ДРУК

Надайте своєму бізнесу імпульс за допомогою друку

Дізнайтеся, як принтери Canon MAXIFY і PIXMA MegaTank завдяки своїй швидкості, надійності, універсальності та наднизьким експлуатаційним витратам можуть допомогти вашому бізнесу процвітати.
Жінка працює за ноутбуком, а поруч на столі стоїть принтер Canon MegaTank.

Кожна компанія повинна дбати про те, щоб її ділові папери мали достойний вигляд. Де б ви не працювали — в офісі, вдома чи деінде, принтери Canon MAXIFY і PIXMA MegaTank забезпечують продуктивність, простоту використання та якість, необхідні для швидкого й зручного створення чудових документів і відбитків. При цьому багаторазові чорнильниці з великим ресурсом заощаджують додатковий час, гроші й зусилля. Насправді з деякими із цих принтерів ви заощаджуєте до 90 % на сукупній вартості володіння порівняно зі звичайними струменевими та лазерними моделями, тож вони також є вигідними з фінансової точки зору.

Дізнайтеся, що вони можуть запропонувати та як отримати від них максимум користі, із досвіду людей, які щодня покладаються на них у своєму бізнесі.

1. Швидкість та ефективність

Користувач тримає в руці пляшку із жовтим чорнилом, яку можна встановити в принтер Canon MegaTank.

Принтер MAXIFY GX1040 ідеально підходить для гібридних працівників: він достатньо компактний і потребує мало місця в оселі, але забезпечує таку ж високу продуктивність, як і решта принтерів лінійки MAXIFY, завдяки високій швидкості друку й багаторазовим чорнильницям із великим ресурсом.

Ієн Скалліон (Ian Scullion) з Fasciato Architects використовує MAXIFY GX7040 у своєму завантаженому офісі. Змушений працювати за умов обмеженого часу, він цінує високу швидкість друку — 24 монохромні й 15,5 кольорових сторінок на хвилину, а також здатність принтера сканувати обидва боки двосторонніх документів за один прохід, заощаджуючи дорогоцінний час. Налаштування також є швидким і простим процесом.

«Увесь процес установлення зайняв приблизно 10–15 хвилин, — каже Ієн. — Кожен із чотирьох флаконів із чорнилом має індивідуальну кнопку та кольоровий код, тому ви фізично не можете залити чорнило в неправильний резервуар. Вам не потрібно вичавлювати чорнило з флакону, і воно автоматично перестає наливатися, коли ємність заповнена, завдяки цьому не буде ніякого безладу».

Ще одна модель, що ідеально підходить для гібридних працівників, — Canon MAXIFY GX1040: це надзвичайно компактний, швидкий у налаштуванні й простий у використанні принтер завдяки інтуїтивно зрозумілому кольоровому сенсорному екрану, що налаштовується, і багатоколірному світлодіодному індикатору стану. Чорнила в одному комплекті чорнильниць вистачить приблизно на 3000 кольорових сторінок1, а високу продуктивність забезпечує можливість друку зі швидкістю до 15 монохромних та 10 повнокольорових сторінок на хвилину2. Компактна вхідна касета для паперу на 250 аркушів акуратно розміщується в нижній частині принтера MAXIFY GX2040, який також оснащений автоматичним подавачем на 35 аркушів, що полегшує сканування та копіювання багатосторінкових документів.

2. Низькі експлуатаційні витрати

Користувач вставляє папір у касету на передній панелі принтера Canon MAXIFY.

Нова модель MAXIFY GX7040 має в основі дві касети для паперу на 250 аркушів, а також задній лоток для подавання паперу та пристрій автоматичної подачі документів на 50 аркушів, який може сканувати двосторонні документи з обох боків в один прохід. Це зменшує час на заміну паперу в лотку або повторне завантаження документа, щоб відсканувати його з іншого боку.

З точки зору загальної продуктивності ефективний бізнесовий принтер — це не лише швидкість і ефективність. Це також питання ціни придбання та експлуатаційних витрат. «Ми дуже раді, що з MAXIFY GX7040 зможемо зекономити стільки коштів», — говорить Ієн.

Зубайр Рахім (Zubair Rahim), спеціаліст із продукції Canon Europe, пояснює низьку сукупну вартість володіння таких моделей, як MAXIFY GX7040 і MAXIFY GX6040. «Ми розділили це на середню вартість друку однієї сторінки та загальну вартість друку для компанії протягом приблизно п’яти років, включно із ціною самого принтера, а також витратних матеріалів. Обидва показники для цих принтерів дуже низькі. Ви можете розраховувати на середню економію в розмірі до 90 % від загальної вартості володіння порівняно з 10 найкращими лазерними та струменевими принтерами».

3. Якість друку

Жінка пише маркером на надрукованому документі, поруч на столі стоїть принтер Canon MegaTank.

Багаторазові чорнильниці з великим ресурсом у принтерах Canon MegaTank, таких як MAXIFY GX2040, позбавляють витрат часу на замовлення нових картриджів. Використання пігментного чорнила гарантує, що бізнесові документи зберігатимуться протягом довгого часу, будуть захищені від води й забруднень і їм не загрожуватимете розмиття фарби.

Якість документів, що входять до бізнес-розсилки компанії, може мати вирішальне значення з точки зору того, як її сприйматимуть наявні та потенційні клієнти. «Ми іноді подаємо заявки на участь у різних конкурсах і змаганнях, а також любимо друкувати зображення для офісу, використовуючи різні типи паперу, — говорить Ієн. — Якість друку MAXIFY GX7040 набагато краща за інші принтери, які ми використовували раніше».

Принтери MAXIFY GX1040, MAXIFY GX2040, MAXIFY GX7040 та MAXIFY GX6040 використовують пігментні чорнила для всіх трьох кольорів, а також для чорного. «Це дає змогу друкувати чіткий на вигляд текст і насичену та яскраву кольорову графіку з неймовірною деталізацією, яка зберігає вигляд навіть найдрібніших шрифтів, що використовуються для друку певної інформації в юридичних документах». Як монохромні, так і кольорові документи також дуже стійкі до розмазування, що допомагає їм зберігати чудовий зовнішній вигляд і є додатковим бонусом, коли йдеться про використання маркерів.

4. Зручність і можливості підключення

Чоловік працює за письмовим столом в архітектурному офісі з принтером Canon MAXIFY на дерев’яному столику на фоні.

Прозорі панелі на передній панелі принтерів Canon MegaTank дають змогу легко відстежувати рівень чорнила та вчасно замовляти недорогі пляшки для заміни.

Користувач тримає планшет із гістограмою на екрані, у той час як на принтері Canon з’являється відбиток тієї ж гістограми.

Компанія Premier Insurance використовує програму Canon PRINT для друку документів з мобільного телефона або планшета на принтері MAXIFY G6040 в офісі або дистанційно.

Анік Іслам (Anik Islam) вважає, що Canon MAXIFY G6040 ідеально підходить для напруженого офісного середовища Premier Insurance. Місткість у 350 аркушів, подвійне подавання паперу, висока продуктивність і багаторазові чорнильниці з великим ресурсом — усе це зменшує витрати часу на завантаження паперу й замовлення чорнильних картриджів.

Ще однією перевагою цих принтерів стала їхня здатність працювати з носіями різних типів: від звичайного паперу до конвертів і фотопаперу. На думку Аніка, для бізнесу, який значною мірою залежить від привабливості маркетингових матеріалів для клієнтів, що створюють ураження від бренду, можливість без зайвих витрат друкувати все це власними силами дійсно все змінила.

Хмарні функції принтерів Canon MAXIFY і PIXMA так само трансформували роботу Premier Insurance. «Наші клієнти часто приносять документи на зустрічі. З програмою Canon PRINT я можу їх швидко відсканувати, і вони автоматично надсилаються до офісу, де мої робітники відразу ж починають їх аналізувати», — розповідає Анік.

Багато принтерів Canon MAXIFY і PIXMA MegaTank оснащені кольоровими сенсорними екранами, які можна налаштувати так, щоб запускати завдання, які часто повторюються, простим дотиком до екрана. Для друку на звичайному папері, спеціальних носіях і фотопапері деякі принтери також мають кілька вхідних касет і лотків, що дає змогу не витрачати час і зусилля на заміну паперу в одному лотку.

5. Бізнес-орієнтований дизайн

Чоловік дивиться на листівку в руці, позаду нього стоїть стенд із різнокольоровими квітами, а з боку — принтер Canon.

Для багатьох компаній важливим фактором є екологічна відповідальність. Хоча Canon пропонує економічні плани підписки на друк для деяких своїх картриджних принтерів (вони можуть бути доступні не в усіх країнах), а також програму перероблення використаних картриджів, система багаторазових чорнильниць у принтерах MegaTank виводить екологічність на новий рівень.

Користувач тримає в руках фотовідбиток, а інші розкладені на столі перед ним разом із презентаційними стендами в квитковому стилі.

Компанія Forever Rose додає персональне фото до кожного подарунку, який надсилає, і цей знімок має бути найвищої якості. Компанія виявила, що принтер Canon MAXIFY G6040 відповідає необхідним стандартам, здатен поратися з великими обсягами друку та є економічнішим за лазерні принтери.

Forever Rose — це компанія з виробництва персоналізованих подарунків, що базується в Дубаї. У моделі Canon MAXIFY G6040 власник Forever Rose, Ебрахім Аль Самаді (Ebraheem Al Samadi), побачив рішення, що забезпечить йому незмінно надійний і високопродуктивний друк на фоні одночасного зниження витрат. «Ми побачили значну економію у порівнянні з лазерними принтерами, які були в нас раніше», — каже він.

«Ми друкуємо кожного дня, — каже комерційний директор компанії з питань міжнародного розвитку Асім Хуссейн (Asim Hussain). — І продуктивний друк за доступною ціною став ключовим фактором, коли ми вибирали принтер Canon MegaTank».

Але доступність — лише половина історії. Висока якість друку PIXMA G6040 задовольнила потреби компанії, клієнти якої завжди розраховують на досконалі презентації. Оскільки високоякісні чорнила PIXMA G6040 на основі барвників дозволяють друкувати неймовірно чіткі й природні фотографії, клієнти Forever Rose тепер можуть включати до своїх подарунків бездоганні персональні друковані знімки.

Для додаткової зручності сайт Canon Small Business Print Hub містить багато довідкової інформації та практичних прикладів, які допоможуть вам зрозуміти, як дійсно донести свої ідеї до аудиторії за допомогою друку. Крім того, Canon PosterArtist надає вам тисячі настроюваних варіантів дизайну, даючи змогу швидко й власними силами створювати професійні плакати, банери та листівки.

Принтер Canon MegaTank і кілька змінних чорнильниць стоять на столі з комп’ютерним монітором і настільною лампою позаду.

Принтери MAXIFY GX1040 і MAXIFY GX2040 оснащені 2,7-дюймовим сенсорним екраном, що налаштовується, а також новим світлодіодним індикатором стану, який змінює колір і полегшує відстеження друку. Вони також сумісні із хмарними сервісами, і ви можете друкувати та сканувати безпосередньо зі смартфонів і планшетів на базі Android та iOS за допомогою програми Canon PRINT.

Зрештою, принтери Canon MAXIFY і PIXMA MegaTank забезпечують якість друку преміального рівня з високою швидкістю, зберігаючи при цьому експлуатаційні витрати на низькому рівні. У підсумку вони підвищують продуктивність і роблять ваш бізнес прибутковішим та ефективнішим.

Matthew Richards & Paul Fitzpatrick
 1. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.
 2. Швидкість друку документів формату A4 на звичайному папері визначено на основі середніх показників тестування ESAT у категорії офісного обладнання відповідно до стандарту ISO/IEC 24734.

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • ПОРАДИ З ДРУКУ

  Методи безпечного друку

  Вісім способів використання функцій безпеки принтерів Canon для безпечного друку.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для домашнього офісу

  З принтерами Canon PIXMA та MAXIFY працювати з дому дуже легко.

 • ДРУК

  Canon PosterArtist

  Створюйте професійні дизайни плакатів швидко, легко й безкоштовно.

 • ДРУК

  Струменевий чи лазерний: який принтер підійде саме вам?

  Дізнайтеся про відмінності між струменевими та лазерними принтерами Canon і з’ясуйте, який із них найкраще підійде для ваших потреб.