ДРУК

Найкращі принтери для дизайнерів

Незалежно від того, де ви працюєте — удома чи в студії, ми розповімо, як обрати ідеальний принтер для графічного дизайну, що відповідає вашим потребам.
Принтер Canon PIXMA TR150 роздруковує зображення маленької синьої вази, яка стоїть поруч.

Оскільки підхід до роботи в наші дні стає все більш гнучким, усе більшої важливості набуває потреба, щоб домашній офіс або студія були оснащені інструментами графічного дизайну, необхідними для ефективного виконання роботи. Для людей, що працюють у творчих галузях, особливо дизайнерів, принтер є незамінним інструментом. Починаючи з коректури макетів до створення друкованих копій для затвердження клієнтом і повсякденних справ — високоякісний принтер може заощадити ваш час та кошти. Але на які функції слід звернути увагу?

Чіткість друкованого тексту та деталі дизайну, плавні градієнти, точність передачі кольору та послідовність друку — найважливіші вимоги до дизайнерських рішень клієнта. Універсальність є ще одним важливим атрибутом принтера. Як дизайнеру вам може бути доручено виготовлення будь-чого — від візитних карток та флаєрів до роздруківок у форматі плаката, тож принтер, що підтримує найрізноманітніші типи та розміри носіїв, надасть вам більше можливостей для творчості та зменшить кількість поїздок до місцевої типографії. Надійність і простота у використанні також є дуже важливими характеристиками, як і зручні функції, такі як бездротове підключення, автоматичне подавання паперу та висока швидкість друку.

Щоб допомогти вам вирішити, які варіанти професійного друку найкраще відповідають вашим потребам, ми підготували цей посібник із технологій творчого друку Canon. Він містить огляд найпопулярніших принтерів PIXMA та недорогих моделей MAXIFY, які гарантують високоякісний друк, тож ви зможете знайти свій ідеальний варіант.

Найкращі принтери для дому для графічних дизайнерів

Бізнес-флаєр, що друкується на принтері Canon PIXMA.

Принтер Canon PIXMA TS7640i має кольоровий сенсорний екран з інноваційним інтерфейсом Switch UI, який дозволяє налаштовувати функції відповідно до ваших потреб, прискорюючи робочий процес.

Деякі з нових моделей принтерів Canon PIXMA та MAXIFY розроблені з урахуванням особливостей гібридного стилю роботи. Компактність, легке налаштування, корисні функції та інтуїтивно зрозуміле керування є ключовими факторами в поєднанні з економічною ефективністю. Canon PIXMA TS7640i — це доступний за ціною принтер, який досить компактний, щоб поміститися в обмеженому просторі, але при цьому оснащений великими друкуючими головками нового покоління для швидкого друку зі швидкістю приблизно 15 зобр/хв1 (зображень на хвилину) і 10 зобр/хв для монохромних і кольорових документів відповідно, а також покращеним алгоритмом обробки зображення для максимальної якості друку.

Для спрощення роботи використовується лише два картриджі, обидва з інтегрованими друкуючими головками: триколірний картридж із чорнилом на основі барвників для друку якісних фотографій і чорний картридж із пігментним чорнилом. Це перший принтер Canon для дому зі стійким до розмазування пігментним чорним чорнилом, на якому можна використовувати маркери. Серед переваг підключення до Wi-Fi — прямий друк і сканування на смартфон або планшет та зі смартфона або планшета. PIXMA TS7740i оснащений вбудованим АПД (автоматичний подавач документів) місткістю 35 аркушів для легкого сканування та копіювання кількох документів.

Як і багато інших принтерів Canon, він підтримує такі застосунки, як Easy-PhotoPrint Editor, для редагування фотографій, а також створення колажів, плакатів тощо за допомогою різноманітних шаблонів, і Canon Easy-Layout Editor для комбінування, компонування та друку кількох зображень. Програма Canon PRINT дозволяє в режимі реального часу отримувати інформацію про поточний стан принтера, рівень чорнила й виконувати обслуговування, а також друкувати, сканувати та копіювати безпосередньо з вашого смартфона або планшета. Він також підтримує програму Canon PosterArtist, яка містить безліч налаштовних шаблонів для створення та друку будь-яких матеріалів — від флаєрів до плакатів і банерів.

Найкращі принтери для великих проєктів із графічного дизайну

Принтер Canon PIXMA TS9540 стоїть на столі поруч із ноутбуком, блокнотом, фотографіями та олівцями.

Принтер Canon PIXMA TS9540 здатний друкувати роздруківки формату A3 без полів, але при цьому за розмірами не набагато більше стандартного принтера A4. © Наташа Аліпур (Natasha Alipour)

На зображені жіноча рука, що перегортає аркуш паперу, щоб продемонструвати можливості двостороннього друку Canon PIXMA TS9540 Series.

Автоматичний двосторонній друк і автоматичний подавач документів на 20 аркушів — це лише дві з багатьох функцій Canon PIXMA TS9540. © Наташа Аліпур (Natasha Alipour)

Багатофункціональний принтер Canon PIXMA TS9540 займає приблизно стільки ж місця, що і модель формату A4, підтримує друк у форматі A3 без полів та має багато функцій, що дозволяють дизайнерам більш продуктивно використовувати час. Сенсорний РК-екран діагоналлю 10,8 см спрощує налаштування параметрів друку, а функція автоматичного двостороннього друку й автоматичний подавач документів на 20 аркушів для паперу формату A4 скорочують кількість операцій із заправлення. Ця модель підтримує підключення до мережі Ethernet та бездротове підключення, а також сумісна з AirPrint (iOS), Mopria (Android) і програмою Canon PRINT, завдяки чому ви, коли відчуєте натхнення, можете друкувати, сканувати та копіювати ідеї просто зі свого інтелектуального пристрою.

Звичайно, кінцевим показником якості принтера є саме якість друку, і в Canon PIXMA TS9540 використовуються п’ять окремих картриджів ChromaLife100, включаючи пігментні чорні чорнила для створення чіткого тексту й чотири чорнила кольорів CMYK на основі барвників для створення деталізованих зображень із терміном існування за зберігання в альбомі до 100 років.2 Принтер підтримує широкий спектр носіїв для художнього друку, зокрема глянцевий, блискучий, матовий папір, папір для художнього друку та диски, придатні для друку. Для зменшення експлуатаційних витрат на додаток до стандартних картриджів доступні високопродуктивні картриджі XL. Крім того, для принтера доступна послуга автоматичної доставки чорнила Canon. Підпишіться на цю послугу й запасні картриджі будуть доставлятися вам до дверей, щойно вони почнуть закінчуватися, щоб уникнути ситуації, коли чорнило закінчиться в найнезручніший момент.

Якщо вам не потрібен принтер із вбудованим сканером, зверніть увагу на модель Canon PIXMA iX6840. У цьому компактному принтері формату А3+ також використовується та сама суміш із п’яти пігментних чорнил і чорнил на основі барвників, тоді як у шестичорнильному принтері формату А3+ PIXMA iP8740 використовується додаткове сіре чорнило на основі барвників, що розширює колірну гаму й ще більше покращує якість монохромного друку.

Найкращі принтери з низькими експлуатаційними витратами

Принтер Canon PIXMA G6040, що друкує зображення логотипу

Принтер Canon PIXMA G6040 здатний надрукувати 18 0003 сторінок лише з трьох флаконів чорного чорнила, що робить його відмінним вибором для покупців з обмеженим бюджетом. © Джейк Беггейлі (Jake Baggaley)

Людина за невеликим столом працює за ноутбуком. На столі за ноутбуком стоїть принтер Canon PIXMA.

Модернізований принтер Canon PIXMA GX1040 ідеально впишеться в домашній офіс, адже він дуже компактний, як для принтера з картриджами MegaTank. Як і в інших принтерах Canon із багаторазовими чорнильницями, флакони із чорнилом мають індивідуальне маркування, тому кожен колір можна заливати лише у відповідну чорнильницю. Вбудований клапан запобігає переповненню та розливанню чорнила.

Для дизайнерів, яким необхідні креативні рішення для друку великої кількості контрольних відбитків, модель із лінійки принтерів серії MegaTank Canon PIXMA G є дуже практичним варіантом. Принтер Canon PIXMA G6040 оснащений місткими багаторазовими чорнильницями та здатний видавати до 18 0003 сторінок із трьох флаконів із чорним чорнилом або ж 7700 сторінок із кольоровими чорнилами. Він також може похвалитися місткістю звичайного паперу в обсязі 350 аркушів та автоматичним двостороннім друком, тому це зменшує витрати часу на завантаження паперу та поповнення чорнил у PIXMA G6040, а більше часу приділяти творчій стороні процесу.

Технологія друкуючих головок PIXMA G6040 забезпечує чіткі й деталізовані відбитки, а також друк без полів розміром від 89 x 89 мм у форматах до A4. Це також універсальний варіант «три в одному» з копіювальним апаратом і сканером формату A4, який дозволяє імпортувати зображення та інші вихідні матеріали в дизайн-проект без необхідності використовувати додаткове обладнання. PIXMA G6040 також підтримує функцію хмарного друку, тому дизайни можна роздрукувати з будь-якого місця за допомогою сумісних сервісів, таких як Google Drive і Dropbox.

Щоб ще більше знизити експлуатаційні витрати, багатофункціональний принтер MAXIFY GX3040 MegaTank «3-в-1» забезпечує найкращі у своєму класі показники вартості друку сторінки та сукупної вартості володіння. Він може друкувати 60003 чорно-білих або до 14 000 кольорових сторінок з одного набору флаконів із пігментним чорнилом і до 9000 та 21 000 сторінок відповідно в економічному режимі. Модель MAXIFY GX4040 оснащена АПД на 35 аркушів і кольоровим сенсорним інтерфейсом, обидва принтери здатні друкувати з високою швидкістю 18 зобр/хв у монохромному режимі та 13 зоб/хв у кольоровому режимі. Ще однією перевагою цих двох принтерів є наявність додаткового, третього лотка подачі паперу ззаду. Плоска конструкція лотка для ручної подачі дозволяє друкувати на картках товщиною до 0,7 мм і створювати банери довжиною до 1,2 м.

Надзвичайно компактний принтер MegaTank MAXIFY GX1040 «3-в-1» розроблений для тих, хто працює в гібридному режимі, і має налаштовний кольоровий сенсорний інтерфейс, що забезпечує бездоганну інтеграцію для дизайнерів, які працюють удома. Принтер розрахований на друк 30003 сторінок у монохромному та до 3000 сторінок у кольоровому режимі з одного набору чорнильниць, як і в моделі PIXMA G6040, усі пігментні чорнила мають високу стійкість до розмазування та використання маркерів як для чорно-білих, так і кольорових документів. Canon MAXIFY GX2040 оснащений АПД на 35 аркушів.

Найкращі принтери для дизайнерів, що працюють у дорозі

Чоловік, який сидить за столом і розглядає фотографію, яку щойно надрукував на принтері Canon PIXMA TR150.

Принтер Canon PIXMA TR150 швидко друкує яскраві знімки завдяки своїй гібридній системі подавання чорнил та швидкості друку 5,5 зобр/хв. © Джейк Беггейлі (Jake Baggaley)

Людина тримає принтер Canon SELPHY Square QX10, на якому друкується логотип для проєкту.

Досить компактний, щоб брати його із собою куди завгодно, Canon SELPHY Square QX10 працює від акумулятора та є ідеальним рішенням, якщо ви працюєте в місці, де немає доступу до електромережі.

Незалежно від того, чи є ви графічним дизайнером, який хоче створити дизайнерське рішення для презентації клієнту, поки ви в дорозі або працюєте дистанційно, або ви просто хочете звільнити місце в домашньому офісі, компактний і легкий принтер Canon PIXMA TR150 є ідеальним варіантом. Цей портативний принтер, здатний друкувати документи та фотографії без полів у форматі до A4, може працювати від мережі або від додаткового акумулятора, що робить його справді мобільним.

У PIXMA TR150 використовується гібридна система чорнил із пігментними чорними чорнилами та кольоровими чорнилами на основі барвників для створення відбитків, які не втрачатимуть свою яскравість протягом довгого часу. Він також швидко працює — швидкість друку складає до 5,5 зобр/хв1 в кольоровому режимі та 9 зобр/хв у чорно-білому режимі. Він також підтримує друк на конвертах і спеціальному папері, у тому числі на папері високої роздільної здатності Canon, матовому фотопапері та двосторонньому матовому папері.

Усі з’єднання і кабелі кріпляться до однієї сторони принтера, тому його легко розмістити в обмеженому просторі, пристрій підтримує Wi-Fi 2,4 ГГц і 5 ГГц4, а також функцію Wi-Fi Direct, тому ви можете продовжувати друк без використання маршрутизатора. Він оснащений 1,44-дюймовим OLED-екраном, тому ви також можете безпосередньо перевіряти стан підключення, налаштування доступу та рівень чорнил.

Якщо ваші потреби друку з мобільних пристроїв не є занадто високими, Canon SELPHY Square QX10, який працює від акумулятора, друкує зображення 68 x 68 мм із полями, на які можна додавати підписи, тому ви можете додавати замітки або коментарі, які ідеально підходять для створення дошки настрою.


Автори: Маркус Хокінс (Marcus Hawkins) і Метью Річардс (Matthew Richards)

 1. Швидкість друку документів — це середнє значення ESAT у тестах офісної категорії для режиму стандартного одностороннього друку за ISO/IEC 24734. Швидкість друку фотографій визначено для параметрів за замовчуванням із використанням стандарту ISO/JIS-SCID N2 на фотопапері Plus Glossy II без урахування часу обробки на комп’ютері.
 2. Фотопапір, сумісний із ChromaLife 100 — Photo Paper Pro Platinum, Photo Paper Plus Glossy II, Photo Paper Plus Semi-Gloss і Photo Paper Glossy. На основі результатів прискореного тестування Canon, яке проводилося в темному місці в умовах контрольованої температури, вологості й газу, схожих на умови зберігання в альбомі з пластиковими сторінками. Компанія Canon не може гарантувати довговічність відбитків; результати можуть відрізнятися залежно від надрукованого зображення, часу висихання, умов відображення/зберігання і факторів навколишнього середовища.
 3. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
 4. Підтримка частоти 5 ГГц може бути недоступною у вашому регіоні.

Подібна продукція

 • Домашні принтери

  PIXMA TS7640i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • Домашні принтери

  PIXMA TS7740i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • Домашні принтери

  PIXMA TS9540 Series

  Дізнайтеся про те, як функція бездротового друку, АПД на 20 аркушів та можливість роботи з документами формату A3 стануть у нагоді вашому бізнесу.
 • Принтери MegaTank

  PIXMA G6040

  Принтер із багаторазовими чорнильницями забезпечує визначні показники продуктивності при низькому рівні витрат на одну сторінку.
 • Принтери для невеликого офісу

  MAXIFY GX1040

  Продуктивно працюйте вдома з цим швидким, компактним, зручним та економічним принтером «3-в-1» з багаторазовими чорнильницями.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті

 • ДРУК

  Ідеальна програма Canon для друку саме для вас

  Працюйте творчо та ефективно за допомогою програм для друку від Canon — для кожного проєкту знайдеться ідеальний варіант.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для домашнього офісу

  З принтерами Canon PIXMA та MAXIFY працювати з дому дуже легко.

 • ДРУК

  Як користуватись бездротовим принтером

  Інтелектуальні методи отримання максимальної віддачі від бездротового принтера.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Опис типів паперу

  Дізнайтеся про різні типи паперу Canon за допомогою цього зручного посібника покупця.