Професійні фотопринтери

Canon PIXMA PRO-200

Принтер Canon PIXMA PRO-200, орієнтований на яскравий кольоровий друк фотографій, універсальність і зручність використання, є ідеальним вибором для ентузіастів фотографування та фотографів-початківців.

Технічні характеристики

 • 8-колірна система чорнил на основі барвників

 • Друк без полів у форматі A3+

 • Високошвидкісний друк

 • Підключення до бездротової мережі та мережі Ethernet

 • 3-дюймовий РК-дисплей

 • Компактний і легкий корпус

Ідеальна передача кольорів

Яскравий і якісний друк — це просто, якщо використовується Canon PIXMA PRO-200

Вражаюче якісні фотографії

Чудова 8-колірна система чорнил на основі барвників завжди гарантує виключне відтворення кольорів, їхню насиченість і яскравий професійний друк.

Вражаючі високоякісні роздруківки, зроблені на Canon Pixma Pro-200

Виберіть папір, який вам підходить

Завдяки можливостям використовувати різноманітні носії і налаштовувати розміри роздруківок ви можете покращувати свої фотографії, роздруковані на різних типах паперу, у тому числі на художньому папері, папері без полів і папері панорамного формату.

Простота та зручність користування

Вбудований 3-дюймовий РК-дисплей дозволяє перевіряти рівень чорнила, виконувати обслуговування принтера та швидко отримувати доступ до інструкцій принтера — для досягнення бажаного результату з легкістю.

Різноманіття роздруківок, зроблених на папері за допомогою Pixma Pro-200

Завжди ідеальний друк

З трьома варіантами подачі паперу й функцією автоматичного виправлення перекошування паперу ви можете позбутися від перекошування і збоїв під час друку — незалежно від того, який папір використовується.

Єдиний цілісний процес

Зручне для користувача програмне забезпечення PPL (Professional Print & Layout) від Canon гарантує, що ви зможете без жодних проблем знімати та надсилати фотографії з популярних програм для роботи з фотографіями, що забезпечує підтримку єдиного процесу редагування та друку.

Фотограф робить яскраву кольорову роздруківку на Pixma Pro-200

Компактність і мала вага

Навіть із підтримкою формату A3+ модель Canon PIXMA PRO-200 залишається досить простим і зручним рішенням для друку. Крім того, цей принтер компактний та може використовуватися в невеличкій студії.

Для швидшого та ефективнішого друку

Чудові знімки створюються за секунди — як і чудові роздруківки. Принтер Canon PIXMA PRO-200 є швидким та ефективним — він забезпечує виняткову якість друку у форматі A3+ лише за 90 секунд1 і дозволяє зберегти час на те, щоб зробити наступний чудовий знімок.

Друк на Pixma Pro-200 в процесі

Система подавання чорнил Chroma Life 100+

Нова 8-колірна система чорнил на основі барвників Canon забезпечує розширену кольорову гаму для друку яскравих високоякісних фотографій. Принтер Canon PIXMA PRO-200 також краще передає глибину та насиченість чорного кольору та забезпечує покращене відтворення червоних і синіх відтінків. Застосування сірих та світло-сірих чорнил також дозволяє отримувати виняткові монохромні відбитки й прискорити процес друку.

Система чорнил Chroma Life 10+ — нова 8-колірна система пігментних чорнил на основі барвників Canon

Підписатися зараз

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Безкоштовні додатковий модуль і програмне забезпечення Professional Print & Layout (PPL)

PPL працює як автономна програма або додатковий модуль у складі графічного пакета Digital Photo Professional від Canon, програмних продуктів Adobe Photoshop та Lightroom.

Процес створення кольорових роздруківок на Pixma Pro-200 за допомогою безкоштовного підмикного модуля і програмного забезпечення Professional Print & Layout
Комплектація PIXMA Pro-200

Комплектація

Усе, що вам потрібно, щоб створювати якісні відбитки формату А3+ галерейної якості, не відходячи від робочого столу.

 • PIXMA PRO-200

 • Кабель живлення (Велика Британія)

 • Кабель живлення (Європа)

 • Лоток для друку на компакт-дисках

 • Компакт-диск із програмним забезпеченням і посібником користувача (лише для Windows)

 • Посібник користувача (електронний посібник)

 • Брошура формату A3 з інформацією про Європейську гарантійну систему (EWS)

 • Гарантійний формуляр (російська)

 • 8 окремих чорнильниць

Виставкова якість

Відкрийте для себе папір для художнього друку іншого виробника, який безпосередньо підтримується профілями принтера, щоб забезпечити точність відтворення результатів.
Дізнайтеся більше

Фотопапір Canon

Ви зможете легко підібрати папір із глянсовою, лощеною або матовою поверхнею, щоб реалізувати всі свої творчі задуми.

 • Фотопапір Pro Platinum (PT-101)

  Професійний студійний фотопапір із покриттям забезпечує виняткову якість друку й стійкість до вицвітання. Відтворюючи широкий спектр кольорів, цей цупкий глянсовий папір дає змогу фотографам краще проявити свій творчий потенціал.

 • Фотопапір Pro Luster (LU-101)

  Отримуйте яскраві кольори й неперевершену якість друку монохромних фотографій завдяки професіональному легкому фотопаперу Pro Luster, який надає фотографіям, створеним у домашніх умовах, такого вигляду, неначе їх надрукували у фотолабораторії.

 • Матовий фотопапір Photo Paper Pro Premium Matte (PM-101)

  Цей папір із гладкою текстурою з теплим білим тоном для створення роздруківок без відблиску ідеально підходить для друку монохромних і кольорових фотографій, а також художніх робіт.

 • Фотопапір Premium Fine Art Rough (FA-RG1)

  Високоякісний папір Premium Fine Art Rough для передачі глибини зображення та ефекту тривимірності

 • Схожі статті

 • СТАТТЯ

  Шість способів поліпшити якість друку формату A3+ завдяки новому принтеру PIXMA PRO-200

  Дізнайтеся, як новий флагманський принтер PIXMA PRO формату A3+ дозволяє легко перетворювати цифрові зображення на яскраві й барвисті витвори мистецтва за 90 секунд.

 • Подібна продукція

  • Професійні фотопринтери

   imagePROGRAF PRO-2100

   Компактний 24-дюймовий пристрій, що поєднує високу продуктивність і розширені можливості обробки зображень для забезпечення неперевершеної якості друку.
  • Широкоформатні принтери

   imagePROGRAF PRO-1000

   Можливість друку на папері формату A2 й менше в чудовій якості завдяки 12-колірній системі чорнил.
  • Великоформатні принтери

   imagePROGRAF PRO-2100

   Компактний 24-дюймовий пристрій, що поєднує високу продуктивність і розширені можливості обробки зображень для забезпечення неперевершеної якості друку.

  Вас також можуть зацікавити…

 • PIXMA PRO-200

  Універсальність і зручність друку

  Це невеличке компактне рішення забезпечує широкі можливості для друку, а також постачається зі зручним програмним забезпеченням, і завдяки цьому у вас буде більше місця для реалізації своїх творчих задумів.

 • PIXMA PRO-200

  Ідеальне відтворення кольорів у друкованих копіях

  На друкованій сторінці з’явиться саме те, що ви бачите через об’єктив — і все це завдяки новій 8-колірній системі подавання чорнил на основі барвників у принтері Canon PIXMA PRO-200 з винятковою якістю відтворення кожного разу.

 • PIXMA PRO-200

  PIXMA PRO-200 — друк роздруківок великого розміру без полів

  Друкуйте фотографії великого розміру без полів на принтері Canon PIXMA PRO-200. Дізнайтеся про такі його можливості, як панорамний друк і підтримка різних типів носіїв.

  1. Швидкість фотодруку вказана для налаштувань за замовчуванням із використанням ISO / JIS-SCID N2 на папері Canon Pro Platinum формату A3+ з полями