Canon PRO photo papers

Фотопапір Canon

Знайдіть папір для струменевого принтера Canon, який дозволить задовольнити ваші потреби, незалежно від того, створюєте ви студійні відбитки професійної якості для демонстрації у виставковій залі або реалізуєте свої творчі ідеї для того, щоб розважити дітей. Наша лінійка паперових носіїв сумісна з принтерами серій PIXMA PRO та imagePROGRAF PRO.

Виставкова якість

Розроблений з думкою про професіоналів та ентузіастів, цей високоякісний папір завжди забезпечує виставкову якість друку. Ви зможете легко підібрати папір із глянсовою, лощеною або матовою поверхнею, щоб реалізувати всі свої творчі задуми.

Профілі ICC

Установіть додаткові ICC-профілі для того, щоб розширити можливості підтримки фотопаперу, завдяки чому ваші роздруківки матимуть завершений і професійний вигляд.

Дізнайтеся більше тут.

Домашні фотографії

Розкрийте весь потенціал принтера PIXMA та друкуйте високоякісні фотографії вдома з великою швидкістю. Оберіть глянсовий, напівглянсовий або матовий папір, який відтворить яскраві кольори ваших сімейних і святкових фотографій.

Творчі проекти

Носії для художнього друку компанії Canon — від фотонаклейок, термоперевідних матеріалів і паперу для бізнес-презентацій до матового паперу, який ідеально підходить для вітальних листівок, календарів і цікавих об’ємних виробів із паперу, — скерують вашу творчість у новому напрямку.

Пропозиції окрім продуктів професійної лінійки

Вас також можуть зацікавити…