ТВОРЧИЙ ДРУК

Виведіть свої креативні проекти на наступний рівень із дошкою настрою, надрукованою на принтері SELPHY Square QX10

Дошки настрою — чудовий спосіб втілювати в життя свої креативні ідеї. Ми покажемо вам, як надрукувати таку дошку за допомогою принтера Canon SELPHY Square QX10.
Жінка друкує фотографію на принтері Canon SELPHY Square QX10. На столі перед нею вертикально стоїть надихаюча дошка настрою, присвячена одягу.

Дошки настрою використовують дизайнери й митці, а також будь-хто, кому потрібно створити творчий проект або щось надихаюче для цікавого заходу чи свята. Фактично це колаж з ідей, які допомагають покращити креативне бачення й втілити плани в життя.

Яким би не був ваш проект — від прикрашання кімнати до річного проекту, присвяченого дизайну одягу, натхнення — це запорука успіху. Вас може надихнути керамічна ваза ідеального синього відтінку для дошки настрою, присвяченої дизайну вашої оселі, або яскравий шмат тканини, який допомагає вивести на новий рівень проекти модного дизайну.

Ми дізнаємося, як створити дошку настрою, познайомимо вас із кількома корисними ідеями щодо її використання та з чудовими інструментами для друку надихаючих зображень.

Як створити дошку настрою, що надихає

Принтер Canon SELPHY Square QX10 друкує зображення для дошки настрою, якою можна прикрасити оселю.

Виберіть фотографії з галереї своєї камери й надрукуйте їх за допомогою принтера Canon SELPHY Square QX10, який створює квадратні наліпки з полями, ідеальні для будь-яких креативних проектів.

Людина робить синю тематичну дошку настрою з фотографіями на білій стіні за робочим столом.

Для створення дошки настрою можна використати будь-яку поверхню: чисту стіну, дошку або сторінки альбому.

Ймовірно, у вас у телефоні вже безліч фотографій, які можуть стати відправною точкою для вашої дошки. Коли ви вирішите її створити, зробіть знімки будь-чого, що вас надихає. Подумайте про кольори та візерунки, а також про їхні комбінації. Якщо ви плануєте прикрасити кімнату, можливо, є якийсь предмет, що ви дуже любите, як-то ваза вашого улюбленого синього відтінку. Скористайтеся цією фотографією як початковою точкою та створіть свою дошку навколо неї: це можуть бути зображення кольорових схем, м’яких меблів чи інших аксесуарів, що разом складають систему.

Чому друковані проекти кращі за електронних

Людина відокремлює задню поверхню наліпки для друку на принтері SELPHY Square QX10.

Із наліпками Canon SELPHY Square QX10 ви можете друкувати фотографії та закріплювати їх просто на своїх дошках настрою.

Із зображеннями простіше сформувати зрозумілішу картину, ніж лише зі словами, і фізична дошка настрою — знімки, прикріплені до стіни, упорядковані на дошці або додані до альбому — створюють миттєвий візуальний ефект (вам не знадобиться кожного разу шукати те, що вам потрібно, в телефоні або на комп’ютері). Принтер Canon SELPHY Square QX10 — ідеальний інструмент для створення високоякісних роздруківок із кольорами та стилями, що вас надихають. Він друкує квадратні наліпки розміром 6,8 × 6,8 см з полями, на які можна додавати написи, примітки чи коментарі. Ці роздруківки є дуже деталізованими й чудово передають кольори. У комплекті з принтером SELPHY Square QX10 також ідуть чорнила й папір, і ви зможете легко замінити їх у разі потреби.

Розширення й вдосконалення дошки настрою

Жінка робить надихаючу дошку настрою, присвячену одягу, і прикріпляє фотографії з принтера SELPHY Square QX10 поруч із малюнками та зразками матеріалів.

Окрім роздруківок, на дошці настрою можуть бути шматки тканини, вирізки з журналів, листя, квіти тощо.

Ваше натхнення не обмежене лише фотографіями. Дошка настрою як елемент проекту для дизайну мод також може містити зразки тканини, кольорові нитки, кнопки чи інші елементи фурнітури. Поєднання текстурованих об’єктів із миттєвими фотографіями для створення власних форм і стилів допомагає сфокусуватися й насправді «відчути» свій проект. Подумайте, як слід розташувати предмети на дошці, щоб досягти найкращого ефекту, і як їх впорядкувати таким чином, аби вони створити єдине ціле.

Креативна співпраця із принтером SELPHY Square QX10

Людина тримає принтер Canon SELPHY Square QX10, який друкує логотип для проекту.

Дошки настрою дозволяють чудово продемонструвати ідеї під час роботи над проектом, оскільки поєднання візуальних елементів іноді може передати ідею краще, ніж слова.

Якщо ви працюєте над удосконаленням ідеї для когось іншого, ви можете поділитися своїми думками. Можливо, ви розробили новий дизайн логотипу й маєте вибрати кольорову схему, графічні елементи й шрифти або просто хочете обговорити теми для святкування. Canon SELPHY Square QX10 — малий, портативний і бездротовий пристрій, тож ви можете взяти його із собою та надрукувати будь-що разом зі своїми друзями або колегами. Вам також не знадобиться думати про дроти й кабелі, адже принтер SELPHY Square QX10 легко заряджається від USB і може надрукувати до 20 знімків від одного заряду. Якщо хтось інший хоче додати до вашого проекту власне фото, він може надіслати його вам через Інтернет, і ви миттєво його надрукуєте.

Багато доступних варіантів макетів

Жінка тримає принтер Canon SELPHY Square QX10 поруч зі смартфоном. На екрані — зображення, яке вона хоче надрукувати.

Canon SELPHY Square QX10 ідеально підходить для створення дощок настрою будь-якого виду, тому що ви можете друкувати фотографії просто зі смартфона, додаючи до них підписи, позначки й текст у програмі Canon SELPHY Photo Layout.

У програмі Canon SELPHY Photo Layout ви можете персоналізувати свої роздруківки за допомогою штампів, фільтрів, границь, написів і накладень. Ця програма, можна безкоштовно завантажити з каталогу App Store для пристроїв з iOS або з Google Play для пристроїв з Android, містить численні варіанти макетів. Ви можете комбінувати зображення з різними пропорціями сторін, щоб створити колаж, або розділити папір на дві однакові частини з двома, чотирма чи вісьмома фото на кожній сторінці.

Цікаві дошки настрою, що мотивують

Тематична дошка настрою, присвячена Марокко й прикрашена мозаїчними візерунками та квитками, поруч із пристроєм Canon SELPHY Square QX10.

Чому б не поекспериментувати з Canon SELPHY Square QX10 і не створити цікаву дошку настрою? Ви можете зробити акцент на своєму улюбленому кольорі, місці для подорожей або їжі.

Дошки настрою можна використовувати безліччю різних шляхів. Очікування подорожі до місця, де ви ще ніколи не були, часто хвилює не менше, ніж сама така подорож. Ви можете зібрати фотографії пам’ятних об’єктів, які хотіли б побачити, чи кулінарних шедеврів, які сподіваєтеся скуштувати. Створити образ цього місця вам допоможе будь-що, що формує загальну ідею або відчуття, як-то геометричні марокканські візерунки або зображення архітектурних орнаментів.

Дошки настрою з принтером PIXMA

Ви можете додавати на дошку настрою свої знімки, навіть якщо у вас немає пристрою Canon SELPHY Square QX10. Моделі принтерів Canon PIXMA TS, як-то PIXMA TS5340a, TS6340 та TS8340, дозволяють друкувати квадратні фото за допомогою фоторедактора Easy-PhotoPrint Editor на квадратному папері, наприклад глянсовому покращеному фотопапері Canon Photo Paper Plus Glossy II, що доступний у форматах 13 x 13 см і 8,9 x 8,9 см. Або чому б не спробувати магнітний фотопапір Canon Magnetic Photo Paper і не створити дошку з ідеями дизайну для кухні просто на холодильнику? Підключіть свій інтелектуальний пристрій через сервіс AirPrint (iOS) або Mopria (Android) і друкуйте просто зі смартфона.

Дошка настрою — чудовий спосіб зібрати ідеї та скоригувати своє креативне бачення для будь-якого творчого проекту: спробуйте цей метод і подивіться, куди він допоможе вам дістатися шляхом натхнення.

Автор: Андреа Болл (Andrea Ball)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.
 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • Струминні принтери

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Зробіть свої фотороздруківки креативнішими та інтерактивнішими з магнітним фотопапером Canon MG-101.
 • Схожі статті