ТВОРЧИЙ ДРУК

Оживіть історію своєї сім’ї за допомогою друку

Друк знімків цінних сімейних спогадів допоможе вам краще їх запам’ятати — але навіщо зупинятися на цьому? Відкрийте нові можливості з нашими п’ятьма творчими порадами!
Троє маленьких дітей сидять на ліжку й розглядають надруковані сімейні фотографії.

У наші дні робити сімейні фотографії стало занадто просто. Смартфони та інші гаджети є нашими постійними супутниками, які фіксують кожну мить повсякденного життя наших дітей. Однак незабаром ці знімки виявляються похованими в глибинах цифрової пам’яті телефону, і їх рідко можна побачити знову. Але все ж існують способи зберегти цінні спогади під рукою.

Леті — зайнята мама чотирьох дітей віком від року до восьми. Незважаючи на те, що вона захоплюється веденням блогу в Instagram, вона завжди була великою прихильницею друкованих фотографій. «Раніше ми відносили рулони плівки на центральну вулицю та з нетерпінням чекали повернення роздрукованих фотографій. Ми втратили цю можливість, оскільки все зберігається в хмарі або на телефоні — фотографії є, але ми їх ніколи не бачимо».

З принтерами Canon SELPHY Square QX10 і Canon SELPHY CP1300 та камерою Canon EOS 250D Леті, її чоловік Зак та їхні діти відкрили для себе нескінченну кількість способів розповісти свої історії і повернути радість друку, і тут вони діляться своїми творіннями.

1. Підтримуйте зв’язок, створюючи персоналізовані листівки

Жінка за столом наклеює сімейну фотографію на картку.

Леті роздруковує сімейні фотографії на принтері Canon SELPHY CP1300 і використовує їх для створення вітальних листівок, які можна надсилати рідним та друзям. Це надає їм індивідуальності.

Жінка з маленькою дочкою, що сидить у неї на колінах, допомагає їй вкласти листівку в конверт.

Створення листівок із самоклейкими відбитками, роздрукованих на принтері Canon SELPHY Square QX10 — дуже просте заняття для всієї сім’ї.

Саморобні листівки — чудовий спосіб підтримувати зв’язок із родиною та друзями, і Леті вважає, що фотографії надають листівкам індивідуальності, це немов «відчути себе поруч», навіть якщо вони знаходяться далеко один від одного. «Я купую звичайні вітальні листівки, а діти можуть за допомогою принтера SELPHY CP1300 друкувати до них власні фотографії, — говорить вона. — Таким чином вони можуть створити щось особливе й незвичайне, що дійсно розповість їхню історію певній людині, чи то бабусі й дідусю, тітці й дядькові, друзям — кому завгодно».

Леті планує за допомогою принтера роздрукувати запрошення на дні народження своїх дітей, а також у неї є ідея створення подячних листівок. «Ми можемо зробити фотографії дітей, що грають із подарунками, які їм подарували, щоб зробити з них персоналізовані подячні листівки», — говорить вона. У Леті багато родичів, які живуть далеко, тому регулярна розсилка фотолистівок дійсно допомагає підтримувати зв’язок з усією сім’єю».

2. Вимірюйте зріст маленьких членів сім’ї

Чоловік допомагає доньці наклеїти фотографію на ростомір у формі витягнутої жаби.

Самоклейкі фотовідбитки, що роздруковані на принтері SELPHY Square QX10, ідеально підходять для наклеювання на ростомір. Це цікавий спосіб для молодших членів сім’ї відстежувати зріст.

Двоє маленьких дітей сидять на ліжку з принтером Canon SELPHY Square QX10 і камерою Canon EOS 250D, поруч сидить їхня мати, яка тримає в руках телефон із відкритою програмою компонування фотографій SELPHY.

Можна легко повернутися в минуле та вибрати знімки за попередні роки, а потім роздрукувати фотографії за допомогою принтера SELPHY Square QX10 через програму компонування фотографій SELPHY.

Діти Леті люблять спостерігати за тим, як вони ростуть, і їм завжди подобалося, що їхній зріст відображений на стіні. Леті перейшла на новий рівень цієї розваги за допомогою фотографії. «Я купила новий ростомір і повісила його на стіну. Коли їм захочеться, діти можуть сфотографувати один одного й роздрукувати ці фото на принтері SELPHY Square QX10. Ми також можемо повернутися в минуле за допомогою функції спогадів на моєму мобільному телефоні, а програма компонування фотографій SELPHY дозволяє дітям легко вибирати зображення і друкувати їх.

Ви можете роздрукувати й зробити свій власний ростомір із різними дизайнами в програмі Creative Park від Canon.

«Їм подобається принтер QX10, тому що він дуже простий у використанні. Він досить малий, щоб вони могли тримати його в руках, і легко підключається до телефонів та інших пристроїв через Wi-Fi. Чудово, що він також працює від власного акумулятора, тому вони можуть використовувати його де завгодно, не підключаючи до розетки».

Принтер друкує квадратні фотографії, залишаючи досить місця, щоб підписати їх по краях. Це ідеально підходить для написання дати, коли було зроблено знімок, а також замірів зросту. Ви також можете відклеїти підкладку, залишивши самоклейку поверхню, щоб фотографії можна було наклеїти на ростомір.

3. Використовуйте друковані фотографії, щоб прикрасити оселю

Дві портретні фотографії в рамці на низькій полиці поруч із зображенням полуниці, іграшкою кольору веселки та принтером Canon SELPHY CP1300.

Принтер SELPHY CP1300 друкує високоякісні фотографії розміром 6 x 4 дюйми. Він також може друкувати шаблони фотострічок із різними варіантами оформлення і навіть різні наклейки. Фоторамки розміром 6 x 4 дюйми легко знайти, тому ви без зусиль зможете створити готові витвори мистецтва, які можна повісити вдома або відправити як подарунок рідним і друзям.

Навколо принтера Canon SELPHY CP1300 блідо-рожевого кольору, що друкує зображення та стоїть на білій дерев’яній поверхні, розміщені сімейні фотографії (деякі в рамці, деякі без), камера Canon EOS 250D і рожеві квіти.

За словами Леті, це не лише веселе сімейне заняття, а й захоплююче знайомство молодших членів сім’ї з процесом друку. «Для дітей це була дійсно велика подія — можливість друкувати власні фотографії».

Леті твердо переконана, що фотографії мають бути на виду, а не похованими на електронному гаджеті. Принтер SELPHY CP1300 друкує стандартні фотографії розміром 6 х 4 дюйми всього за 47 секунд. Він також може друкувати аркуші мінінаклейок різних розмірів, розширюючи ваші творчі можливості. Як і з моделлю SELPHY Square QX10, ви можете друкувати безпосередньо з інтелектуальних пристроїв через Wi-Fi, але модель CP1300 також має гніздо для картки пам’яті й порт PictBridge, що чудово підходить для друку зображень, зроблених на таку камеру, як Canon EOS 250D.

Поворотний кольоровий екран принтера SELPHY CP1300 забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування, а акумулятор для друку без підключення до мережі продається окремо.

«Оскільки принтер друкує стандартні відбитки розміром 6 х 4 дюйми, можна легко підібрати рамку потрібного розміру, а їх тут безліч, — говорить Леті. — Найбільше мені подобається поміщати фотографії в рамки й розставляти їх по дому, тому що знімки будуть на виду. Не потрібно вмикати пристрій і шукати їх, що може тривати досить довго, і на що в дітей не вистачає терпіння».

«Старшим дітям подобаються власні друковані фотографії в дитячому віці. Фотографія особливих моментів у рамці також буде чудовим подарунком для сім’ї і друзів. Зрештою, я відчуваю, що фотографія в рамці — це фізична річ, яка є унікальною, а не просто ще одне цифрове зображення, яке загубилося десь у хмарі».

Ви також можете використовувати фотографії, роздруковані на SELPHY CP1300 та SELPHY Square QX10, щоб прикрасити дитячу кімнату до народження дитини, роздрукувавши фотографії родини, а також знімки УЗД, перш ніж з’явиться перша фотографія дитини.

4. Розкажіть історію за допомогою фотографій

Рука жінки відклеює підкладку від роздрукованого фото, щоб залишити клейку сторону і приклеїти його до обкладинки альбому.

Самоклейка підкладка відбитків, роздрукованих на принтері SELPHY Square QX10 дозволяє легко вклеїти їх в альбом — і ніякого клею, ніякого безладу.

Батько, мати та дитина прикрашають обкладинку альбому сімейними фотографіями.

Дітям сподобалося брати участь у процесі друку. Щоб дізнатися більше цікавих ідей щодо доповнення роздруківок, наприклад додавання підписів, значків та наклейок, перейдіть у програму компонування фотографій SELPHY.

Діти Леті в захваті від скрапбукінгу. Родина планує піти в кілька походів, і всі члени родини люблять робити знімки своїх пригод. «У камері, яку ми використовували для миттєвого друку фотографій, завжди закінчувався папір. За допомогою телефону або камери, наприклад Canon EOS 250D, ми можемо знімати стільки, скільки захочемо, одразу роблячи знімки, а потім просто вибираємо, які саме зображення надрукувати пізніше».

«Принтер SELPHY Square QX10 ідеально підходить для скрапбукінгу, — додає Леті. — Він друкує квадратні відбитки розміром 68 x 68 мм на великих аркушах паперу розміром 72 x 85 мм. При цьому залишається місце, де можна щось написати після друку». Дітям дуже подобається додавати значки та милі картинки на фотографії під час створення відбитків. Папір має підкладку, яка відклеюється і залишається самоклейка поверхня. Це чудово, оскільки вони можуть створювати альбоми, просто розміщуючи відбитки там, де їм хочеться, не використовуючи стрічку або клей».

5. Збережіть спогади

Пара посміхається в камеру, сидячи на дитячому ліжку в спальні на мансарді.

Дітям подобається, коли в кімнаті стоять фотографії мами й тата, а камера Canon EOS 250D ідеально підходить для зйомки сімейних портретів, оскільки вона надзвичайно компактна та проста у використанні, але при цьому має вдосконалені технічні характеристики й забезпечує неперевершену якість зображення.

Чоловік допомагає доньці фотографувати інших членів сім’ї за допомогою камери Canon EOS 250D.

Екран камери EOS 250D зі змінним кутом огляду робить процес створення знімків інтуїтивно зрозумілим навіть для маленьких дітей, до того ж він перевертається, через що дуже зручно робити селфі.

Леті вважає, що камера Canon EOS 250D ідеально підходить для сімейного життя. З нею легко можуть впоратися і дорослі, і діти. Крім того, завдяки вбудованим Bluetooth і Wi-Fi вона легко вписується у весь процес творчості — від створення фотографій до їхнього друку. «Дітям дуже подобається знімати себе, робити селфі і знімати на відео те, чим вони займаються. Екран зі змінним кутом огляду чудово підходить для цього, оскільки він повністю повертається, і ви можете робити знімки, перебуваючи перед камерою».

Леті насолоджувалась універсальністю камер і принтерів, які вона використовувала для створення своїх відбитків. «Це дійсно хороші продукти, дуже зручні у використанні, компактні та дуже прості, але їхня якість просто вражає. Відбитки виходять дуже яскравими й зберігаються надовго, а діти можуть займатись різною творчістю. Це дуже вдала покупка й для Зака, і для мене. Я планую створити спеціальний проект для нього на річницю нашого весілля і розповісти про наше спільне життя з тих пір, як ми вперше зустрілися. Обладнання Canon чудово підходить для творчості. Я в захваті!».

Автор: Метью Річардс (Matthew Richards)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 250D

  Найлегша дзеркальна камера в світі з екраном із змінним кутом нахилу1, функціями Canon DIGIC 8, можливістю знімати відео у форматі 4K та додатком Creative Assist.

Схожі статті