ДРУК

Створюйте плакати, листівки тощо за допомогою Canon PosterArtist

Дізнайтеся, як малі підприємства можуть швидко, легко й безкоштовно створювати професійні плакати, що привертають увагу.
Роздруковані дизайни, створені в програмі Canon PosterArtist, лежать на столі перед принтером Canon MAXIFY.

Чи то ви просуваєте малий бізнес, проводите благодійний захід, організовуєте місцеву зустріч або рекламуєте будь-яку послугу — вам потрібно чітко й у творчий спосіб донести своє повідомлення до аудиторії. Із широким вибором шаблонів, зображень і шрифтів Canon PosterArtist надає всі потрібні інструменти для створення плакатів безкоштовно в Інтернеті.

Вебпрограма забезпечує швидкий і простий доступ до сотень професійно розроблених шаблонів у всіх категоріях: від плакатів, банерів і листівок до меню, запрошень на вечірки, календарів, сертифікатів тощо.

Шаблони легко налаштувати, додаючи власний текст і зображення, і ви навіть можете генерувати QR-коди — зручний варіант, який дозволяє потенційним клієнтам легко дізнатися більше про ваші послуги.

Початок роботи з онлайн-конструктором плакатів Canon

Знімок екрана програми Canon PosterArtist із зображенням доступних продуктів і тем.

Шаблони PosterArtist дають змогу швидко й легко створити готовий продукт. З оновленням програмного забезпечення було додано ще 300 дизайнів, і тепер їхня загальна кількість становить 1400.

Знімок екрана програми Canon PosterArtist, де показано шаблон у категорії Food and Beverage (Їжа та напої).

Якщо ви хочете створити плакат для реклами, наприклад своєї кондитерської, ви можете вибрати шаблон із категорії Food and Beverage (Їжа та напої).

Програма Canon PosterArtist сумісна з Windows і macOS. Ви можете увійти зі своїм наявним обліковим інтернет-записом, наприклад Google, Facebook або Твіттер, або створити власний захищений ідентифікатор Canon ID.

На домашній сторінці PosterArtist ви можете вибрати, що саме хочете створити, або переглянути тематичні шаблони. Доступні категорії включають Retail/Distribution (Роздрібна торгівля і дистрибуція), Food and Beverage (Їжа та напої), School/Education (Школа та освіта), Events (Події) тощо.

Якщо ви поспішаєте, також є функція автоматичного дизайну. Виберіть свій продукт, додайте категорію, назву, підзаголовок і текст, а також до трьох зображень, і PosterArtist миттєво згенерує кілька варіантів.

У PosterArtist 1.1 є ще кілька додаткових функцій, які допоможуть заощадити час і зробити ваші робочі процеси ефективнішими. У цій версії з’явилося кілька нових шаблонів для двостороннього друку, тому, наприклад, власник ресторану може легко друкувати двосторонні меню. Ви також можете імпортувати в шаблони електронні таблиці Microsoft Excel®, що дає змогу створювати серії персоналізованих шаблонів з однаковим дизайном — наприклад, партію купонів, кожен із яких має унікальний код.

Додавання зображень

Знімок екрана програми Canon PosterArtist, де показано шаблон плаката в категорії Food and Beverage (Їжа та напої) з оновленими зображеннями.

Виберіть Add Files (Додати файли) на панелі Files (Файли), щоб завантажити свої зображення. На панелі Photos (Фотографії) також є добірка стокових фотографій і попередньо завантаженого вмісту на вибір.

Знімок екрана програми Canon PosterArtist, де показано шаблон плаката з оновленими зображеннями.

Виберіть шаблонне зображення, яке ви хочете замінити, і двічі натисніть його мініатюру на панелі Files (Файли), щоб імпортувати нове зображення у свій дизайн.

Ви можете додавати власні зображення з пристрою, яким користуєтеся, або з хмарних сервісів, зокрема Google Диск, Dropbox™ і Microsoft OneDrive®. Також є можливість знаходити й додавати безкоштовні фото безпосередньо з різних бібліотек зображень.

Підтримуються різні функції редагування фотографій, зокрема інструмент автоматичного виправлення, який застосовує корекцію освітлення та експозиції, а також дозволяє вручну налаштувати корекцію кольору й різкості, перейти в чорно-білий режим або застосувати ефект сепії.

Персоналізація контенту

Знімок екрана програми Canon PosterArtist із зображенням плаката для місцевої кондитерської із параметрами редагування на панелі праворуч.

Налаштуйте свій плакат, змінивши розмір шрифту, колір фону та інтервал між текстом або співвідношення сторін.

Знімок екрана програми Canon PosterArtist із зображенням банера для місцевої кондитерської.

Коли ви остаточно визначитеся з кольорами та шрифтами, ви можете спробувати створити відповідні банери й листівки.

Ви можете додавати текст горизонтально або вертикально, а також експериментувати з кольорами й сотнями доступних шрифтів, щоб отримати бажаний стиль і вигляд. Для створення індивідуальних логотипів ідеально підходять кліпарти.

У широкій палітрі кольорів є золоті та срібні варіанти, які дозволяють зробити дизайн по-справжньому виразним. Також доступні флуоресцентні плашкові кольори, якщо вони підтримуються широкоформатними принтерами Canon imagePROGRAF серії GP.

Якщо вас не влаштовують якісь зміни, їх можна легко скасувати або повторити за допомогою стрілок назад і вперед.

Друк дизайнів

Плакат на замовлення, створений за допомогою програми Canon PosterArtist і надрукований на принтері Canon MAXIFY.

Щоб надрукувати свої творіння, вам знадобиться сумісний принтер Canon, наприклад Canon MAXIFY GX3040 — економічний варіант для великих обсягів друку.

Коли ви будете готові до друку, натисніть кнопку Proceed to print (Перейти до друку) — якщо ви робите це вперше, вам потрібно буде завантажити та встановити підмикний модуль для друку.

Для друку великих обсягів високоякісних документів ідеально підійде високопродуктивний принтер Canon MegaTank, наприклад MAXIFY GX3040 або GX4040. Обидві моделі також можуть друкувати банери довжиною до 1,2 м та мають задній плоский лоток для носіїв товщиною до 0,7 мм, що ідеально підходить для створення матеріалів для точок продажу.

Принтери Canon MAXIFY і PIXMA з підтримкою хмарного друку дають змогу створювати дизайни вдома або в режимі віддаленої роботи, що потім роздрукувати їх в офісі.

Донесення свого повідомлення

Друкований плакат і банер, що рекламують кондитерську, розміщені на сірому фартуху разом із мірними склянками та дерев’яною ложкою.

Експериментуйте зі сміливими кольорами, привабливими зображеннями та текстом, що легко запам’ятати, і з мінімальними зусиллями створюйте плакати, банери й листівки, які привертають увагу.

Плакат, банер, листівку або меню зазвичай уявляють як суто фізичні речі, але ви також можете завантажувати свої дизайни для використання на вебсайтах і в соціальних мережах.

Дизайни можна зберігати на комп’ютері або (в оновленій версії PosterArtist) у сервісах Google Диск, Dropbox і Microsoft OneDrive, де ви зможете отримати до них доступ звідки завгодно, а також ділитися ними з колегами, родиною та друзями.

Від банерів для кондитерських і меню з бургерами до літніх розпродажів і оголошень про вакансії — Canon PosterArtist може значно спростити створення маркетингових матеріалів для вашого малого бізнесу.

Matthew Richards & Sarah Bakkland
 1. macOS є торговельною маркою Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах і регіонах.
 2. TWITTER є торговельною маркою компанії Twitter Inc. або її афілійованих осіб.
 3. Google і Google Диск є торговельними марками компанії Google LLC, цей сайт не схвалений компанією Google і не пов’язаний із нею.
 4. Dropbox є торговельною маркою корпорації Dropbox Inc.
 5. Microsoft Excel і OneDrive є зареєстрованими торговельними марками корпорації Microsoft у США та інших країнах.

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • ДРУК

  Ідеальна програма Canon для друку саме для вас

  Працюйте творчо та ефективно за допомогою програм для друку від Canon — для кожного проєкту знайдеться ідеальний варіант.

 • ДРУК

  Принтери MegaTank для бізнесу

  Як якість і низькі експлуатаційні витрати принтерів MegaTank можуть принести користь вашій компанії.

 • ДРУК

  Як користуватись бездротовим принтером

  Інтелектуальні методи отримання максимальної віддачі від бездротового принтера.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для дизайнерів

  Принтери — важливий інструмент для будь-якого дизайнера, і ми допоможемо вам підібрати модель для ваших потреб.