ТВОРЧИЙ ДРУК

Роздруковані знімки першого року дитини: відзначайте важливі моменти життя дитини за допомогою принтера Canon SELPHY CP1500

Перший рік буває лише раз, але фотоальбоми з надрукованими фото залишаться на все життя. Портретний фотограф Джемелла Біннс ділиться найкращими порадами, які допоможу ть закарбувати та зберегти моменти цього особливого періоду.
Людина вклеює надруковані фотографії в альбом, поруч із Canon SELPHY CP1500 лежать інші роздруківки.

Перший рік у будь-яких особливих відносинах сповнений незабутніх моментів, як-от перша посмішка дитини або перша прогулянка з новим цуценям. Навіть переживання, яке ви відчуваєте на першому побаченні з людиною, з якою вам належить провести все життя. Такі події справді варто пам’ятати та відзначати.

Портретний фотограф Джемелла Біннс (Jemella Ukaegbu), відома як Mellz, знає, як ідеально закарбувати момент. Вона знімає весілля, хрестини та дні народження, а також портрети молодят та новонароджених. Вона полюбила фотографію ще в дитинстві, переглядаючи фотоальбоми та стопки роздрукованих фотографій своїх батьків. Вони розповідали їй, яким було життя до того, коли вона почала його пам’ятати.

«Я люблю фотоальбоми, тому що вони можуть розповісти історію як зі словами, так і без слів, і кожен може стежити за нею, поринаючи все глибше й глибше в сторінки», — каже Mellz. Переглянувши фотографії першого року життя доньки, Mellz зрозуміла, що хоче запам’ятати цей період не лише у вигляді цифрових зображень, тому вона створила фотоальбом за допомогою принтера Canon SELPHY CP1500. У цій статті вона ділиться своїми порадами та пояснює, як ви можете зробити те саме.

Початок роботи: процес відбору

Маленька дитина переглядає сімейні фотографії разом із мамою.

Вибір фотографій для альбому — дуже веселе заняття, у якому легко можуть взяти участь ваші діти. Програма Canon SELPHY Photo Layout допоможе спростити цей процес, оскільки дозволяє друкувати улюблені знімки прямо зі смартфона.

Людина створює колаж із чотирьох фотографій у програмі Canon SELPHY Photo Layout на смартфоні.

У програмі Canon SELPHY Photo Layout можна знайти шаблони, які дозволяють компонувати кілька зображень на одній роздруківці, щоб у сімейний альбом помістилося більше фотографій.

Навряд чи ви знайдете час, щоб переглянути всі цифрові фотографії, зроблені протягом першого року життя дитини. Оскільки ви намагаєтеся закарбувати кожен дорогоцінний момент, цифрові альбоми на телефоні та картки пам’яті камери неминуче будуть заповнені тисячами знімків. Проте фізичний або пам’ятний альбом — це зовсім інша справа. Вибравши найкращі знімки з тисяч зроблених вами й роздрукувавши їх, ви з набагато більшою імовірністю переглядатимете ці моменти. Процес відбору також може бути цікавим.

«Мені подобається впорядковувати фотографії за розділами, — каже Mellz. — Шукати за місяцями простіше, ніж за пам’ятними подіями, оскільки саме так можна шукати фотографії в галереї [на смартфонах і ноутбуках], що полегшує процес відбору знімків». Для початку варто обрати кілька фотографій, які найкраще описують кожен місяць.

Якщо вибрати занадто складно, за допомогою програми Canon SELPHY Photo Layout можна скомпонувати до восьми зображень на одній роздруківці, тому навіть якщо ви купили лише 50 аркушів паперу, ви не обов’язково маєте роздрукувати лише 50 фотографій. Ви також можете додати текст, наклейки та рамки до макетів, щоб зробити знімки цікавішими. Після створення папки з вибраними фотографіями підключіть принтер.

Налаштування принтера SELPHY CP1500

Пара рук завантажує картридж у Canon SELPHY CP1500.

Принтер Canon SELPHY CP1500 обладнаний стандартною касетою для паперу (PCP-CP400) для роздруківок у форматі листівки. Додатково можна придбати касету PCC-CP400 для роздруківок у форматі кредитної картки, квадратних роздруківок та наклейок, а також мінінаклейок.

Налаштувати Canon SELPHY CP1500 дуже легко. Спочатку завантажте програму SELPHY Photo Layout на свій смартфон. Після встановлення програми відскануйте QR-код принтера. Це забезпечить бездротовий зв’язок телефона з принтером, і вам залишиться лише одне: завантажити папір та чорнило.

SELPHY CP1500 підтримує різні типи паперу, починаючи від паперу формату листівки (RP-108 та KP-36IP) і закінчуючи мінінаклейками (KC-18IL), а також папір формату кредитної картки (KC-36IP та KC-18IF) і папір квадратної форми (KC-18IS). Кожна пачка паперу продається із чорнильним картриджем, заправленим необхідною кількістю чорнила.

Після завантаження паперу та чорнила ви можете вибрати фотографію зі смартфона в програмі SELPHY Photo Layout. Якщо ви хочете роздрукувати знімок із комп’ютера або камери Canon1, ви можете зробити це, підключившись через Wi-Fi або за допомогою кабелю USB-C. Принтер також оснащений вбудованим зчитувачем, який підтримує картки SD, SDHC та SDXC.

Після налаштування друк фотографії займає лише 41 секунду. А завдяки компактному та легкому SELPHY CP1500 ви отримаєте високоякісні роздруківки лабораторної якості, не виходячи із дому.

«SELPHY CP1500 робить процес друку фотографій ще приємнішим. Він досить компактний, щоб його можна було встановити на кухні, а коли я бачу його, мені хочеться друкувати ще більше. Я можу легко підключити його до телефона та керувати процесом за допомогою програми», — каже Mellz.

Компонування фотографій

Пара рук тримає фотографію, надруковану на принтері Canon SELPHY CP1500, принтер стоїть на столі, а навколо нього — багато роздруківок.

Завжди корисно розкласти фотографії у порядку, який вам сподобається, перш ніж приступати до вклеювання. Якщо ви роздрукували більше фотографій, ніж потрібно, помістіть їх у рамку, надішліть родичам або, якщо ви друкуєте на папері для наклейок, відклейте клейку поверхню і наклейте знімки на плоскі поверхні по всій оселі.

Людина вклеює в альбом надруковану фотографію матері з дитиною на руках.

Надрукувавши знімки на папері для наклейок, ви зможете вклеювати фотографії до альбому без клею або липкої стрічки. Чи може щось бути простішим?

«Я би порадила всім, хто створює фотоальбом, присвячений першому року життя дитини, робити це в хронологічному порядку. Саме за таким принципом я створюю всі свої фотоальбоми, тому що, переглядаючи фото, я хочу заново пережити якусь подію саме так, як вона відбувалася», — каже Mellz.

Mellz почала створювати альбом зі знімків вагітності й додала до нього знімки УЗД, зроблені до народження її доньки, щоб закарбувати всю історію. Якщо ви збираєтеся слідувати її пораді й роздрукувати всі знімки, пов’язані із цією подією, то, перш ніж вклеювати фотографії в альбом, їх варто спочатку роздрукувати та розташувати в хронологічному порядку.

Спробуйте скомпонувати їх по-різному та творчо підійдіть до використання різних типів паперу, підбираючи макет для нової сторінки. Якщо ви хочете додати до альбому документи, наприклад свідоцтво про народження дитини або листівки, надіслані на честь її народження, просто сфотографуйте документ і роздрукуйте його на принтері Canon SELPHY CP1500, щоб запам’ятати кожен момент і додати фотоальбому різноманітності.

Забігаючи наперед: альбом на майбутні роки

Людина ножицями вирізає надруковані зображення, готуючись вклеїти їх в альбом.

Розмістивши кілька фотографій на одному аркуші паперу для наклейок, ви можете вирізати їх і з однієї роздруківки вийде кілька наклейок меншого розміру. Спробуйте використати папір різного формату у поєднанні один з одним, щоб зробити альбом цікавішим.

Людина допомагає дитині вклеювати фотографії в альбом, спрямовуючи її руки.

Переглядати фотоальбоми у колі сім’ї — весело, але створювати фотоальбоми разом — ще веселіше. І не бійтеся забруднити пальці: роздруківки Canon SELPHY CP1500 вкриті спеціальною плівкою, тому вони можуть зберігатися до 100 років 2 .

Створивши перший фотоальбом, ви можете підійти до створення наступного дещо інакше. Приділіть більше часу зйомці моментів, які на вашу думку увійдуть у фотоальбом — використовуйте відповідний реквізит, наприклад, святкові торти або повітряні кулі, щоб позначити особливі події, або приділіть більше часу продумуванню освітлення та композиції під час зйомки першого дня в школі або сімейних портретів. Одна з порад щодо фотографії від Mellz — пам’ятати, що «фотографія — це просто малювання світлом, тому подбайте про те, щоб закарбувати важливі моменти в найбільш підходящий час доби або в добре освітлених приміщеннях».

Після того як ви зробили знімки, не обов’язково зупинятися на друку лише для фотоальбомів. Фотографії можна вирізати та вклеїти в пам’ятні альбоми для більш художнього оформлення. Роздруківки у форматі листівки дозволять вам зробити їх особистими та підняти настрій ваших близьких. Роздруківки у форматі кредитної картки можна зберігати в гаманці як нагадування про щасливий момент із життя. Наклейками можна прикрасити канцтовари, меблі в спальні або кухонне приладдя.

Існує багато способів прикрасити своє життя за допомогою надрукованих фотографій, а з Canon SELPHY CP1500 ви зможете легко друкувати їх кожен день.

Автор: Метью Бовен (Matthew Bowen)

 1. Камери, сумісні з PictBridge.
 2. За умови зберігання в альбомі. На основі результатів прискореного тестування за температури 23°C (73,4°F) і вологості 50%.

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1300

  Стильний і портативний — для бездротового друку чудових відбитків і фото на документи із сумісних смартфонів, планшетів і камер.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.

Схожі статті

 • ДРУК

  Найкращі принтери Canon для друку фотографій

  Чи то плануєте ви демонструвати свої фотографії в рамці, в альбомі або на наклейці, ви можете знайти найкращий принтер, який задовольнить усі ваші творчі потреби.

 • ОСНОВИ

  Зйомка для друку

  Сім головних порад, як закарбувати спогади в друкованому вигляді.

 • ДИТЯЧА ФОТОГРАФІЯ

  Поради щодо фотографування дітей

  Навчіться отримувати задоволення і чудові результати від фотографування дітей.

 • НАБОР

  Переваги правильної камери

  Дізнайтеся, як зберегти дорогоцінні спогади за допомогою камери Canon EOS R100.