In a room filled with bouquets of flowers, a man holds a print he has made using a Canon PIXMA G6040 that can be seen on the table in front of him.

ДРУК

Дізнайтеся, як принтер серії Canon PIXMA G допоможе вам зробити свій бізнес успішнішим

Гнучкі, економічні й створені для стабільно високих результатів: дізнайтеся від власників трьох компаній, як принтери серії Canon PIXMA G допомагають досягти успіху в бізнесі. Чи не стане ваша компанія наступною?

Наука натхнення

A child holds a Mini Professors certificate with his name on.
Діти, що беруть участь у наукових заняттях Mini Professors, використовують принтер Canon PIXMA G4510 для друку найрізноманітніших матеріалів: позначок з іменами, стікерів чи сертифікатів.

Компанія : Mini Professors

Галузь : освіта

Місце : Сент-Олбанс і Харпенден, Великобританія

Послуги : цікаві інформаційно насичені наукові заняття для дітей дошкільного віку

Веб-сайт : www.miniprofessors.com/stalbans

Клієнти Наташі Спінк (Natasha Spink) належать до категорії найвибагливіших у світі. Наташа — власник франшизи Mini Professors у регіоні Сент-Олбанс і Харпенден Mini Professors — єдина компанія, що пропонує наукові заняття спеціально для дітей дошкільного віку, і друковані матеріали — важлива частина кожного уроку. Після ретельного дослідження, на яке можна очікувати від досвідченого науковця, Наташа обрала принтер Canon PIXMA G4510.

«Він допомагає мені кожного тижня проводити з дітьми багато різних видів занять, — пояснює Наташа. — Ми експериментуємо з багатьма різноманітними шаблонами, стікерами й картками, і принтер дозволяє мені друкувати на дуже різних матеріалах».

Компактний принтер Canon PIXMA G4510 легко порається з об’ємами, що необхідні Наташі. Ще один його плюс — можливість бездротового підключення. «Я можу бути в іншій кімнаті, наглядаючи за дітьми, і при цьому я надсилаю щось на друк зі свого ноутбука», — каже вона.

Наташі також дуже подобаються місткі багаторазові чорнильниці в моделі Canon PIXMA G4510. Лінійки-індикатори об’єму дозволяють швидко побачити, скільки саме чорнила залишилося, заправляти ємності дуже легко, це не потрібно часто роботи, а обсяг пластмасових відходів зменшується.

Щодо якості друку — принтер Canon PIXMA G4510, як і завжди, на висоті. «Дітям подобається, коли я видаю їм свідоцтва про закінчення занять, — пояснює Наташа. — Мені дуже приємно давати їм щось, чим я сама пишаюся, якість цих сертифікатів чудова, і їх можна повісити десь удома».

"Це надійний, економічний, простий у використанні принтер, який до того ж чудово виглядає."

Страхування заради успішного майбутнього

Схожі статті
Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

ДРУК

Зустрічайте Canon PIXMA G640 та PIXMA G540

Дізнайтеся про нові функції наступного покоління принтерів Canon MegaTank.

A Canon PIXMA printer on a desk in a home office.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Кращий принтер для домашнього офісу

З принтером Canon PIXMA TR 4640 працювати з дому дуже легко.

A man using the Canon PRINT app on a tablet to print a document of a bar graph on a Canon PIXMA G6050.
Компанія Premier Insurance використовує програму Canon PRINT для друку документів з мобільного телефона або планшета на принтері PIXMA G6050 в офісі або дистанційно.

Компанія : Premier Insurance

Галузь : страхування

Місце : Херроу, Лондон, Великобританія

Послуги : портфель страхових продуктів

Веб-сайт : www.premier-insurance.net

Швидке зростання. Погляд у небо. Можна підібрати ще будь-які визначення, але виправдання надій Аніка Іслама (Anik Islam) щодо його компанії Premier Insurance залежить від того, чи здатні будуть його бізнес-ресурси вчасно задовольняти попит — попит до послуг одного з провідних страхових посередників Великобританії.

У міру розширення його бізнесу Анік шукає нові рішення для друку. «Добрий принтер має забезпечувати високу продуктивність, підтримувати можливості зв’язку, швидко й гнучко працювати.

Коли ми дізналися про принтери серії Canon PIXMA G, вони здалися нам вирішенням всіх наших проблем», — пояснює Анік.

The Canon PIXMA G6050 with four vivid ink bottles for the refillable ink tanks.
Високопродуктивні багаторазові чорнильниці в моделі Canon PIXMA G6050 дозволяють витрачати менше часу на замовлення нових дорогих картриджів.

Модель Canon PIXMA G6050 ідеально підходить для завантаженого офісу Premier Insurance. Місткість у 350 аркушів, подвійне подавання паперу, висока продуктивність і багаторазові чорнильниці — все це зменшує витрати часу на завантаження паперу й нескінченні замовлення дорогих картриджів. І справді: принтери Canon MegaTank, як-от модель Canon PIXMA G6050, здатні надрукувати до 18 000 сторінок лише із трьох чорнильниць із чорними чорнилами. «Він повністю оптимізує адміністративну сторону нашого бізнесу», — каже Анік.

Ще однією перевагою моделі Canon PIXMA G6050 стала її здатність працювати з носіями різних типів: від звичайного паперу до конвертів і фотопаперу. Для бізнесу, який значною мірою залежить від привабливості маркетингових матеріалів, що створюють ураження від бренду, можливість без зайвих витрат друкувати все це власними силами дійсно все змінила.

Аналогічним чином великий вплив на роботу Premier Insurance мали хмарні функції модулі Canon PIXMA G6050. «Наші клієнти часто приносять документи на зустрічі. З програмою Canon PRINT я можу їх швидко відсканувати, і вони автоматично надсилаються до офісу, де мої робітники відразу ж починають їх аналізувати, — розповідає Анік. —

"Навіть коли я не в офісі, я можу керувати принтером через мобільну програму. Це дивовижно»."

Партнерство, що зростає

A man holding a picture of a woman, with more sentimental photos laid out on a table.
Компанія Forever Rose додає персональне фото до кожного подарунку, який надсилає, і цей знімок має бути найвищої якості.

Назва компанії : Forever Rose

Галузь : подарунки

Місце : Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати

Послуги : персоналізовані подарунки

Веб-сайт : www.MyForeverRose.com

Для компанії, що створює персоналізовані подарунки і чий неймовірний успіх здається дещо магічним, у Forever Rose були на диво реальні проблеми з друком. Сьогодні персонал фірми, що починала дуже скромно, але охопила своїми послугами багато країн, сягає вже понад 500 робітників. При цьому ж, звісно, застарілі лазерні пристрої для друку впливали як на продуктивність, так і на прибуток.

У моделі Canon PIXMA G6040 власник Forever Rose, Ебрахім Аль Самаді (Ebraheem Al Samadi), побачив рішення, що забезпечить йому баланс між надійністю, продуктивність та економічністю.

"Ми побачили значну економію заощаджень у порівнянні з використанням лазерного тонера, який у нас був до цього, і це зменшило витрати на рівні 60–70 відсотків."

Ключом до привабливого невисокого рівня витрат на обслуговування Canon PIXMA G6040 є інтегровані високопродуктивні чорнильниці у цій моделі. Ці ємності MegaTanks обладнані зручними індикаторами рівня, їх легко заповнювати, і вони потребують заправлення значно рідше за принтерів з картриджами. У деяких офісах Forever Rose принтери MegaTanks не потребували поповнення чорнил протягом понад 6 місяців.

«Ми друкуємо кожного дня, — каже комерційний директор з питань міжнародного розвитку Асім Хуссейн (Asim Hussain). — І продуктивний друк за доступною ціною став ключовим фактором, коли ми вибирали принтер Canon MegaTank».

Але доступність — лише половина історії. Висока якість друку Canon PIXMA G6040 задовольнила потреби компанії, клієнти якої завжди розраховують на досконалі презентації. Оскільки високоякісні чорнила Canon PIXMA G6040 на основі барвників дозволяють друкувати неймовірно чіткі й природні фотографії, клієнти Forever Rose тепер можуть включати до своїх подарунків бездоганні персональні друковані знімки. І це лише ще один зі способів, за допомогою яких технології Canon допомагають компаніям вдосконалювати свої продукти й послуги, надихаючи їх на нові успіхи.

«Я з гордістю можу сказати, що компанія Canon буде поруч з нами в нашій подорожі, забезпечуючи по одному великому бутику в кожному великому місті світу», — заявляє Ебрахім.


Автор: Пол Фіцпатрік (Paul Fitzpatrick)

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутись до всіх оповідань