Canon Pro Luster LU-101

Pro Luster LU-101

Отримуйте яскраві кольори та неперевершену якість друку монохромних фотографій завдяки професійному глянсовому фотопаперу. Його глянсова текстура надає фотографіям, створеним у домашніх умовах, такого вигляду, неначе вони надруковані у фотолабораторії.

Переваги

  • Гладеньке лощене покриття
  • Неперевершене відтворення кольорів
  • Чорно-білий друк із рівномірним тоном
  • Стійкість до вицвітання
  • Ідеально підходить для принтерів PIXMA Pro

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Pro Luster LU-101

Для професіоналів


Цей гладенький атласний фотопапір для струминних принтерів нагадує традиційний папір із полімерним покриттям, який використовувався в кімнатах для проявлення. Його було створено для професійних фотографів, які прагнули надати своїй роботі найкращого вигляду, не звертаючись до фотолабораторії.

Вражаючі роздруківки


Лощений професійний фотопапір забезпечує стійкість, яскравість кольорів і високу деталізацію, а також неперевершеність чорно-білих зображень із глибокими чорними кольорами й рівними тонами.

Майже вічні фотографії


Оптимальний до використання з фотопринтерами Canon PIXMA Pro, глянсовий професійний фотопапір надає зображенням виняткової якості й довговічності. Оригінальні чорнила Canon LUCIA або ChromaLife100+ захищають фотографії від впливу повітря та світла, тим самим зберігаючи дорогі вам спогади. Тому ви можете впевнено показувати свої зображення або продавати їх.

Стійкість


Швидке сушіння, водостійкість і поверхня, блискучіша, ніж у напівглянсового паперу, завдячують тонкому покриттю. Стійкість тонів і кольорів, незалежно від умов освітлення, робить цей папір ідеальним рішенням для зображень, які використовуються у студіях і на виставках.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Pro Luster LU-101, функції та можливості цієї БФП.

260-gsm

Щільність у грамах на квадратний метр

0.26-mm

Товщина в міліметрах

Програмне забезпечення для роботи з фотографіями

Оживіть спогади завдяки програмному забезпеченню, яке допоможе створити яскраві композиції для друку.

Докладніше