ДРУК

Найкращі принтери для дизайнерів

Принтери — важливий інструмент для дизайнерів-фрілансерів і тих, хто зараз працює з дому, але як обрати модель відповідно до своїх потреб?
Принтер Canon PIXMA TR150 роздруковує зображення маленької синьої вази, яка стоїть поруч.

Оскільки підхід до роботи в наші дні стає все більш гнучким, усе більшої важливості набуває потреба, щоб домашній офіс або студія були оснащені інструментами, необхідними для ефективного виконання роботи. Для людей, що працюють у творчих галузях, особливо дизайнерів, принтер є незамінним інструментом. Починаючи з коректури макетів до створення друкованих копій для затвердження клієнтом і повсякденних справ — високоякісний принтер може заощадити ваш час та кошти. Але на які функції слід звернути увагу?

Чіткість друкованого тексту та деталі дизайну, плавні градієнти, точність передачі кольору та послідовність друку — найважливіші вимоги до дизайнерських рішень клієнта. Універсальність є ще одним важливим атрибутом принтера. Як дизайнеру вам може бути доручено виготовлення будь-чого — від візитних карток та флаєрів до роздруківок у форматі плаката, тож принтер, що підтримує найрізноманітніші типи та розміри носіїв, надасть вам більше можливостей для творчості та зменшить кількість поїздок до місцевої типографії. Надійність і простота у використанні також є дуже важливими характеристиками, як і зручні функції, такі як бездротове підключення, автоматичне подавання паперу та висока швидкість друку.

Щоб допомогти вам визначитися, який принтер найкраще підходить для ваших потреб, ми підготували для вас перелік із кількох принтерів Canon PIXMA.

Найкращий принтер для великих дизайнерських проектів: Canon PIXMA TS9540

Принтер Canon PIXMA TS9540 стоїть на столі поруч із ноутбуком, блокнотом, фотографіями та олівцями.

Принтер Canon PIXMA TS9540 здатний друкувати роздруківки формату A3 без полів, але при цьому за розмірами не набагато більше стандартного принтера A4. © Наташа Аліпур (Natasha Alipour)

На зображені жіноча рука, що перегортає аркуш паперу, щоб продемонструвати можливості двостороннього друку Canon PIXMA TS9540.

Автоматичний двосторонній друк і автоматичний подавач документів на 20 аркушів — це лише дві з багатьох функцій Canon PIXMA TS9540. © Наташа Аліпур (Natasha Alipour)

Багатофункціональний принтер Canon PIXMA TS9540 займає приблизно стільки ж місця, що й модель формату A4, підтримує друк у форматі A3 без полів і має багато функцій, що дозволяють дизайнерам більш продуктивно використовувати час. Сенсорний РК-екран діагоналлю 10,8 см спрощує налаштування параметрів друку, а функція автоматичного двостороннього друку й автоматичний подавач документів на 20 аркушів для паперу формату A4 скорочують кількість операцій із заправлення. Ця модель підтримує підключення до мережі Ethernet та бездротове підключення, а також сумісна з AirPrint (iOS), Mopria (Android) і програмою Canon PRINT, завдяки чому ви можете друкувати, сканувати та копіювати ідеї просто зі свого інтелектуального пристрою.

Звичайно, кінцевим показником якості принтера є саме якість друку, і в PIXMA TS9540 використовуються п’ять окремих картриджів ChromaLife100, включаючи пігментні чорні чорнила для створення чітких і деталізованих зображень із терміном існування за зберігання в альбомі до 100 років.1. Принтер PIXMA TS9540 також підтримує широкий спектр носіїв, серед яких папір для друку Canon із високою роздільною здатністю, магнітний фотопапір і картки розміром 12 x 12 дюймів.

Для графічних дизайнерів, у яких немає потреби друкувати на форматі більшому за A4, багатофункціональний принтер Canon PIXMA TS8340 виглядає так само гарно, як і роздруківки, які він робить. Витончений дизайн доповнить робочий простір будь-якого дизайнера та виведе продуктивність друку на новий рівень за допомогою шести систем подавання чорнил, що зменшує зернистість.

Найкращий принтер із низькими експлуатаційними витратами: Canon PIXMA G6040

Принтер Canon PIXMA G6040, що друкує зображення логотипу.

Принтер Canon PIXMA G6040 здатний надрукувати 18 0002 сторінок лише з трьох флаконів чорного чорнила, що робить його відмінним вибором для покупців з обмеженим бюджетом. © Джейк Беггейлі (Jake Baggaley)

На зображені рука, що заповнює чорнильницю із чорним чорнилом на принтері Canon PIXMA G6040.

Завдяки конструкції флаконів Canon, що не потребують видавлювання і є зручними, заправлення містких чорнильниць Canon PIXMA G6040 виконується швидко та легко. Ці флакони також не заповнюються, якщо чорнильниця вже заповнена.

Для дизайнерів, яким необхідно друкувати велику кількість контрольних відбитків, модель із лінійки принтерів серії MegaTank Canon PIXMA G є дуже практичним варіантом. Принтер Canon PIXMA G6040 оснащений місткими багаторазовими чорнильницями та здатний видавати до 18 0002 сторінок із трьох флаконів із чорним чорнилом або ж 77002 сторінок із кольоровими чорнилами. Він також може похвалитися місткістю звичайного паперу в обсязі 350 аркушів та автоматичним двостороннім друком, тому це зменшує витрати часу на завантаження паперу та поповнення чорнил у PIXMA G6040, а більше часу приділяти творчій стороні процесу.

Технологія друкуючих головок PIXMA G6040 забезпечує чіткі й деталізовані відбитки, а також друк без полів розміром від 89 x 89 мм у форматах до A4. Це також універсальний варіант «три в одному» з копіювальним апаратом і сканером формату A4, який дозволяє імпортувати зображення та інші вихідні матеріали в дизайн-проект без необхідності використовувати додаткове обладнання. PIXMA G6040 також підтримує функцію хмарного друку, тому дизайни можна роздрукувати з будь-якого місця за допомогою сумісних сервісів, таких як Google Drive і Dropbox.

Найкращий принтер для дизайнерів, що працюють у дорозі — Canon PIXMA TR150

Чоловік, який сидить за столом і розглядає фотографію, яку щойно надрукував на принтері Canon PIXMA TR150.

Принтер Canon PIXMA TR150 швидко друкує яскраві знімки завдяки своїй гібридній системі подавання чорнил та швидкості друку 5,5 зобр./хв.3 (зображення за хвилину). © Джейк Беггейлі (Jake Baggaley)

Чоловік пакує принтер Canon PIXMA TR150 у чорний рюкзак.

Невеликий і легкий принтер Canon PIXMA TR150 легко поміщається в рюкзак і підтримує бездротовий зв’язок, що робить його ідеальним портативним принтером. © Джейк Беггейлі (Jake Baggaley)

Незалежно від того, чи є ви графічним дизайнером, який хоче створити дизайнерське рішення для презентації клієнту, поки ви в дорозі або працюєте дистанційно, або ви просто хочете звільнити місце в домашньому офісі, компактний і легкий принтер Canon PIXMA TR150 є ідеальним варіантом. Цей портативний принтер, здатний друкувати документи та фотографії без полів у форматі до A4, може працювати від мережі або від додаткового акумулятора, що робить його справді мобільним.

У PIXMA TR150 використовується гібридна система чорнил із пігментними чорними чорнилами та кольоровими чорнилами на основі барвників для створення відбитків, які не втрачатимуть свою яскравість протягом довгого часу. Він також швидко працює — швидкість друку складає до 5,5 зображення на хвилину 3 в кольоровому режимі та 9 зображень на хвилину 3 у чорно-білому режимі. Він також підтримує друк на конвертах і спеціальному папері, у тому числі на папері високої роздільної здатності Canon, матовому фотопапері, двосторонньому матовому папері, клейкому фотопапері та магнітному фотопапері.

Усі з’єднання і кабелі кріпляться до однієї сторони принтера, тому його легко розмістити в обмеженому просторі, пристрій підтримує Wi-Fi 2,4 ГГц і 5 ГГц4, а також функцію Wi-Fi Direct, тому ви можете продовжувати друк без використання маршрутизатора. Він оснащений 1,44-дюймовим OLED-екраном, тому ви також можете безпосередньо перевіряти стан підключення, налаштування доступу та рівень чорнил.

Якщо ваші потреби друку з мобільних пристроїв не є занадто високими, компактний і зручний Canon SELPHY Square QX10 друкує яскраві зображення 68 x 68 мм із полями, на які можна додавати підписи, тому ви можете додавати замітки або коментарі, які ідеально підходять для створення дошки настрою. Серед корисних функцій — зарядка через USB та підключення до Wi-Fi, а набори для заправки чорнила й паперу SELPHY дозволяють легко замінити обидва одним простим рухом.

Автор: Маркус Хокінс (Marcus Hawkins)

 1. Фотопапір, сумісний із ChromaLife 100 — Photo Paper Pro Platinum, Photo Paper Plus Glossy II, Photo Paper Plus Semi-Gloss і Photo Paper Glossy. На основі результатів прискореного тестування Canon, яке проводилося в темному місці в умовах контрольованої температури, вологості й газу, схожих на умови зберігання в альбомі з пластиковими сторінками. Компанія Canon не може гарантувати довговічність відбитків; результати можуть відрізнятися залежно від надрукованого зображення, часу висихання, умов відображення/зберігання і факторів навколишнього середовища.
 2. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
 3. Швидкість друку документів формату A4 на звичайному папері визначено на основі середніх показників тестування ESAT у категорії офісного обладнання відповідно до стандарту ISO/IEC 24734.
 4. Підтримка частоти 5 ГГц може бути недоступною у вашому регіоні.

Схожі статті

 • Найкращі принтери для студентів

  ДРУК

  Найкращі принтери для студентів

  Кожному студенту потрібен принтер — дізнайтеся про найкращі варіанти, що відповідають вашим потребам.

 • Принтер Canon PIXMA на столі в домашньому офісі.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Кращий принтер для домашнього офісу

  З принтером Canon PIXMA TR 4640 працювати з дому дуже легко.

 • Два будівельника друкують документи на принтері Canon PIXMA TR150. Поруч на столі — помаранчева будівельна каска.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Друк де завгодно із принтером PIXMA TR150

  Дізнайтеся, як портативний принтер допомагає розвиватися компаніям, яким потрібна мобільність.

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Принтери MegaTank та їхні переваги

  Дізнайтеся про шість причин, чому вам потрібен саме принтер MegaTank