ПОРАДИ З ДРУКУ

Сила друку, що піднімає настрій

Фотографії допомагають зафіксувати моменти життя — дізнайтеся, як друкувати улюблені знімки й прикрашати ними домівку.
Принтер Canon SELPHY SQUARE QX10 поруч з альбомом, заповненим маленькими знімками.

Не завжди є можливість провести час із людьми, яких ми любимо, і хоча електронна пошта, соціальні мережі й відеовиклики повністю змінили наше спілкування на великих відстанях, ці технології не для всіх. Їхнє опанування може бути складним для наших дідусів і бабусь, у дітей може не вистачати для цього терпіння, і взагалі постійна робота з комп’ютером може так набриднути, що хочеться нарешті поринути від екрану в реальний світ.

Фотографії дозволяють зафіксувати найкращі моменти часу, а якщо їх надрукувати, спогади залишаться в пам’яті ще довше. Знімки друзів або родичів у домі допомагають відчути з ними зв’язок, а спеціальний альбом із пам’ятними знімками дозволить пробудити власні спогади та стане чудовим подарунком для когось іншого.

Ось кілька методів покращити настрій собі та іншим за допомогою друку.

Хлопчик допомагає повісити на стіну фото своїх дідуся і бабусі в рамці.

Предмет, який можна потримати в руках, значно приємніший за перегляд фотографій у галереї камери. Друкуйте пам’ятні знімки зі своїми родичами й друзями, які можна повісити на стіну.

Вішайте фотографії там, де ви їх бачитимете

Батько й дитина вішають друковані знімки на мотузку, що прикріплена до підвіконня.

Прикрасьте оселю пам’ятними знімками, щоб підняти настрій і відчути себе ближче до тих, кого любите.

Жінка знімає задню частину з рамки для фото. На столі перед нею — принтер Canon PIXMA TS5350 Series, фотографія і пачка глянсового фотопаперу.

Принтер Canon PIXMA TS5350 Series ідеально підходить для рукоділля і творчості, а завдяки друку через Wi-Fi ви можете керувати ним зі смартфону.

Обличчя друзів або членів родини на фотографіях допомагають відчути себе щасливіше. Ще донедавна люди зберігали знімки близьких і родичів у гаманцях, щоб у в складні моменти мати змогу подивитися на них і підняти собі настрій. Сучасною альтернативою можуть бути цифрові фотографії на смартфонах, але відчути зв’язок за допомогою друкованого фото, як і раніше, простіше. Вішайте знімки там, де проводите багато часу, як-от на кухні чи в офісі, щоб вони покращували вам настрій протягом усього дня.

Принтер Canon PIXMA TS5350 Series ідеально підходить для повсякденного друку. Підключіть його безпосередньо до смартфону й друкуйте фотографії розміром 4 x 6 лише за 36 секунд. Друкувати можна не лише знімки, які вставляються в рамку: можна скористатися клейким або магнітним фотопапером і прикріпити фото на ноутбук або холодильник. Також можна взяти знімок із собою або надрукувати його на папері для термоперенесення і перенести на бавовняний одяг чи аксесуари.

Перетворюйте роздруківки на творчі проекти

Хлопчик вставляє фото в альбом у коричневому папері.

Принтер SELPHY Square QX10 ідеально підходить для друку фотографій для пам’ятних альбомів, тому що зображення мають клейкий задній шар і не потребують використання додаткового клею чи клейкої стрічки.

Принтер Canon SELPHY Square QX10 на альбомі.

Ви можете легко персоналізувати фотографій за допомогою фільтрів, рамок або додаткових написів у програмі SELPHY Photo Layout.

Створення пам’ятного альбому — цікавий проект, над яким дитина може працювати довгі години. Такий альбом також допомагає відчути міцніший зв’язок із членами родини, яких ви давно не бачили.

SELPHY Square QX10 — ідеальний принтер для пам’ятних фотоальбомів. Підключіть принтер просто до смартфону через Wi-Fi і мобільну програму SELPHY Photo Layout та дозвольте дітям додати на знімки фільтри, рамки й текст, перш ніж друкувати їх. Після друку відклейте задній шар і вклейте фото просто в альбом: окремий клей або клейка стрічка вам не знадобляться. Біла рамка ідеально підходить для персоналізованого тексту або цікавих підписів.

Якщо вам здається, що фотоальбоми — це для дітей, чому б не відновити в пам’яті радість від створення власних альбомів або зйомки й друку повсякденних фотографій, якими можна доповнити записи в щоденнику? Завдяки можливості підключення без проводів і компактності ви можете друкувати на принтері SELPHY Square QX10 звідки завгодно — наприклад, його можна поставити просто біля ліжка або взяти із собою в подорож разом із щоденником.

Запам’ятайте цей момент

Дві молоді жінки позують для селфі на камеру Canon Zoemini S.

Події з повсякденного життя, такі як спілкування з друзями, варті того, щоб їх пам’ятати. Canon Zoemini S — принтер кишенькового розміру, який можна взяти із собою куди завгодно.

Не впускати момент — це не лише проживати його на повну. Це означає свідомо ставитися до часу й вміти цінувати те, що пропонує нам кожен день. Фотографії допомагають залишати такі моменти в пам’яті й робити їх важливішими: це може бути день народження з найближчими друзями або навіть щось дуже просте, як-от прогулянка із собакою. Цифровий знімок собаки може загубитися серед сотень інших на вашому смартфоні або камері — на відміну від друкованих фото, які придають моменту значущості.

Canon Zoemini S — це 8-мегапіксельна камера й принтер миттєвого друку в одному пристрої. Завдяки дзеркалу для селфі й вбудованому кільцевому спалаху він допомагає вам виглядати ідеально, коли ви вирішите закарбувати пам’ятний момент. Пристрій Canon Zoemini S можна підключити до смартфону через Bluetooth і програму Canon Mini Print: навіть якщо ви не візьмете його із собою, ви зможете надрукувати цікавий знімок, щойно повернетеся додому.

Надсилайте фотографії поштою

Дитина вітає дідуся і бабусю через відеовиклик на планшеті.

Пересилання знімків поштою — це один спосіб залишатися на зв’язку з людьми, що наразі перебувають далеко від вас.

Canon SELPHY Square QX10 поруч зі смартфоном.

Ви можете надрукувати цілу купу фотографій на Canon SELPHY Square QX10 і надіслати їх друзям та родичам.

Можливість миттєво поділитися знімком через Інтернет не означає, що надсилання друкованих фотографій поштою втратило свою значущість. Можливо, ваші дідусі й бабусі не дуже активні в соціальних мережах або не вміють робити чи приймати відеодзвінки, але їм обов’язково сподобається отримати друковані знімки онуків — або навіть пам’ятний альбом — звичайною поштою. І йдеться не лише про них. Хто не хотів би знайти фото незабутнього моменту в поштовій скриньці? Це значно краще, ніж ще один рахунок за електрику!

Надсилайте знімки чудових моментів, зроблені й надруковані за допомогою Canon Zoemini S, або створюйте копії фотографій для себе та інших на принтері SELPHY Square QX10. А якщо ви хочете надіслати щось більше за розміром, завантажте в принтер PIXMA стандартний носій розміру (4 x 6) або глянсовий фотопапір формату A4.

Друковані фотографії, що нагадують вам про найкращі моменти з минулого, допомагають не забути про щось важливе або просто залишатися на зв’язку з друзями й родичами, яких ви бачите не так часто, як хотілося б, — чудовий спосіб змінити своє життя на краще до допомогою друку.


Автор: Метью Бовен (Matthew Bowen)

Подібна продукція

Схожі статті

 • Four images printed on SELPHY Square QX10 laying on the patterned surface.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Займайтеся творчістю цілий рік

  Перегляньте надихаючі ідеї для вашого SELPHY Square QX10 від Жезус Соваж.

 • Настінна прикраса з тропічного листя, вирізаного з різнокольорового паперу в рожево-зелених тонах та роздруківок на тропічну тематику.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Прості прикраси в біофільному стилі

  Поєднуйте природу та дизайн для створення заспокійливої атмосфери у своїй оселі.

 • Чорно-білі фотографії дітей і сімей розкладені на підлозі у вигляді сітки.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Кращі поради щодо демонстрації надрукованих фото

  Дізнайтеся, як перетворити свій будинок за допомогою красивих сімейних фотографій у галерейному стилі.

 • A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

  ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

  Друкуйте знімки зі своїх вечірок

  Втілюйте святкові ідеї в життя за допомогою мобільної програми Creative Park.