ТВОРЧИЙ ДРУК І СКРАПБУКІНГ

Садіть, фотографуйте, друкуйте: 100 днів у саду

Дізнайтеся, як садівниця з TikToker Хлоя Маккечні за допомогою Canon Zoemini 2 та 100 мініфотографій задокументувала історію свого саду.
Роздруківка друкується на портативному принтері Canon Zoemini 2, що стоїть на щоденнику в оточенні наклейок, відбитків, канцелярського приладдя та пачки зі 100 аркушів фотопаперу Canon ZINK™ розміром 5 x 7,6 см.

Документування змін на овочевій грядці або в дикому та яскравому квітнику — це креативний спосіб не лише запам’ятати, як слід доглядати за рослинами, але й закарбувати розвиток саду в міру того, як він оживає.

Авторка TikTok Хлоя Маккечні (Chloe Mckechnie), яка живе в Торкі, Великобританія, набула великої кількості прихильників онлайн завдяки корисним і надихаючим розповідям про свій сад, публікаціям про порятунок рослин і відео з інструкціями. Для відстеження своїх успіхів і створення корисного ресурсу на майбутнє Хлоя вирішила задокументувати 100 днів свого садівництва за допомогою кишенькового фотопринтера Canon Zoemini 2 і 100 аркушів фотопаперу Canon ZINK™ 5 x 7,6 см на клейкій основі. Вона вже вела садівничий щоденник, але тепер може додавати до рукописних нотаток мінівідбитки з детальним описом методів вирощування та покроковими планами.

Камери лінійки Canon Zoemini та пачка паперу ідеально підходять для революційних проєктів на кшталт цього: на можете зафіксувати 100 днів ремонту або оформлення оселі, 100 дорогоцінних днів із новонародженим або перші 100 днів з моменту появи у вас домашнього улюбленця.

«100-денний проєкт — це справді захопливий і цікавий спосіб для творців побачити свою еволюцію, і мені було дуже цікаво використовувати принтером Canon Zoemini 2 в моїх садівничих проєктах у безліч різних способів», — каже Хлоя.

Вона ділиться з нами історією своєї 100-денної садівничої подорожі.

Вибираємо, що саме документувати

Молода жінка з рослиною в руках стоїть у теплиці, а позаду неї на стіні висять лопата, лійка та урна.

«Я відчуваю неймовірне щастя і спокій у своєму саду, — каже Хлоя. — Це моє найулюбленіше місце, навіть коли йде дощ і я вся в багнюці».

Молода жінка доглядає за рядами саджанців на полиці в теплиці.

Хлоя каже, що фотографування нових паростків, які з’являються щодня, надихає її на експерименти з різними рослинами. «Це дало мені мотивацію висаджувати нові овочі та квіти й стежити за їхнім розвитком», — пояснює вона.

Хлоя почала займатися садівництвом кілька років тому, коли переїхала до нової квартири разом зі своїм партнером, і реконструкція зовнішнього простору допомогла їй розкрити своє хобі. «Я почала з простого прибирання, оскільки сад був вкритий величезними рослинами та бур’янами, — пояснює вона. — Моя пристрасть до цього зростала з кожним роком. Я дуже люблю садівництво і простір, який ми створили — це моє щасливе місце».

Хлоя вирішила фотографувати сад щодня і додавати знімки до свого щоденника, а також щомісяця випускати розворот із детальним описом своїх рослин за цей час. «Я також створила власні сторінки з інструкціями, — пояснює вона. — У садівництві найкращий спосіб чогось навчитися — це набути власного досвіду, тому мені було дуже цікаво складати ті інструкції».

«Це був перший рік, коли я по-справжньому зайнялася вирощуванням власних овочів, — додає вона. — Раніше я вирощувала шпинат і моркву, але цього року я також виростила горох, картоплю, помідори й перець чилі. Я фотографувала свій овочевий і квітковий сад, щоб показати його трансформацію від весни до літа», — каже вона.

Хлоя посадила тюльпани, крокуси та декоративну цибулю поряд зі своїм улюбленим цукровим горохом. «Більше за все я люблю документувати розвиток цукрового гороху, оскільки він дуже швидко росте і його легко вирощувати з насіння, — каже вона. — Він також кинув мені справжній виклик як садівникові, оскільки мені довелося створювати опори для пагонів, щоб вони могли підійматися вгору».

Персоналізація фотографій

Руки тримають смартфон, на екрані якого відображаються варіанти дизайну в програмі Canon Mini Print.

Програма Canon Mini Print для Canon Zoemini 2 і Canon Zoemini S2 пропонує безліч функцій, зокрема можливість вибору готових макетів, колажів та етикеток.

За допомогою програми Canon Mini Print вона додала текст до фотографії тюльпанів на смартфоні.

Програма також дозволяє робити зображення цікавішими за допомогою наклейок, рамок і тексту.

Хлоя скористалася безкоштовною програмою Canon Mini Print, щоб підключити смартфон до Canon Zoemini 2. Ця програма, сумісна з пристроями iOS та Android, дала їй змогу продемонструвати власний творчий потенціал та вдихнути життя у фотографії.

У цій програмі можна персоналізувати фотографії за допомогою наклейок і рамок, є вибір макетів включно з опцією Label (Етикетка) з низкою настроюваних шаблонів на вибір, а також параметри для створення колажів із кількох зображень.

«Програма є дуже простою у використанні та універсальною, — каже Хлоя. — У ній багато можливостей для друку наклейок та етикеток, про які я б ніколи не подумала».

Документування своїх успіхів

Жінка пише про рослини, які вона вирощує, у своєму щоденнику, до якого вклеєно знімки рослин.

На спеціальних сторінках у щоденнику Хлоя документує свою першу спробу виростити картоплю і додає знімки різних етапів цього процесу, які стануть їй у нагоді наступного року.

Руки наклеюють етикетку «Помідор» із зображенням маленького червоного помідора на горщик із рослиною.

Ви можете підійти до створення етикеток у творчий спосіб — вони не зобов’язані бути суто текстовими. Хлоя використала кумедний шрифт і додала малюнок помідора, створюючи етикетки для своїх саджанців.

Завдяки тому, що всі відбитки серії Canon Zoemini мають клейку основу, вести щоденник дуже просто: клей для цього не використовується, тож вам не доведеться турбуватися про безлад на столі й відходи у вигляді пакувальних матеріалів. Достатньо від’єднати зворотну сторону й вклеїти відбитки. Відбитки також стійкі до розривів і води, тож Хлоя може оновлювати свій щоденник, поки працює в саду.

На додаток до фотопаперу Canon ZINK (Zero Ink) розміром 2 x 3 дюйми (50 x 76 мм), який продається в пачках по 20, 50 і 100 аркушів, також можна використовувати попередньо вирізані круглі наклейки Canon ZINK розміром 1,3 дюйма, щоб зробити зовнішній вигляд щоденника жвавішим.

Окрім відбитків для свого щоденника, Хлоя розрізала деякі роздруківки на кілька смужок, щоб створити етикетки для горщиків із рослинами, які допомагають ідентифікувати різні саджанці в теплиці. «Буває досить важко за всім стежити, коли висаджуєш багато насіння одночасно, тому етикетки дуже допомогли, — пояснює вона. — Я також роздрукувала кілька знімків із рамкою, які використовуватиму для маркування мішків із весняними цибулинами під час зберігання».

Хлоя вважає, що візуальні інструкції до садово-городнього сезону допоможе їй наступного року. «Документування процесу вирощування різних овочів від насіння до збирання врожаю дійсно допоможе мені в майбутньому, — каже Хлоя. — Я можу побачити, як мають виглядати рослини на кожному етапі». «Цей 100-денний проєкт став для мене дивовижним досвідом, — додає вона. — Я люблю свій сад і садівництво, але цей проєкт став для мене справжнім викликом». Наявність фізичного щоденника, який можна переглядати й гортати, а не просто зберігати зображення в телефоні, також має велике емоційне значення, особливо після завершення такої масштабної справи.

Рука тримає фотографію тюльпанів, що цвітуть, над щоденником садівника. На столі поруч із щоденником лежить пачка на 100 аркушів фотопаперу Canon ZINK розміром 2 x 3 дюйми.

«Мені сподобалося документувати розвиток моїх весняних цибулин у міру того, як вони зацвітали, — розповідає Хлоя. — Було цікаво — і дуже пізнавально — спостерігати за тим, як змінюється мій сад протягом 100 днів».

Який проєкт ви б задокументували за 100 днів або у 100 фотографіях? Що б ви не обрали, ви можете наклеїти відбитки на стіну, зробити власну фотогірлянду або додати до спеціального альбому. Кишеньковий принтер Canon Zoemini 2 завдяки своєму розміру може завжди бути у вас під рукою, щоб ви могли робити миттєві знімки, для друку яких знадобиться лише пачка паперу ZINK.

Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  Canon Zoemini 2

  Миттєво друкуйте зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою кишенькового акумуляторного принтера Zoemini 2.
 • Принтер кишенькового розміру для миттєвого друку

  Canon Zoemini S2

  Виведіть свої селфі на новий рівень із кишеньковою камерою миттєвого друку, що обладнана дзеркальцем, кільцевим спалахом, дистанційним спуском і має режим інтерактивного перегляду.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті