ТВОРЧИЙ ДРУК

Друкуйте знімки зі спогадами відразу, як створюєте їх: оберіть найкращий портативний фотопринтер

Canon пропонує цілу низку компактних фотопринтерів, які стануть в нагоді як вдома, так і в дорозі. Дізнайтеся, який із них найкраще відповідає вашим потребам.
Чорний Canon SELPHY CP1500, зелений Canon SELPHY Square QX10, бірюзовий Canon Zoemini S2 та рожево-золотистий Canon Zoemini 2 розставлено на сірому фоні в оточенні відбитків, наклейок та аксесуарів.

Портативні принтери — чудовий спосіб зберігати спогади й ділитися ними, а також робити багато іншого. Від друку наклейок для персоналізації своєї техніки до скрапбукінгу, ведення фотощоденників або створення листівок, які можна надіслати в інший куточок світу — портативні фотопринтери Canon підходять для будь-яких творчих завдань.

Вони підтримують багато різних розмірів, форматів паперу, функцій і технологій, які відповідають вашим потребам залежно від того, що саме ви хочете надрукувати й що робитимете з відбитками.

Тож порівняймо моделі й подивімося, що кожна з них може запропонувати з точки зору портативності, типів і розмірів паперу тощо, щоб вам було простіше знайти ідеальне рішення для друку.

Лінійка Canon Zoemini

Canon Zoemini 2 рожево-золотистого кольору на яскраво-синьому фоні поруч із білим і бірюзовим Canon Zoemini S2.

Камери й принтери Canon Zoemini дуже компактні, що робить їх ідеальним рішенням для друку знімків із дорогоцінними спогадами, якими відразу можна поділитися.

Моделі Canon Zoemini другого покоління, які є достатньо малими для того, щоб поміститися в кишені, і важать менше, ніж деякі смартфони, ідеально підходять для миттєвого друку. На зустрічі з друзями ви можете за лічені секунди перетворити цифрові фото на фізичні відбитки й подарувати їх на згадку про пам’ятну подію. Вони також ідеально підходять для фестивалів, вечірок тощо — будь-якого заходу, де можна зробити знімок і одразу ж надрукувати його.

Де б ви не були, вам стануть в нагоді аркуші паперу на липкій основі, які є чудовим варіантом для наклеювання улюблених знімків на будь-які предмети — від холодильника до пляшки з напоєм. Технологія друку ZINK™ (Zero Ink) від Canon робить процес значно простіше, а пакування є мінімальним, тоді як програма Canon Mini Print дає вам повний творчий контроль і дозволяє отримати бажаний вигляд.

Canon Zoemini S2

Рука тримає білий Canon Zoemini S2, інша рука знімає з нього відбиток. На задньому плані — пачки паперу для принтера й блокнот, на якому лежить аркуш із двома надрукованими наклейками.

За допомогою програми Canon Mini Print ви можете додавати на зображення рамки, фільтри й малюнки перед друком. Також можна керувати камерою Canon Zoemini S2 просто з телефона з можливістю перегляду в реальному часі та автоспуском на випадок, якщо ви захочете побачити себе в кадрі.

Незважаючи на свою компактну конструкцію, пристрій Canon Zoemini S2 є повністю автономним. Він живиться від власного вбудованого акумулятора, заряду якого вистачає для створення до 25 фотовідбитків, і не потребує ані картриджів, ані фарбувальної стрічки. Завдяки технології ZINK усі хімічні речовини для проявлення фотографій містяться в папері розміром 50 × 76 мм, який вставляється в принтер пакетами по 10 штук.

Принтер Canon Zoemini S2, зроблений за принципом «два в одному», також має вбудовану цифрову камеру з роздільною здатністю 8 мегапікселів і йде в комплекті із дзеркалом для створення селфі, а також кільцевим спалахом для додаткового освітлення. Окрім вбудованої пам’яті, є також слот для карток пам’яті microSD, що дозволяє зберігати фотографії, а також друкувати їх.

З’єднання Bluetooth дає змогу під’єднати принтер до смартфону й скористатися функцією перегляду в реальному часі в програмі Canon Mini Print для точнішого вибору кадру та персоналізації зображень за допомогою творчих фільтрів та ефектів.

Canon Zoemini 2

Рука тримає рожево-золотистий Canon Zoemini 2, інша рука знімає з нього аркуш паперу з двома круглими наклейками, на яких надруковані фотографії.

Як модель Canon Zoemini 2, так і модель Canon Zoemini S2 дозволяють друкувати круглі наклейки на фотопапері Canon ZINK™ ZP-Circle.

Ще легша за Canon Zoemini S2, модель Canon Zoemini 2 має мінімальну вагу завдяки відсутності вбудованої камери. Вона також потребує менше часу для заряджання, а завдяки програмі Canon Mini Print можна повною мірою користуватися знімками, зробленими на смартфон або планшет, а також фото з облікових записів Facebook, Instagram, Google Фото, Dropbox та iCloud.

Програма Canon Mini Print допомагає робити знімки цікавішими за допомогою малюнків і підписів, а також колажів із кількох відбитків. І в цьому випадку технологія ZINK забезпечує високу якість фотографій на папері розміром 50 × 76 мм з зворотньою поверхнею, що відклеюється (та є придатною для вторинної переробки), а відбитки є стійкими до забруднень, пошкоджень і води.

Іншою зручною функцією обох принтерів Canon Zoemini є можливість створення круглих наклейок, а також звичайних прямокутних відбитків, які ідеально підходять для наклеювання на домашні речі та для використання в дитячих шкільних проектах.

Технічні характеристики Canon Zoemini

Розмір принтера

121 × 80,3 × 22,4 мм
120 x 84 x 21,5 мм

Вага

188 г
177 г

Доступні кольори

Синьо-зелений, білий та рожево-золотистий
Темно-синій, перлинно-білий, рожево-золотистий

Час друку

Прибл. 50 с
Прибл. 50 с

Тип друку

ZINK
ZINK

Роздільна здатність друку

314 x 600 точок на дюйм
313 x 500 точок на дюйм

Камера

8 МП

Час заряджання

До 120 хв
До 50 хв

Ємність на заряд

25 відбитків
20 відбитків

Внутрішня пам’ять

512 МБ

Додаткове сховище

microSD, до 256 ГБ

Програма

Програма Canon Mini Print
Програма Canon Mini Print

Формат паперу

50 × 76 мм
Попередньо вирізані круглі наклейки розміром 33 мм
50 × 76 мм
Попередньо вирізані круглі наклейки розміром 33 мм

Лінійка Canon SELPHY

Два принтери Canon SELPHY CP1500 стоять поруч із двома принтерами Canon SELPHY Square QX10 на яскраво-рожевому фоні.

Лінійка компактних принтерів Canon SELPHY бездоганно працює з інтелектуальними пристроями та відкриває світ творчих можливостей.

Для підвищення якості фотодруку й тривалості зберігання (близько 100 років) принтери Canon SELPHY замість технології ZINK використовують принцип сублімації барвника. Таким чином, вони працюють з іншим типом спеціального фотопаперу і замість рідкого чорнила використовують стрічку на касетній основі. Принтери Canon SELPHY також підтримують функцію автоматичної оптимізації фотознімків, яка виявляє та виправляє недоліки зображення, регулюючи яскравість і колір обличчя та зменшуючи шуми.

Для створення кожного відбитка папір проходить через принтер чотири рази, і на нього послідовно наносяться шари блакитного, пурпурового й жовтого барвників, а потім — захисне глянцеве покриття. На відміну від струменевих принтерів, де краплі чорнил розташовуються одна біля однієї, барвники різних кольорів можна наносити один на інший, що дозволяє зберігати дуже дрібні деталі.

Canon SELPHY Square QX10

Принтер Canon SELPHY Square QX10 стоїть на рожевому фоні в оточенні відбитків, альбому та аксесуарів. Рука виймає відбиток із принтера.

Повністю портативний Canon SELPHY Square QX10 ідеально підходить для мобільного друку на весіллях, вечірках та інших заходах.

Пара рук вставляє чорнильні картриджі у принтер Canon SELPHY Square QX10 збоку.

У принтері Canon SELPHY Square QX10 використовуються вставні картриджі із чорнилом і папером, тому він не має жодних частин, що виступають. Ця модель робить до 20 відбитків від повністю зарядженого акумулятора.

Повністю портативна модель Canon SELPHY Square QX10 має внутрішній акумулятор, а також картриджі для паперу й сублімаційної стрічки. Тому вона є ідеальною для друку звідки завгодно й створення високоякісних квадратних фотовідбитків розміром 68 мм, де б ви не були. І хоча самі зображення квадратні, фотопапір має дещо більші розміри — 72 × 85 мм, що дає змогу додати під зображення підпис.

Як і у випадку з фотопапером ZINK від Canon, аркуші для SELPHY QX10 мають основу, що відокремлюється та відкриває самоклейку поверхню, завдяки чому відбитки можна наклеювати практично куди завгодно — ідеальний варіант для альбомів. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi ви можете швидко й легко друкувати знімки з інтелектуального пристрою в бездротовий спосіб в будь-якому місці навіть без точки доступу Wi-Fi. Програма Canon SELPHY Photo Layout забезпечує таку ж саму швидкість і легкість творчості, дозволяючи застосовувати різні варіанти макетів, штампів і рамок.

Canon SELPHY CP1500

Принтер Canon SELPHY CP1500 із сімейною фотографією в лотку для друку. Поруч — добірка фотовідбитків, пачка паперу для принтера й рука зі смартфоном, на якому відкрито програму SELPHY Photo Layout.

Canon SELPHY CP1500 дозволяє надзвичайно просто під’єднувати інтелектуальні пристрої та сумісні камери в режимі Wi-Fi Direct, а також відображати на вбудованому кольоровому РК-екрані QR-коди, які можна відсканувати на пристрій для швидкого з’єднання.

Принтер Canon SELPHY CP1500 із розміром друку до 100 × 148 мм також є компактним і портативним. Він швидко й без проблем створює відбитки розміром із поштову листівку, на яку можна додати текст зі зворотного боку, зокрема в полі адреси, і вдвічі швидше друкує відбитки розміром з кредитну картку.

Як і SELPHY Square QX10, він має функцію Wi-Fi Direct для бездротового друку з інтелектуальними пристроїв, але також обладнаний портом USB-C для легкого підключення комп’ютерів, камер і флеш-накопичувачів USB і слотом SD/SDHC/SDXC для друку безпосередньо з карток пам’яті. Він також має 8,9-сантиметровий кольоровий РК-екран для зручнішого використання. І в цьому випадку сублімаційний друк забезпечує лабораторну якість відбитків, які можна зберігати до 100 років1.

Однак на відміну від моделі SELPHY Square QX10 принтер SELPHY CP1500 може друкувати матеріали різних розмірів включно з листівками, кредитними картками та аркушами мінінаклейок завдяки різним картриджам із папером. Наприклад, для друку фотографій та етикеток розміром із кредитну картку (54 × 86 мм) вам знадобиться картридж із папером PCC-CP400.

Програма SELPHY Photo Layout дозволяє швидко створювати персоналізовані фотографії, листівки, мінінаклейки й закладки просто з мобільного телефона або планшета завдяки широкому вибору варіантів паперу й картриджів для сублімаційного друку для принтера SELPHY CP1500. Ця модель також дозволяє додавати до відбитків QR-коди, які одержувачі можуть сканувати зі своїх інтелектуальних пристроїв для миттєвого переходу до онлайн-альбомів, відео або вебсторінок.

Технічні характеристики Canon SELPHY

Розмір принтера

102 x 143 x 31 мм
182 x 58 x 133 мм

Вага

445 г
850 г

Доступні кольори

Чорний, білий, рожевий, зелений
Чорний, білий, рожевий

Час друку

43 c
23 с (54 × 85 мм)
41 с (100 × 148 мм)

Тип друку

Система друку із сублімацією чорнил
Система друку із сублімацією чорнил

Роздільна здатність друку

287 x 287 точок на дюйм
300 x 300 точок/дюйм

Акумулятор

Внутрішній акумулятор
Додатково за бажанням

Можливості підключення

Підтримка
Wi-Fi, NFC, SD/SDHC-картка

РК-екран

8,9 см

Програма

Компонування фотографій SELPHY
Компонування фотографій SELPHY

Формат паперу

Область, придатна для друку: 72 × 85 мм або 68 × 68 мм
100 x 148 мм
54 x 86 мм
54 x 54 мм
22 x 17,3 мм

Canon SELPHY CP1500, SELPHY Square QX10 та Canon Zoemini 2 стоять на сірій поверхні, під кожним принтером — роздрукований на ньому відбиток.

Різні моделі компактних принтерів Canon дозволять вам похвалитися своїми знімками в будь-який спосіб.

Асортимент паперу для принтерів Canon SELPHY та Canon Zoemini, під якими лежать роздруківки на кожному виді паперу.

Принтер Canon SELPHY CP1500 підтримує чотири розміри паперу, зокрема для відбитків розміром із листівку та кредитну картку, наклейок розміром із кредитну картку, квадратних наклейок та мінінаклейок, тоді як принтер SELPHY Square QX10 підтримує розмір паперу 72 × 85 мм із площею друку 68 × 68 мм. Принтери Canon Zoemini S2 і Canon Zoemini 2 друкують наклейки розміром 50 × 76 мм, а також попередньо вирізані круглі наклейки розміром 33 мм.

Улюблені фотографії дуже легко загубити у величезних колекціях цифрових знімків на телефонах та інших інтелектуальними пристроях — і більше ніколи їх не побачити. Лінійка портативних принтерів Canon дозволяє швидко, легко, ефективно та весело створювати фізичні фотовідбитки, наклейки, листівки й багато іншого, тож ви зможете бути впевнені, що вони ніколи не загубляться.

Matthew Richards
 1. За умови зберігання в альбомі. На основі результатів прискореного тестування за температури 23°C (73,4°F) і вологості 50%.

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  Canon Zoemini 2

  Миттєво друкуйте зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою кишенькового акумуляторного принтера Zoemini 2.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.

Схожі статті

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Роздруковані знімки мого першого року життя

  Портретний фотограф Джемелла Біннс ділиться найкращими порадами, які допоможуть закарбувати та зберегти моменти першого року життя малюка.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Зробіть коробку-сюрприз

  Ліні Трін розповідає про свою коробку-сюрприз, виготовлену за допомогою принтера Canon SELPHY CP1500.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Фотобудка своїми руками з Canon Zoemini

  Використовуючи лише камеру Canon Zoemini S2 та програму Mini Print, ви можете зробити наступну вечірку цікавішою за допомогою знімків у стилі фотобудки.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Ідеї для творчості з лінійкою Canon Zoemini

  Розкрийте творчий потенціал зйомки на ходу з камерою миттєвої зйомки та портативному принтеру.