Студія друку Print Studio Pro

Підмикний модуль Print Studio Pro від Canon — це з’єднувальний місток між створеним вами зображенням і кінцевим результатом друку. Це унікальне програмне забезпечення, розроблене спеціально для професійних принтерів PIXMA, дає змогу легко друкувати фотографії бездоганної якості.

psp-banner

Сумісні принтери:

Встановлення

Під час встановлення програмного забезпечення PIXMA Pro підмикний модуль Print Studio Pro автоматично додається в сумісні програми для фотодруку. Останню версію цього модуля для поточних або попередніх (Pro9000MkII і Pro9500MkII) моделей принтерів PIXMA Pro можна завантажити на сторінках їх підтримки.

  Запуск Print Studio Pro

  Щоб запустити Print Studio Pro, відкрийте в Adobe Photoshop, Photoshop Elements або Lightroom одне або кілька зображень, які потрібно роздрукувати. Під час використання програми Digital Photo Professional від Canon просто виберіть зображення у відповідній папці.

  ps.png

  Adobe Photoshop®

  Меню
  File
  >
  Натисніть Automate >
  Виберіть Canon Print Studio Pro...

  pse.png

  Adobe Photoshop Elements®

  Меню
  File
  >
  Натисніть Automation Tools >
  Виберіть Canon Print Studio Pro...

  lr.png

  Adobe Lightroom®

  Меню
  File
  >
  Натисніть Plug-in Extras >
  Виберіть Canon Print Studio Pro...

  dpp.png

  Canon Digital Photo Professional

  Меню File >
  Натисніть Plug-in printing >
  Виберіть Print with Print Studio Pro

  Компонування головного екрана

  Print Studio Pro об’єднує різні функції друку в одну, полегшуючи керування екраном. Тут можна вибрати тип і формат паперу, налаштувати керування кольором, а також відкоригувати колірні тони зображень перед друком. У попередньому перегляді відображаються вибрані колірні тони та поля, щоб ви бачили, яким буде результат.

  main screen
  PSP logo

  (1) Попередній перегляд вибраного зображення
  (2) Інструменти для обрізування й повертання зображень
  (3) Ескізи відкритих і вибраних зображень
  (4) Область для зберігання та вибору потрібних параметрів
  (5) Область параметрів друку (тип паперу, компонування, керування кольором)
  (6) Кнопка друку з можливістю вибору кількості копій

  Основні параметри друку

  В області параметрів друку Print Studio Pro можна вибрати три основні параметри для фотодруку: тип і формат паперу, розміщення зображення на папері та керування кольором (наприклад, профілі ICC).

  media type

  Параметри паперу

  У розділі «Media Type» (Тип носія) виберіть назву паперу для фотопаперу Canon або тип паперу для інших типів паперу (наприклад, «Other Glossy Paper» (Інший тип глянсового паперу), «Other Fine Art Paper» (Інший художній фотопапір) чи «Canvas» (Полотно)).

  Виберіть потрібний формат паперу та відповідний лоток (задній або ручного подавання). Глянсовий, лощений і матовий папір потрібно завантажувати в задній лоток автоматичного подавання, а товстий і цупкий папір — у ручний подавач.

  Параметри компонування зображення

  На вибір доступні попередньо встановлені варіанти компонування (наприклад, друк із полями та без, друк 2 або 4 зображень на аркуші паперу). Під час друку з полями можна змінити розмір зображення. Для цього просто потягніть його краї у вікні попереднього перегляду або виберіть точний розмір (у мм) зображення чи полів у меню компонування.

  Ви також можете легко відцентрувати зображення на папері за допомогою меню вирівнювання та навіть додати у список власний макет (натиснувши кнопку плюса) для використання в подальших проектах.

  Layout
  profile 2

  Керування кольором

  Професійні фотопринтери PIXMA дають змогу друкувати фотографії, які виглядають так само, як на моніторі.

  Щоб отримати найкращі результати, установіть для колірного режиму ICC-профіль, для профілю принтера виберіть значення «Auto» (Автоматично) для паперу Canon або виберіть потрібний ICC-профіль для іншого паперу. Для методу керування кольором установіть значення «Perceptual» (Перцепційний).

  Додаткові параметри

  У Print Studio Pro є додаткові функції, за допомогою яких можна втілити всі свої творчі ідеї. До фотографій можна додавати текст, робити їх чорно-білими, зберігати вибрані параметри тощо.

  Чорно-білий друк і покриття прозорим чорнилом

  Виберіть режим чорно-білого фотодруку, щоб перетворити кольорове зображення на чорно-біле або зробити чорно-білу фотографію природнішою.

  Якщо вибрати параметр «Clear coat the entire page» (Покрити всю сторінку прозорим чорнилом), до всього зображення буде застосовано Chroma Optimiser (якщо доступно), що посилить його глянець. За промовчанням прозоре чорнило застосовується лише до областей, покритих кольоровими чорнилами.

  Black & White
  text printing

  Додавання тексту до фотографій

  У параметрах тексту (у розділі компонування) можна додати спеціальний заголовок, колонтитул, номер сторінки, відомості про авторське право або зйомку (якщо доступно в даних зображення).

  Шрифт, розмір і колір тексту можна змінювати. Під час використання більшості текстових параметрів потрібно використовувати компонування з полями.

  Корекція зображення

  Під час друку чорно-білого зображення тон фотографій можна легко зробити теплішим або холоднішим. Для кольорових зображень кожен колір можна налаштувати окремо.

  За допомогою функції друку шаблону на одному аркуші паперу можна надрукувати ескізи відкорегованих фотографій.

  Corrections

  Рекомендовані умови перегляду екрана для узгодження кольорів.

  Параметри екрана
  Колірна температура D50 (5000K)
  Яскравість: 120 кд/м2
  Гама: 2,2

  Розсіяне світло:
  люмінесцентне освітлення для оцінювання кольору D50 (колірна температура: 5000 K, високі властивості відтворення кольорів)
  Яскравість під час перегляду друкованих матеріалів: 500 люкс ± 125 люкс