ПРОГРАМИ

Програмний пакет Professional Print and Layout

Розширте можливості свого принтера Canon серії imagePROGRAF PRO за допомогою програмного пакета Professional Print & Layout, що забезпечує виключну якість, кольори, деталізацію й точність тонів. Докладні параметри друку дозволяють швидко підібрати потрібні характеристики й продемонструвати свої роботи на найвищому рівні якості.

Завантажити останню версію

Image

Встановлення

Під час встановлення програмного забезпечення підмикний модуль Professional Print & Layout, що доступний як для Windows, так і для Mac (iOS), автоматично додається в сумісні програми для фотодруку. При цьому також можна встановити Print Studio Pro: ви можете вибрати набір програмного забезпечення відповідно до своїх потреб.

ЗАВАНТАЖИТИ

Сумісні принтери

Скористайтеся всіма перевагами професійного ПЗ Print & Layout із наведеними нижче моделями принтерів.

Запуск Professional Print and Layout

Щоб розпочати, відкрийте одну чи кілька фотографій в Adobe Photoshop, Photoshop Elements або Lightroom Classic. Якщо ви використовуєте програму Digital Photo Professional від Canon, просто виберіть зображення у відповідній папці. Цей програмний продукт також можна запустити як автономний модуль.

Компонування головного екрана

Друкуйте швидко з потрібною вам якістю за допомогою зручний, простих у використанні й точних інструментів Professional Print & Layout. Розширений інтерфейс користувача містить цілу низку корисних функцій для зрозумілого та ефективного налаштування параметрів друку, що дозволяє вам не відволікатися від роботи, а проста покрокова процедура друку гарантує максимальну продуктивність.

Image

1. Єдине вікно зі всіма параметрами друку

Налаштовуйте всі основні параметри — вибирайте принтер і тип носія, макет для кількох зображень, розмір і якість паперу, а також переглядайте докладні відомості на окремих вкладках.

Image

2. Детальне налаштування макета

Налаштовуйте поля за допомогою числових значень чи повзунків або друкуйте взагалі без полів.

Image

3. Керування кольором

Вибирайте ICC-профілі й методи керування кольорами для найточнішого відтворення зображення з екрана на папері.

Image

4. Друк

Підготуйтеся до надсилання фотографій на друк, вибравши кількість копій.

Image

5. Швидкий вибір

Збережіть налаштування, які часто використовуєте, що миттєвого друку, або налаштовуйте власні параметри.

Відкрийте для себе новий рівень фотодруку

Це надійне й динамічне програмне забезпечення дозволить вам легко керувати тонами, різкістю і точністю відтворення кольорів. Функції DPRAW для друку високої чіткості та HDR для якісного відтворення світліших ділянок* роблять цей продукт ідеальним інструментом для створення виразних фотографій.

* Лише для камер Canon EOS.

Image

Друк із високою роздільною здатністю

Покажіть світу картину саме в тому вигляді, як ви її побачили, з форматом RAW. Функція друку HDR у програмному модулі Professional Print & Layout використовує широкий і динамічний діапазон знімків у форматі RAW, дозволяючи точніше відтворити інформацію та зробити фотографії природнішими. Алгоритми оброблення зображень у цьому програмному продукті добре працюють із форматом Adobe RGB і дозволяють отримувати якісніші знімки в порівнянні з іншими фоторедакторами.

Image

DPRAW

Додайте до своїх фотографій глибини й текстури з функцією друку DPRAW. Підмикний модуль Professional Print & Layout використовує інформацію про фокусування зі знімків RAW, збережених у форматі DPRAW*, щоб відтворити їхню різкість та зробити фотографії яскравішими й виразнішими. Чіткість пікселів із відповідним значенням фокусу збільшується, а пікселі поза фокусом додатково не виділяються. Це забезпечує гладкість тонів без шуму, який зазвичай виникає з традиційними фільтрами різкості.

* Canon EOS 5DMKIV і Canon EOS R

Image

ICC-профілі

Скористуйтеся всіма перевагами принтерів серії imagePROGRAF PRO за допомогою ICC-профілів. Покращені профілі принтерів і зручна у використанні функція компенсації чорної точки вдосконалюють відтворення кольорів. Просто виберіть компенсацію чорної точки й налаштуйте тони свого зображення таким чином, щоб найтемніша точка в ICC-профілі зображення відповідала найтемнішій точці ICC-профілю принтера.

Студія друку Print Studio Pro

Підмикний модуль Print Studio Pro від Canon — це з’єднувальний місток між створеним вами зображенням і кінцевим результатом друку. Цей унікальний програмний продукт, розроблений спеціально для професійних принтерів Canon, дозволяє легко надати вашим фотовідбиткам професійного вигляду.

Докладніше

Image

Вас також можуть зацікавити…