантажите програму Canon SELPHY Photo Layout, її дуже легко використовувати. Ви можете налаштувати макети та вибирати один із шести візерунків, перш ніж натиснути кнопку друку. До того ж, програма підключається безпосередньо до принтера Canon SELPHY Square QX10 через Wi-Fi, що означає відсутність зайвих кабелів, що захаращують простір.

Людина наклеює маленьку надруковану фотографію на кремову стіну поруч із яскравим плакатом. На столі перед стіною стоїть принтер Canon SELPHY Square QX10, а поруч із ним — канцелярське приладдя та рослина в горщику.

Canon SELPHY Square QX10 — це чудовий інструмент, з яким можна поекспериментувати та знайти свій стиль, який можна змінювати відповідно до уподобань та інтересів. «Я не дотримуюсь певних стилів дизайну інтер’єру, правил або принципів фен-шуй, — каже Сюзанна. — Я просто оточую себе речами, які мені подобаються і приносять мені радість».

З появою нових спогадів і ідей принтер Canon SELPHY Square QX10 дозволятиме вам легко змінювати знімки для декору залежно від настрою або пори року. Ви можете почати із чогось позитивного та надихаючого, як Сюзанна, а потім перейти до енергійного літнього настрою та теплого ностальгічного інтер’єру в зимовий час. Внутрішній акумулятор Canon SELPHY Square QX10 дозволяє друкувати до 20 знімків з одного циклу заряджання, тому створення власного декору за допомогою Canon SELPHY Square QX10 — це швидкий та економічний спосіб зробити вашу оселю привабливою без довгих походів магазинами й великих витрат.

«Мені подобається, що принтер настільки простий у використанні, що коли я відчуваю натхнення, я можу негайно надрукувати все, що забажаю», — каже Сюзанна.

Програма компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout пропонує безліч варіантів для персоналізації витворів, серед яких штампи, рамки, текст, накладки та макети. А завдяки принтеру SELPHY Square QX10 ви можете надрукувати фотографії з полями, на які можна додавати написи для особливого вигляду. «Я додала текст до фотографій, щоб відзначити щасливі спогади, і штампи — щоб прикрасити знімки невеликими малюнками. На деяких знімках я також написала дату», — каже Сюзанна.

Ділимося враженнями

Стіна, прикрашена художніми плакатами, маленькими надрукованими знімками людей, що веселяться, і надихаючими листівками.

«Натхнення може прийти будь-якої миті, тому будьте відкритими до нових творчих ідей, — радить Сюзанна. — Чи то зображення, які ви бачите в соціальних мережах і зберігаєте, випадкова листівка з красивим принтом або палітра кольорів, яка вас надихає», — каже вона.

Разом принтер Canon SELPHY Square QX10 і програма Canon SELPHY Photo Layout розширюють можливості створення контенту для соціальних мереж, що допомогло Сюзанні під час створення проєкту. «На мою думку, принтер — це ідеальний інструмент для втілення контенту із соціальних мереж у життя, — каже вона. — Замість того, щоб збирати надихаючі зображення на віртуальній дошці, можна створити реальну. Я також можу поділитися своїм натхненням із підписниками, а гарні колажі, які я створила, щоб прикрасити свою кімнату, нададуть їй ідеального вигляду».

У комплекті до кожного принтера SELPHY Square QX10 йде упаковка клейкого фотопаперу Canon XS-20L, яка дозволяє легко клеїти фотографії на стіну, ноутбук або блокнот і так само просто знімати їх, коли вам захочеться щось змінити або поділитися натхненням із підписниками, як це зробила Сюзанна у своєму відео в TikTok. «Завдяки наклейкам робити це стало ще легше, крім того, я можу одразу вивісити фотографії на видне місце, — захоплюється вона. —

Кінцевий результат

Рожеве дзеркало, прикрашене мініпринтами, притулене до кремової стіни, яка також прикрашена принтами й кількома яскравими плакатами.

«Як дизайнер я завжди збираю дрібниці, які мене надихають, і цей проєкт став для мене ідеальною можливістю зібрати, надрукувати та виставити їх в одному місці», — каже Сюзанна.

Принтер Canon SELPHY Square QX10 зеленого кольору стоїть на столі перед лампою та дзеркалом. Стіна над ним прикрашена яскравими плакатами й надрукованими фотографіями.

Принтер Canon SELPHY Square QX10, на якому друкуються яскраві зображення розміром 68 x 68 мм на високоякісному фотопапері з водостійким шаром і полями для написів.

Кінцевий декор уже відповідає стилю решти меблів — кольори, принти та максималістський дизайн чудово доповнюють мою кімнату. Мені подобається, що він виконує роль дошки візуалізації та декоративного витвору мистецтва», — каже Сюзанна. «Я обрала простір, де працюю щодня. Настінна колекція знаходиться біля робочого столу — місця, де я працюю як дизайнер, створюю контент для соціальних мереж, а також збираюся вранці. Фотографії розташовані на стіні та навколо дзеркала на туалетному столику — отже, якщо я почуваюся невпевнено чи втрачаю мотивацію, я переглядаю фотографії за минулий рік, на яких зображені найважливіші моменти. Щодня, коли я сідаю за стіл, незалежно від того, чим я займаюся, я відчуваю натхнення».

Яскрава та стильна дошка візуалізації Сюзанни чудово вписується в її інтер’єр і надихає не лише її саму, але і її підписників. Незалежно від того, чи ви професійний дизайнер або лише починаєте розвивати свій творчий потенціал, принтер Canon SELPHY Square QX10 пропонує чудовий спосіб втілити в життя і негайно продемонструвати ваші творчі прагнення.

Kat Halstead

Пов’язана продукція

  • Домашні принтери

    SELPHY SQUARE QX10

    Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.
  • Домашні принтери

    SELPHY CP1500

    Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.

Схожі статті