A3 Professional Photo Printers

Професійні фотопринтери

Професійні фотопринтери Canon надають вам повний контроль над процесом творчої роботи із зображеннями.

Лінійка професійних фотопринтерів формату A3

Із 8-, 10- або 12-колірною системою подавання чорнил ці принтери формату A3 задовольняють потреби всіх фотографів — від досвідчених аматорів до професіоналів.

PIXMA PRO-200

Принтер PIXMA PRO-200, орієнтований на яскравий кольоровий друк фотографій, універсальність і зручність використання, є ідеальним вибором для ентузіастів фотографування та фотографів-початківців.

Докладніше

PIXMA PRO-200 Lifestyle

imagePROGRAF PRO-300

Професійний настільний принтер imagePROGRAF, що забезпечує впевнений друк у форматі A3+ високої якості та підтримує простий робочий процес.

Докладніше

ImagePROGRAF PRO-300

Вибираємо потрібний фотопринтер

Девід Нотон, дослідник Canon, перевіряє можливості лінійки принтерів Canon PIXMA Professional і пояснює, у чому полягає відмінність між системами пігментних чорнил і чорнил на основі барвників.

Удосконалені програмні рішення

Носії для професійних принтерів Canon

Принтери Canon разом із чорнилами Canon і фотопапером, забезпечують оптимальну ефективність і незрівняну якість друку.

Чорнило Canon для професійних принтерів Canon

Протягом кількох років компанія Canon докладала зусиль для розробки друкуючої головки FINE і вдосконалення чорнил. Сьогодні ви можете насолоджуватися результатами цих зусиль.

Canon Ink for Pro Printers

Підтримка професійних фотопринтерів

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для користувачів професійних фотопринтерів.

ДОКЛАДНІШЕ

Вас також можуть зацікавити…