ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Друк важливих моменти життя за допомогою Canon Zoemini S2

Від поодиноких подорожей до перших виставок — ми поговорили з групою молодих людей про події, що були для них дуже важливими, і про те, як вони поділилися цими спогадами за допомогою камери миттєвого друку Canon Zoemini S2.
У витягнутих руках — кілька фотокамер Canon Zoemini S2, одна з яких друкує зображення; інша людина також тримає чорно-білий відбиток.

У кожної людини є особливий момент у житті, яким вона пишається, або досвід, що перетворив її на те, ким вона є. Чи то завершення навчання, перша відпустка з друзями або гарна оцінка на іспиті — ви маєте зафіксувати ці досягнення й поділитися ними.

Значення цього важливого життєвого моменту може бути очевидним не відразу, тому варто зберегти якомога більше спогадів — як великих, так і малих, щоб ними можна було швидко поділитися з друзями чи родиною або прикрасити свою кімнату чи речі як радісне нагадування про добрі часи.

Компанія Canon запропонувала групі студентів зберегти у вигляді відбитків важливі моменти свого життя. Дізнайтеся, що то були за доленосні події та як наші герої відсвяткували їх за допомогою камери миттєвого друку Canon Zoemini S2.

Знайомство з групою

Четверо молодих людей позують для групового селфі в парку перед камерою миттєвого друку Canon.

Наша група зафіксувала на фото момент своєї першої зустрічі. Камера миттєвого друку Canon Zoemini S2 має кільцеве підсвічування і дзеркало, що робить її ідеальним пристроєм для групових селфі, які можна відразу ж роздрукувати та показати іншим. Компактність камери також дозволяє легко брати її із собою на прогулянку.

Canon Zoemini S2, смартфон і добірка відбитків лежать на дерев’яній поверхні. Видно руку, що працює із сенсорним екраном смартфона.

Canon Zoemini S2 можна використовувати як миттєву фотокамеру та принтер, тому ви можете друкувати наявні зображення зі своєї фотогалереї через програму Canon Mini Print.

Наша група складалася із чотирьох студентів, що навчаються в Кардіффському університеті в Уельсі: магістрантів Ашвіна Тівани (Ashvin Tiwana), Меган Ген (Megan Gaen) і Шубхангі Дуа (Shubhangi Dua), а також студентки першого курсу музичного факультету Іві Інглс (Evie Ingles). Разом вони надрукували й показали нам найцікавіші моменти свого життя.

Група використовувала Canon Zoemini S2, інтелектуальний мініфотопринтер «2-в-1», який ідеально підходить для збереження дорогоцінних спогадів. Час друку становить близько 50 секунд, що дозволяє майже миттєво оживити фото, а програма Canon Mini Print допоможе вам перетворити знімки на мініатюрні витвори мистецтва, які приємно демонструвати.

Ашвін Тівана (Ashvin Tiwana)

Людина за допомогою програми Canon Mini Print на смартфоні перетворює свої фотографії на круглі відбитки-наліпки. Стіл на задньому плані вкритий відбитками з Canon Zoemini S2.

«Мені дуже сподобалося друкувати свої знімки на Canon Zoemini S2, — каже студент магістратури Ашвін Тівана. — Корисною функцією також є можливість додавати текст у програмі Canon Mini Print, оскільки це дозволяє пригадати, де саме ви були під час подорожей. Текст завжди буде на знімку як нагадування».

Чоловік посміхається в камеру, тримаючи перед собою невеликий відбиток фотографії з відпустки.

Зсувний перемикач на верхній панелі Canon Zoemini S2 дозволяє перемикатися між режимами, зокрема пейзажем без спалаху, портретом з автоматичним спалахом і селфі з кільцевої підсвічуванням.

Ашвін вибрав для демонстрації свою подорож В’єтнамом. Він любить подорожувати один і побував у різних країнах, вивчаючи різні культури. Його першою самостійною поїздкою була подорож до Франції, і з тих пір він об’їздив Камбоджу, В’єтнам та Ірландію.

«З 19 років мені щастить подорожувати по всьому світу, — говорить він. — Найкраще в одиночних подорожах — це те, що вам не потрібно слідувати за чужим розкладом, тому ви можете досліджувати й пробувати щось нове, виходячи з власних уподобань».

Фотографія, яку він вибрав для друку, була зроблена під час його поїздки до В’єтнаму в 2020 році, коли він був на човновій екскурсії затокою Ха-Лонг.

«Мені дуже сподобалася вся моя в’єтнамська подорож, тому що під час цієї поїздки я зустрів дуже хорошого друга, і ми й досі близько спілкуємося, — розповідає він. — Це укріпило мене в моїй любові до подорожей поодинці, адже ти зустрічаєш чудових людей і можеш установити особливий зв’язок не лише з місцями, які вперше бачиш, але і з людьми, з якими ти їх досліджуєш».

Руки прикріпляють круглі наліпки на задню панель смартфона.

«Чудово, що в програмі Canon Mini Print можна додавати рамки, фільтри й стікери», — каже Ашвін.

Щоб продемонструвати один зі своїх улюблених спогадів, Ашвін вирішив надрукувати фото на круглих наліпках Canon ZINK 1,3 дюйма та наклеїти цей відбиток разом з іншими знімками зі своїх пригод на задню панель телефону, де він бачитиме їх кожного дня як нагадування про ті подорожі. Камера миттєвого друку Canon Zoemini S2 і наліпки достатньо компактні й легкі для того, щоб брати їх із собою в подорожі для миттєвої друку дорогоцінних моментів.

Іві Інглс (Evie Ingles)

У білої кахельної стіни стоїть чорний футляр для банджо, на який людина наклеює круглі наліпки Canon.

«Я подумала, що Canon Zoemini S2 — неймовірно цікаво, — каже студентка музичного факультету Іві Інглс. — Вона маленька й компактна, тому дуже портативна. Можна знімати на неї фото або друкувати зі свого смартфона — це так легко».

Жінка дивиться просто в камеру, тримаючи перед обличчям маленький відбиток самої себе на сцені.

Для Іві виступ на сцені став не лише чудовим концертом, але і значущою подією. «Це була одна з найвеселіших речей у моєму житті й велика віха як у моїх виступах, так і з точки зору моєї впевненості в собі», — каже вона.

Іві вибрала на роль важливого моменту свій перший у житті виступ на естраді й хотіла зберегти спогади про нього, наклеївши відбиток з камери Canon Zoemini S2 на чохол для банджо, щоб носити його із собою на майбутні концерти.

«Це був, напевно, наймасштабніший виступ з усіх, що були в мене досі, — пояснює вона. — Я була з поп-колективом Кардіффського університету, і то була для мене значна подія, тому що я співала на великій сцені перед великою аудиторією».

Крім співу, Іві грає на саксофоні, кларнеті, флейті, банджо й фортепіано. У виготовленні відбитку на чохол для банджо Іві став у нагоді клейкий папір для друку Canon Zoemini S2. Вона також надрукувала кілька фото на круглих наліпках Canon ZINK 1,3 дюйма, щоб додатково прикрасити той футляр.

«Я люблю прикріпляти на чохол для банджо наклейки різних груп, тому також наклеїла туди свій відбиток з Canon Zoemini S2, — розповідає вона. — Коли я виступатиму, у мене буде приємне нагадування про ту важливу подію».

Іві також сподобалася програма Canon Mini Print, і вона додала до свого зображення рамку. «Це було дуже просто, — ділиться вона враженнями. — Я легко підключила Canon Zoemini S2 через Bluetooth і додала на знімок чудову рамку в такій самій кольоровій гамі, що зробило його ще краще».

Меган Ген (Megan Gaen)

Пара рук тримає Canon Zoemini S2 і смартфон із програмою Canon Mini Print, на екрані якого відображається випускна фотографія.

Студентка магістратури Меган Ген із задоволенням поекспериментувала з функціями програми Canon Mini Print. Через цю програму можна налаштовувати автоспуск і дистанційний спуск, переглядати знімки в режимі реального часу, додавати неймовірну персоналізацію та робити колажі.

Жінка прикріплює маленьку чорно-білу фотографію до гірлянди вогників, на якої вже висять інші фотографії.

Меган виявила, що Canon Zoemini S2 дуже проста у використанні. Вона причепила відбиток до гірлянди з вогниками у своїй університетській спальні.

Меган вибрала «домашній» випускний свого університету на роль визначного моменту. Як і в багатьох інших студентів, чиє навчання постраждало від пандемії Covid-19, випускний Меган з Університету Саутгемптона був скасований.

«Мій зоряний час настав у 2021 році, коли я закінчила бакалаврат із німецької та іспанської мов, — розповідає вона. — Нам вдалося взяти сукні напрокат, тому я влаштувала невеличкий випускний вдома з батьками. У нас вийшло кілька хороших фотографій, і для мене це було дійсно важливо, тому що хотілося відсвяткувати чотири роки важкої роботи».

Меган не лише повісила відбиток в своїй університетській спальні, але й планує додати копію на стіну з фотографіями в кімнаті вдома. «Там у мене чорно-біла тема, тому я за допомогою програми Canon Mini Print додала монохромний фільтр. Це було дуже зручно, адже мені не знадобилося нічого редагувати на комп’ютері», — пояснює вона.

Меган скористалася для друку зображенням із фотогалереї на своєму смартфоні, але на задній панелі Canon Zoemini S2 є кнопка фільтрів, яка дозволяє перемкнутися з яскравих кольорів у чорно-білий режим. Також можна підключитися до Facebook, Instagram і Google Фото через програму й друкувати зображення звідти.

«Я подумала, що додати кілька маленьких стікерів, фільтрів і рамок — чудова ідея, яка дозволяє персоналізувати фото до свого смаку, — говорить вона. — Усе було легко й швидко, і мені не довелося турбуватися про те, що висохне чорнило».

Шубхангі Дуа (Shubhangi Dua)

Молода жінка сидить у плетеному кріслі та з гордістю тримає картину. На її колінах і поряд з нею лежать ще дві барвисті роботи.

Студентка магістратури Шубхангі Дуа скористалася камерою Canon Zoemini S2 для друку кількох фотографій зі своєю дебютною художньої виставки. «Раніше я ніколи не розглядала мистецтво як професію, але завдяки виставці я тепер відчуваю, що можу назвати себе художником», — говорить вона.

Шубхангі — молода художниця, і, природно, її творче захоплення повинно було відобразитися в найважливішому життєвому моменті. Нещодавно вона реалізувала свою дитячу мрію — провела свою першу художню виставку на фестивалі мистецтв Fringe у Баті в Англії.

«Я вибрала на роль свого важливого моменту цю картину (див. вище), тому що це твір із моєї першої виставки, — говорить вона. — Коли я побачила свою роботу на стіні серед творів багатьох інших талановитих митців, я відчула досягнення і визнання за ті великі зусилля, яких доклала. Крім того, це для мене важливий момент, тому що багато років я думала, що недостатньо талановита, щоб бути художником, і я була рада помилитися».

Canon Zoemini S2 лежить переднім боком на барвистих зображеннях поряд із маленьким стікером, що додається в щоденник.

Шубхангі друкує для свого щоденника важливий життєвий момент. Час заряджання Canon Zoemini S2 становить близько 120 хвилин, і ви можете друкувати навіть під час зарядки.

Жінка в сірому пальто посміхається в камеру, а рука тримає перед нею невеликий відбиток картини.

Кнопка рамки додає на відбиток рамку білого або довільного кольору.

Шубхангі також надрукувала дві картини з виставки, що були для неї дуже особистими. «Ці дві картини мають дивитися одна на одну, — пояснює вона. — На великий — моя мама, а на маленькій — я, коли була молодшою».

Програма Canon Mini Print містить безліч різних стікерів — від квітів до тварин. За її допомогою Шубхангі додала на відбитки своїх картин кілька квіткових стікерів, щоб продемонструвати природну тему. «Я вставила відбитки у свій щоденник, а також збираюся зробити копії та повісити їх у себе в кімнаті, щоб нагадувати собі про це досягнення», — каже вона.


Отже, якщо ви хочете розповісти про свій зоряний момент і показати його всьому світу або зберегти спогади в особистому щоденнику, Canon Zoemini S2 та інші моделі серії Canon Zoemini ідеально підходять для створення відбитків, які можна виставляти вдома, прикрашати ними пристрої та ділитися з друзями й родиною. На що ж ви чекаєте? Не забудьте поділитися своїми результатами з хештегом #FreeYourStory, додавши тег @canonemea.Автор Темзін Уілкс (Tamzin Wilks)

Пов’язана продукція

 • Принтер кишенькового розміру для миттєвого друку

  Canon Zoemini S2

  Виведіть свої селфі на новий рівень із кишеньковою камерою миттєвого друку, що обладнана дзеркальцем, кільцевим спалахом, дистанційним спуском і має режим інтерактивного перегляду.
 • Домашні принтери

  Canon Zoemini 2

  Миттєво друкуйте зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою кишенькового акумуляторного принтера Zoemini 2.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті