Студія друку Print Studio Pro

Підмикний модуль Print Studio Pro від Canon — це з’єднувальний місток між створеним вами зображенням і кінцевим результатом друку. Це унікальне програмне забезпечення, розроблене спеціально для професійних принтерів Canon, дає змогу легко друкувати фотографії бездоганної якості.

psp-banner.png

Встановлення

Під час встановлення програмного забезпечення підмикний модуль Print Studio Pro автоматично додається в сумісні програми для фотодруку. Останню версію цього модуля для поточних або попередніх моделей принтерів PIXMA Pro, а також imagePROGRAF PRO.

Завантажити останню версію

Запуск Print Studio Pro

Щоб запустити Print Studio Pro, відкрийте в Adobe Photoshop, Photoshop Elements або Lightroom одне або кілька зображень, які потрібно роздрукувати. Під час використання програми Digital Photo Professional від Canon просто виберіть зображення у відповідній папці.

Компонування головного екрана

Print Studio Pro об’єднує різні функції друку в одну, полегшуючи керування екраном. Тут можна вибрати тип і формат паперу, налаштувати керування кольором, а також відкоригувати колірні тони зображень перед друком. У попередньому перегляді відображаються вибрані колірні тони та поля, щоб ви бачили, яким буде результат.

main screen

psp-logo.png

(1) Попередній перегляд вибраного зображення
(2) Інструменти для обрізування й повертання зображень
(3) Ескізи відкритих і вибраних зображень
(4) Область для зберігання та вибору потрібних параметрів
(5) Область параметрів друку (тип паперу, компонування, керування кольором)
(6) Кнопка друку з можливістю вибору кількості копій

Основні параметри друку

В області параметрів друку Print Studio Pro можна вибрати три основні параметри для фотодруку: тип і формат паперу, розміщення зображення на папері та керування кольором (наприклад, профілі ICC).

media type

Параметри паперу

У розділі «Media Type» (Тип носія) виберіть назву паперу для фотопаперу Canon або тип паперу для інших типів паперу (наприклад, «Other Glossy Paper» (Інший тип глянсового паперу), «Other Fine Art Paper» (Інший художній фотопапір) чи «Canvas» (Полотно)).

Виберіть потрібний формат паперу та відповідний лоток (задній або ручного подавання). Глянсовий, лощений і матовий папір потрібно завантажувати в задній лоток автоматичного подавання, а товстий і цупкий папір — у ручний подавач.

Параметри компонування зображення

На вибір доступні попередньо встановлені варіанти компонування (наприклад, друк із полями та без, друк 2 або 4 зображень на аркуші паперу). Під час друку з полями можна змінити розмір зображення. Для цього просто потягніть його краї у вікні попереднього перегляду або виберіть точний розмір (у мм) зображення чи полів у меню компонування.

Ви також можете легко відцентрувати зображення на папері за допомогою меню вирівнювання та навіть додати у список власний макет (натиснувши кнопку плюса) для використання в подальших проектах.

Layout
profile 2

Керування кольором

Професійні фотопринтери Canon дають змогу друкувати фотографії, які виглядають так само, як на моніторі.

Щоб отримати найкращі результати, установіть для колірного режиму ICC-профіль, для профілю принтера виберіть значення «Auto» (Автоматично) для паперу Canon або виберіть потрібний ICC-профіль для іншого паперу. Для методу керування кольором установіть значення «Perceptual» (Перцепційний).

Додаткові параметри

У Print Studio Pro є додаткові функції, за допомогою яких можна втілити всі свої творчі ідеї. До фотографій можна додавати текст, робити їх чорно-білими, зберігати вибрані параметри тощо.

Black & White

Чорно-білий друк і покриття прозорим чорнилом

Виберіть режим чорно-білого фотодруку, щоб перетворити кольорове зображення на чорно-біле або зробити чорно-білу фотографію природнішою.

Якщо вибрати параметр «Clear coat the entire page» (Покрити всю сторінку прозорим чорнилом), до всього зображення буде застосовано Chroma Optimiser (якщо доступно), що посилить його глянець. За промовчанням прозоре чорнило застосовується лише до областей, покритих кольоровими чорнилами.

Додавання тексту до фотографій

У параметрах тексту (у розділі компонування) можна додати спеціальний заголовок, колонтитул, номер сторінки, відомості про авторське право або зйомку (якщо доступно в даних зображення).

Шрифт, розмір і колір тексту можна змінювати. Під час використання більшості текстових параметрів потрібно використовувати компонування з полями.

text printing
Corrections

Корекція зображення

Під час друку чорно-білого зображення тон фотографій можна легко зробити теплішим або холоднішим. Для кольорових зображень кожен колір можна налаштувати окремо.

За допомогою функції друку шаблону на одному аркуші паперу можна надрукувати ескізи відкорегованих фотографій.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ТОЧНІСТЬ ВІДТВОРЕННЯ

 

Оригінальна технологія покращення контрасності Canon

Хоча ваша камера та принтер оснащено передовими технологіями, дуже важко забезпечити повну передачу кольору та контрастності зображень. Основною відмінністю від ідеального зображення є низький рівень контрастності деталізованих елементів, якщо цього позбутись, то зображення матимуть більш природній вигляд. Тепер це стало можливим завдяки контролю вхідного та вихідного зображень за допомогою рішень від Canon. Тепер, відновити посереднє зображення до рівня ідеального — це реальність.

Цифровий оптимізатор об’єктива

Цифровий оптимізатор об’єктива це функція, яка була представлена у Digital Photo Professional, оригінальному програмному забезпеченні EOS, розробленому для обробки зображень формату RAW, також вона була інтегрована у деякі камери. З її допомогою налаштовуються потрібні оптичні характеристики з даних формату RAW за використання сумісних камер або об’єктивів. Ця функція є частиною технології покращення чіткості зображень Canon, яка стала можливою з моменту, коли Canon почали самостійно розробляти усе: від об’єктивів до процесорів з обробки зображення. На додаток до корекції абревіації об’єктива, впроваджено корекцію відбитого світла за допомогою ефекту дифракції, це дозволяю повністю відтворити чіткість та яскравість зображень.

Відтворення контрасту

Функція відтворення контрасту була інтегрована у плагін Print Studio Pro який входить до PRO-1000. Завдяки цій функції відбувається корекція контрастності на роздрукованих матеріалах, за допомогою аналізу різниці кольору у точках, які будуть роздруковані. Результат просто вражає, роздруковані матеріали ніби оживають. Завдяки цьому навіть зображення посередньої якості будуть виглядати неймовірно.

ОЧІКУЙТЕ НЕЗАБАРОМ

Professional Print & layout (PPL)*

За допомогою нового програмного забезпечення Professional Print & Layout, високоякісні зображення, редаговані за допомогою Digital Photo Professional можна легко роздрукувати, при цьому тональність, чіткість та кольоропередача залишаться на дуже високому рівні.

У новому програмному забезпеченні буде додана можливість друк із високою роздільною здатністю, завдяки технології DPRAW. Також додана можливість друку у форматі HDR, яка дозволить передати зображення для друку без втрати якості.

  1. Передача кольорів 
  2. Чіткість та деталізація 
  3. Тональність

Нові функції

  • Друк із високою роздільною здатністю
  • Друку DPRAW

*Дата виходу: грудегь 2018 р. Доступно тільки в серії PRORAF PRO

Сумісні принтери

Рекомендовані умови перегляду екрана для узгодження кольорів.

Налаштування екрану
Колірна температура D50 (5000K)
Яскравість 120 кд/м2
Гамма корекція: 2.2

Навколише світло:
Флюресцентні лампи D50 розроблені для оцінки температури кольору (Температура: 5000 K, високі властивості відтворення кольорів)
Яскравість під час відтворення надрукованих матеріалів: 500 лк ± 125 лк