Mini Print app
alt text goes here

Canon

Програма Mini Print

Додайте фотографіям, знятим на Canon Zoemini та Canon Zoemini S2, особистого стилю.

Завантажити на iOS

Завантажити на Android

Спогади знов оживають

Завдяки ексклюзивному доступу до класних та творчих можливостей та прямих посилань на всі ваші знімки у соціальних мережах, додаток Mini Print є ідеальним партнером для унікальних, спільних та персоналізованих роздруківок з камер Zoemini та Canon Zoemini S2.

Створюй фотографії та твори

Посміхайтеся, фотографуйте та закарбуйте цей ідеальний момент за допомогою додатку Mini Print або скористайтеся існуючими файлами фотографій у ваших облікових записах Facebook, Instagram, Google Photo, Dropbox або iCloud, щоб перетворити свої знімки на чудові сувеніри. Кожна фотографія розміром 2х3» з липкою поверхнею друкується за допомогою технології ZINK™, вона має додатковий захист від розмазування, стійка до розривів і поглинання вологи, завдяки їй, ваші фотографії завжди готові для обміну з друзями.

Capture and create

Довершеність

Надайте своїм фотографіям певну індивідуальність за допомогою чудових варіантів стилізації Mini Print. Спробуйте застосувати рамку, фільтр або додайте власні малюнки та написи для створення більш оригінального образу. Для створення виняткових селфі, спробуйте live-ефект камери або застосуйте елементи доповненої реальності для додаткових ефектів.

Picture-perfect

Творчі колекції

Змінюйте свої творчі навички та поєднуйте улюблені знімки в колажі за допомогою інтелектуального інструменту колажу або скористайтеся функцією розбиття, щоб зробити чудовий плакат із чотирьох або дев'яти менших знімків.

Creative collections

Налаштуй

Отримайте ще більш творчий контроль від програми Mini Print для вашого Canon Zoemini S2. Для створення незабутніх селфі та веселих групових фото скористайтеся налаштуваннями автоспуску програми та віддаленим керуванням. За допомогою таймера встановіть затримку до 3 секунд, або ж скористайтеся можливістю дистанційного керування, щоб дати вам і вашим друзям час обрати потрібну позу.

Tailor-made

Сумісність із програмою Canon Mini Print

Ця програма повністю сумісна з Canon Zoemini та Canon Zoemini S2 та доступна для пристроїв iOS і Android.

Для з’єднання Canon Zoemini чи Canon Zoemini S2 через Bluetooth® із принтером потрібний мобільний пристрій, а також програма Canon Mini Print, яку можна безкоштовно завантажити в магазині App Store або Google Play. Підтримуються мобільні пристрої iOS з операційною системою iOS 9.0 або новішою, а також пристрої Android з Android 4.4 або новішою системою.

Знімай та друкуй на ходу

Перетвори спогади в чудові роздруковані знімки за допомогою принтера кишенькового розміру — незамінний інструмент під час перерв у роботі